Autor Wątek: [Sounds] - dźwięki w WTW  (Przeczytany 231011 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline HADESS

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #540 dnia: Kwietnia 16, 2014, 12:50:12 pm »
Witam ja również jestem narybkiem, a moje pytanie to, co się stało albo co zrobiłem jeśli zainstalowałem tak jak kolega:

"Ja dźwięki dodałem tak: zainstalowałem wtyczkę sounds, w oknie głównym komunikatora wybrałem "WTW", następnie "Otwórz lokalizację profilu", następnie znalazłem folder "sounds" i wkleiłem tam pobrane wcześniej dźwięki.  Następnie wybrałem "zestaw dźwięków" w opcjach wtyczki sounds i ją odpowiednio ustawiłem do moich potrzeb.  Oczywiście wtyczka sounds musi być ciągle włączona żeby wszystko działało.  :)"

Wszystko świetnie bo już był progres ponieważ w końcu w pasku "Brak zestawu - dźwięki nieaktywne" pojawił się zestaw "Light. xml" problem jednak polega na tym że nie odtwarza dżwięków poza tym przy starcie wtw kiedy to daje dostępny i ludzie się mi pokazują wtedy jest dźwięk nie taki jak w paczce a dźwięk systemowy win7 informacyjny.

Cieszyłbym się każdym skutkującym rozwiązaniem :)

Offline Tachion

  • Młodzież
  • **
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #541 dnia: Kwietnia 16, 2014, 13:41:05 pm »
W opcjach wtyczki "sounds" zaznaczyłeś w jakich "sytuacjach" dźwięk ma być odtwarzany?
Z tego co widzę paczka "Light" ma 4 dźwięki sprawdź czy ty też masz tyle.
Możesz też sprawdzić czy nazwy dźwięków z folderu "Light" są zgodne z nazwami podanymi w pliku "Light.xml" (o ile nic nie zmieniałeś, to są takie same, ścieżka dostępu też musi się zgadzać).
Ogólnie w swoim profilu w folderze "sounds" o ile stosujesz "zestaw dźwiękowy Light" powinieneś mieć tylko plik "Light" z rozszerzeniem .xml  i folder o nazwie "Light" z 4 plikami dźwiękowymi w środku.
Ewentualnie mogę ci podać mój zestaw dźwiękowy, jak coś to pisz na pw. :D
Nigdy nie sądziłem, że można mieć aż tyle problemów z dodaniem dźwięków do WTW. :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2014, 13:53:27 pm wysłana przez Tachion »

Offline alexqc

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #542 dnia: Czerwca 18, 2014, 13:41:48 pm »

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #543 dnia: Czerwca 18, 2014, 15:03:54 pm »
Z tego co pamiętam, we wtyczce skype, w ogóle nie działały dźwięki (poza standardowymi przy rozmowie pisanej). Więc stawiam, że to nie wina wtyczki sounds, tylko raczej protoSkype pod wtw nie ogarnia tego. Aczkolwiek mogę nie mieć racji, gdyż protoSkype od dawna nie używałem.

Offline alexqc

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #544 dnia: Czerwca 19, 2014, 08:03:02 am »

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #545 dnia: Czerwca 19, 2014, 22:51:24 pm »
może być tak że Sounds obsługuje zdarzenia rozmów głosowych czy też wideo (bo jeśli dobrze pamiętam jest to w API), ale wtyczka skype ich nie wysyła :p btw, zdaje mi się, że api dla skype (skypekit) zostało porzucone przez Microsoft, także nie liczyłbym na rozwój tej wtyczki ;P
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #546 dnia: Czerwca 20, 2014, 07:39:21 am »
O, to, to! To miałem właśnie na myśli :)

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #547 dnia: Czerwca 20, 2014, 22:40:59 pm »
implementacja zdarzeń audio/video była taka trochę "teoretyczna" gdyż iż ponieważ kaw miał zmienić sposób wysyłania eventów, jak się domyślam pewnie dalej go nie zmienił, ergo niektóre zdarzenia nie działają w ogóle / działają niezgodnie z założeniem

Offline matiasmovie

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #548 dnia: Lipca 09, 2014, 13:50:23 pm »
Czy dałoby radę aby wrzucać różne zestawy dzwięków tylko żeby przypisywać im dane konta? np. dla facebooka inne dzwięki a dla gg inne?

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #549 dnia: Lipca 09, 2014, 16:44:37 pm »
Na chwilę obecną jest to raczej nie możliwe. Trzeba by autora zapytać, czy chce mu się wtyczkę przerabiać (bo domyślam się, że trzeba by było ją przerobić), o ile to w ogóle możliwe.

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #550 dnia: Lipca 12, 2014, 02:36:10 am »
ze względu na obecną budowę wtyczki (sounds jak i emots bo to podobne twory są wbrew pozorom) nie jest to możliwe
przy następnym rewrite, który będzie zapewne... w kolejnym eonie ;)

Offline Moncislaw

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #551 dnia: Lipca 13, 2014, 10:29:05 am »
U mnie problem jest inny.  Po uruchomieniu komputera schemat dźwięków wyłącza się i za każdym razem muszę wchodzić w ustawienia u włączać dźwięki.

To samo mam na XP oraz Win7 64

Jak to zapisać aby były na stałe?

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #552 dnia: Lipca 13, 2014, 10:41:08 am »
Spróbuj w opcjach wybrać interesujący Cię zestaw, następnie kliknij w "Zastosuj", następnie "OK", po czy PPM na ikonce w Tray-u i "Wyłącz" (nie żadne uruchom ponownie, czy inne, po prostu wyłącz). Następnie włącz komunikator - powinno pomóc, a jeśli nie to zostaje chyba jedynie całkowite usunięcie profilu. Zresztą przeszukaj sobie ten temat, bo ten problem już był poruszany kilkukrotnie (albo co najmniej raz xD).

Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #553 dnia: Lipca 16, 2014, 17:33:56 pm »
Witam!

Posiadam Windows 7 64bit z zainstalowaną najnowszą wersją WTW czyli 4200 (0.   9.   26.   4200) i za nic w świecie nie mogę zrobić tak, aby działały mi dźwięki na tym komunikatorze.    Oczywiście wrzuciłem odpowiednie pliki (sounds.   plugs i bass64) do odpowiednich katalogów w komunikatorze, zrobiłem restart WTW i w ustawieniach dalej nie mogę zaznaczyć ptaszka, co by oznaczało, że załączam wtyczkę.   
Jakieś rady Panowie i Panie?

Offline Tachion

  • Młodzież
  • **
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #554 dnia: Lipca 16, 2014, 18:20:59 pm »
Z tego co wiem ta wtyczka już od dłuższego czasu nie obsługuje biblioteki bass.

Dźwięki możesz dodać np. tak:
1. zainstaluj wtyczkę "sounds",
2. wybierz odpowiedni dla Ciebie zestaw dźwięków np. stąd: http://forum.k2t.eu/inne-dodatki/ [Sounds],
3  wybrany zestaw pobierz, a następnie wypakuj dowolnym programem np. 7-Zip, WinRar (o ile jest spakowany),
3. wklej ten zestaw (folder z dźwiękami i plik .xml) do folderu "Sounds" w lokalizacji swojego profilu,
4. w opcjach wtyczki "sounds" ustaw wybrany przez Ciebie zestaw,
5. skonfiguruj opcje w wtyczce "sounds" według swoich preferencji (opcjonalne).

Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #555 dnia: Lipca 16, 2014, 18:56:09 pm »
Niestety nie mogę zainstalować wtyczki sounds, a jeśli już to zrobię to przy uruchamianiu WTW dostaję komunikat o następującej treści:
" Wtyczka (E:\wtw\plugins\sounds.  plug) jest za stara (jej struktura wtwPluginInfo ma nieprawidłowy rozmiar), proszę uaktualnić lub usunąć;
Skąd wziąć prawidłową wtyczkę sonunds?


EDIT I:

Jest Progres :-)

Znalazłem nowszy plugin, bo z tego roku i WTW w końcu go widzi.  W związku z tym dalej się bawię ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2014, 19:06:29 pm wysłana przez Mustapha Gee »

Offline Tachion

  • Młodzież
  • **
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #556 dnia: Lipca 16, 2014, 20:16:52 pm »
Nie ma co się bawić. Pobierz najnowszą wersję wtyczki np. stąd: http://wtw.adrian-007.eu/index.php?r=pages/view&id=2 kliknij "Instaluj". W samym programie powinna być też możliwość pobrania tej wtyczki. ;)

Offline zakius

Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #557 dnia: Lipca 16, 2014, 21:28:17 pm »
ja mam, ale dodałem t repo to nie jestem pewien, ale chyba w repo kawa też jest, tak na 95%

Offline crm

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #558 dnia: Września 06, 2014, 20:01:36 pm »
Witaj nieznajomy, autorze wtyczki.    Składam na twe ręce wniosek o dodanie jednej, małej rzeczy: opcji wyłączenia/ukrycia tej cudnej belki, co zdobi dół listy kontaktów.    Słyszałem, że jest ona twoim dziełem.   

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #559 dnia: Września 06, 2014, 21:39:34 pm »
Chyba jednak bardziej chodzi Ci o to, aby można było wyłączyć ikonkę wtyczki (głośniczek). To wtedy belka zniknie (teoretycznie).