Autor Wątek: [Sounds] - dźwięki w WTW  (Przeczytany 231618 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Fr33Q

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #400 dnia: Września 08, 2011, 16:28:20 pm »
Coś sie kaszani po ostatniej aktualizacji wtyczki.
Mam ustawione RÓŻNE dźwięki dla zamkniętego okna rozmowy, aktywnego, i nieaktywnego. A dla wszystkich tych zdarzeń jest odtwarzany ten sam dźwięk - dla okna aktywnego.. WTF???

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #401 dnia: Września 08, 2011, 16:29:16 pm »
masz zainstalowana najnowsza bete wtw? zapewne nie, bo to jest fallback dla starszych wersji wtw (odtwarzanie dzwieku aktywnej rozmowy dla reszty zdarzen)

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #402 dnia: Września 08, 2011, 17:30:13 pm »

Offline Lul3k

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #403 dnia: Września 09, 2011, 18:13:06 pm »
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2011, 08:44:51 am wysłana przez Lul3k »

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #404 dnia: Września 09, 2011, 20:07:10 pm »
i powiedz, czy masz u siebie biblioteke bass
i czy przypadkiem cos ci wtyczka w konsoli nie napisala

Offline Lul3k

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #405 dnia: Września 10, 2011, 09:36:12 am »
biblioteke posiadam, co może dowodzić poniższy screen



a co do konsoli to prosze:



zauważyłem to co w konsolce było czyli Unknown XML Action "app_event"
ale nic konkretnego mi to nie mówi :\ bynajmniej jeszcze

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #406 dnia: Września 10, 2011, 13:20:16 pm »
to jeszcze tylko pokaz swoj xml zestawu.

xml action jest z gg, nie ma nic wspolnego z moja wtyczka.

btw - w opcjach rozumiem wszystkie rodzaje zdarzen masz zaznaczone?
i czy przypadkiem nie miales zaznaczonej opcji wylaczenia dzwiekow dla aktywnej rozmowy? (ta opcja byla, ale jakos tak zostala usunieta i byc moze fallback cos sknocil). mozesz sprobowac zrobic taki trick, ze z katalogu profilu usuwasz plik sounds.config i wtedy sprawdzasz

Offline Lul3k

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #407 dnia: Września 10, 2011, 13:42:25 pm »
1.to jeszcze tylko pokaz swoj xml zestawu.

[...]
i czy przypadkiem nie miales zaznaczonej opcji wylaczenia dzwiekow dla aktywnej rozmowy? (ta opcja byla, ale jakos tak zostala usunieta i byc moze fallback cos sknocil). 2.mozesz sprobowac zrobic taki trick, ze z katalogu profilu usuwasz plik sounds.config i wtedy sprawdzasz

1. Umieściłem zawartosc xml w poscie gdzie było zawarte info z komendy SysInfo
2. ok zobacze
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2011, 12:02:20 pm wysłana przez Lul3k »

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #408 dnia: Września 10, 2011, 15:08:58 pm »
na AU jest aktualizacja, moze pomoze jak komus wywalalo sie wtw przy wyjsciu, jak nie to bede dalej szukac :P

@up - gwoli scislosci - wszystkie dzwieki utraciles? czy tylko te wiadomosci? ... i sprawdz aktualizacje, a noz cos pomoze

Offline Lul3k

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #409 dnia: Września 10, 2011, 20:59:46 pm »
Utraciłęm tylko te w wiadomości(bo tylko ich używałem) bo reszta mi była zbędna, dziś uruchomiłem i działają te od statusów, a co do dźwięków wiadomości to zaraz wyjaśnie szczegółowo.

Wcześniej miałem tak(czyli przed aktualizacją) że jak miałem okno rozmowy na pasku zadań i jak przychodziła nowa wiadomość to takowy dźwięk był i jak okno rozmowy miałem zmaksymalizowane i z kimś pisałem to takowego dźwięku nie było, i takowe ustawienia były dla mnie idealne. Po aktualizacji grzebałem w opcjach, ale by było tak jak wcześniej, nie mogłem zrobić i nadal nie mogę :/ dźwięki wiadomości działają jedynie gdy wszystkie opcje wiadomości są włączone, czyli dźwięk mi się odtwarza nawet przy zmaksymalizowanym oknie rozmowy, co jest czasami denerwujące.


Wiem że z tej odpowiedzi wyszło mi trochę masło maślane, ale mam nadzieję, że większość skuma o co mi biega

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #410 dnia: Września 10, 2011, 22:11:24 pm »
zainstaluj ta wersje wtw i zobacz czy to samo sie dzieje... czyzby moj fallback nie zadzialal... a wygladal ok :F

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #411 dnia: Września 14, 2011, 01:49:06 am »
za żadne skarby nie chce mi działać dźwięk zalogowania do sieci, ścieżka okey, bass i wtyczka w najnowszej wersji, inne dźwięki, które mam ustawione działają a ten nie. Nie jest to tez kwestia samego pliku wav - podmieniałem też te, które są sprawdzone i nadal cisza. help?

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #412 dnia: Września 14, 2011, 02:38:14 am »
dunno, moze wtyczki proto nie puszczaja tego event'u?

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #413 dnia: Września 14, 2011, 02:41:34 am »
zdaje się, że puszczają bo jak zaznaczę w ustawieniach wtyczki opcję "używaj systemowego dźwięku gdy plik nie został znaleziony w zestawie" - to mam windowsowe "bip"...

Offline hazh

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #414 dnia: Września 21, 2011, 13:01:11 pm »
ilekroć zmienię w ustawieniach aby nie odtwarzał mi dźwięku przy "kolejnych wiadomosci gdy okno nie jest aktywne" dam zastosuj i ok program ma to głęboko w d... Nie zapamiętuje tego ustawienia. Wszystkie inne opcje dotyczące dzwięku tak, ale tego jednego, najbardziej mnie denerwującego nie :)

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #415 dnia: Września 21, 2011, 18:02:10 pm »
ale ktora to opcja konkretnie ze ja sie tak zapytam...
i jaka wersja wtyczki i wtw

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #416 dnia: Września 21, 2011, 18:54:55 pm »
u mnie Sounds 0.9.1 (build 2) na WTW x64 kompilacja 2960 (0.8.19.2960)

Offline hazh

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #417 dnia: Września 21, 2011, 19:14:18 pm »
"zdarzenia/rozmowa(okno nieaktywne)" wtw 64b  2960 (0.8.19.2960), souds 0.9.1 (build: 2)

Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #418 dnia: Października 03, 2011, 07:59:08 am »
Cytat: oscyp
zdaje się, że puszczają bo jak zaznaczę w ustawieniach wtyczki opcję "używaj systemowego dźwięku gdy plik nie został znaleziony w zestawie" - to mam windowsowe "bip"...

za to windowsowe bip najprawdopodobniej odpowiada zmiana statusu kontaktu na liscie - jezeli ustawimy jakikolwiek dzwiek to uslyszysz go w momencie zalogowania do sieci jezeli przynajmniej jeden kontakt na liscie bedzie dostepny (widoczny)
 
imho - stany juz istniejace powinny byc ignorowane przy logowaniu to raz a dwa ze jezeli faktycznie proto nie puszcza eventu zalogowania to tak na chlopski rozum chyba by sie nie dalo w ogole zalogowac do sieci?;)
 
nie dalo by sie podpiac sound eventow np gdzies gdzie jest jakas funkcja odpowiedzialna za zmiane ikon stanu czy cos w ten desen?
Chaos, disorder, anarchy - that's the way I like it!

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #419 dnia: Października 03, 2011, 11:09:05 am »
nie, tak jest dobrze, a ze np jakas proto wtyczka nie pusci eventu ze jest zalogowana, to nic sie nie stanie - np moje wtyczki jeszcze tego nie robia :P

jak ktos chce sobie zminimalizowac nawalnice dzwiekow to ma filtrowanie (status ustawic na 1 sekunde i bedzie git)
poza tym niektore wtyczki faktycznie puszczaja event o zalogowaniu (ja mam windowsowego beep'a przy zalogowaniu ;p)