Autor Wątek: [Sounds] - dźwięki w WTW  (Przeczytany 231046 razy)

0 Użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Elliot

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #520 dnia: Października 19, 2013, 10:13:20 am »
Też tam patrzyłem, gdy dochodziła wiadomość to w mikserze nie pojawiła się ani żadna aplikacja ani urządzenie a nie mam nic wyciszone, już nic mi nie przychodzi do głowy czemu to nie gra.

Offline DDragon

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #521 dnia: Października 19, 2013, 12:06:15 pm »
może jakiś błąd sięwkradł podczas instalacji.  w końcu to windows :D poradziłbym Ci odinstalować WTW jakimś programem co usuwa wszystko z rejestru itp np Advanced Uninstaler wersja darmowa pozwoli na to.  Odinstaluj WTW i wszystkie z nim elementy itp itd, restart kompa i zainstaluj czystą nową instalkę ale jak możesz to nie zmieniaj domyślnych ścieżek profili itp i wtedy zrób dźwięk i zobacz czy działa, jak nie to znaczy że coś w systemie nie gra.  aha byłbym zapomniał, próbowałeś może innej paczki dźwięków? ja mam paczkę dźwięków "gg 10. 5" spróbuj może najpierw innej paczki a po tym reinstalacji programu ;)

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #522 dnia: Października 19, 2013, 13:27:53 pm »
pokaż zestaw dźwięków

Offline Elliot

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #523 dnia: Października 19, 2013, 14:29:29 pm »
Próbowałem już różnych i bez zmian.   

Przykładowo ten: hxxp: forum.   wtw.   im/inne-dodatki/gg-10-5-sound-pack-by-gromo/

WTW najnowszą wersję instalowałem wczoraj + 4 wtyczki Emots, Sounds, GG i utlScreenCapture więc nie powinny się gryźć ze sobą.  Profil stworzony mam w katalogu WTW.

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #524 dnia: Października 19, 2013, 16:48:33 pm »
na pewno dobrze je umieszczasz? pokaż zrzut z folderu 'Sounds'

Offline Elliot

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #525 dnia: Października 19, 2013, 17:02:44 pm »
Tak dobrze je umieszczam, D:\Programy\WTW\Profiles\Elliot\Sounds i w opcjach wtyczki jest ustawiona paczka wrzucona do tego folderu.     Niby wtyczka działa i odtwarza dźwięk gdy ktoś robi się dostępny ale jak już ktoś wyślę mi wiadomość to dźwięku nie ma, mimo, że w pliku GG.    xml jest ustawiona ścieżka.   

Tutaj jeszcze jeszcze screen tego pliku:

s9.   postimg.   org/myxbj3mgf/image.    png

Oraz screen ustawień wtyczki:

s7.  postimg.  org/ukbp2ibu3/image.   png

Dobra, nie wiem jakim cudem ale nagle dźwięki zaczęły działać po którymś uruchomieniu WTW :D
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2013, 20:17:42 pm wysłana przez Elliot »

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #526 dnia: Października 19, 2013, 21:57:32 pm »
tja, cudem...
message.chat.inactive jest puste, więc jeżeli nie masz aktywnego okna rozmowy to i dźwięku nie będzie (zazwyczaj ludzie chcą odwrotnego efektu)

tak poza tym, to z zasady w zestawie wszystkie zdarzenia powinny mieć ustawione pliki (np z klasy zdarzeń message.*) bo można je sobie wyłączyć z poziomu opcji

Offline Elliot

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #527 dnia: Października 20, 2013, 10:02:35 am »
Nie wiem, nie znam się, ściągałem 4-5 paczek z forum i na żadnej nie chciało mi odtwarzać dźwięku przy nadchodzącej wiadomości.  Zrobiłem swoją paczkę według wzoru z pierwszego posta i w końcu dźwięki były przy każdej wiadomości bez względu na to czy okno jest włączone czy nie, właśnie o to mi chodziło i to rozwiązało mój problem.

Mimo wszystkiego dzięki za pomoc.

Offline bugmenot

  • Młodzież
  • **
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #528 dnia: Listopada 09, 2013, 18:56:19 pm »
Co jakiś czas, dźwięk wiadomości zaczyna 'świszczeć'. O co chodzi?

Offline Gollum

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #529 dnia: Stycznia 18, 2014, 20:36:29 pm »
Witam
Jestem tu nowy.  Jestem też nowym użytkownikiem WTW - zainstalowałem wersję 0. 9. 20. 3800, doinstalowałem wtyczke Skype i wszystko smiga poza dźwiękami.  Pobrałem i zainstalowałem wtyczkę sound wersję 0. 9. 4 i kiedy wchodze w Opcjie -> dźwięki mam Brak zestawu  dźwięki nieaktywne
Wstawiłem zestaw dźwiękowy do C:\Program Files\K2T\WTW\Components\Theme\Sounds - plikxml i katalog z dźwiękami.
Co mam jeszcze zrobić, aby mieć dźwięki.

Offline Tachion

  • Młodzież
  • **
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #530 dnia: Stycznia 18, 2014, 21:08:00 pm »
Ja dźwięki dodałem tak: zainstalowałem wtyczkę sounds, w oknie głównym komunikatora wybrałem "WTW", następnie "Otwórz lokalizację profilu", następnie znalazłem folder "sounds" i wkleiłem tam pobrane wcześniej dźwięki. Następnie wybrałem "zestaw dźwięków" w opcjach wtyczki sounds i ją odpowiednio ustawiłem do moich potrzeb. Oczywiście wtyczka sounds musi być ciągle włączona żeby wszystko działało. :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2014, 21:21:39 pm wysłana przez Tachion »

Offline Gollum

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #531 dnia: Stycznia 18, 2014, 21:56:34 pm »
Dzięki serdeczne.
Teraz mam wybór zestawu dźwiękowego, ale (narazie kontaktów gg nie sprawdziłem) w Skype nadal nie mam dźwięku kiedy do mnie piszą czy dzwonią.
Masz jakiś namiar na jakiś pełny zestaw dźwiękowy?

Offline Tachion

  • Młodzież
  • **
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #532 dnia: Stycznia 18, 2014, 22:03:55 pm »
Ja korzystam z tego zestawu: https://docs.google.com/file/d/0Bx5ySXG5IhDqWEwzZGlWSzMxTE0/edit?pli=1 Na protokole gg wszystko działa, na skype nie wiem, bo nie używam (kiedyś używałem to wszystko działało, choć wtedy miałem inny zestaw dźwięków) ale możesz spróbować, choć pełny zestaw to zapewne nie jest :)

Offline szpon5

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #533 dnia: Lutego 08, 2014, 23:59:55 pm »
Jak zrobić, żeby przy starcie komunikatora był odgrywany tylko 1 dźwięk kiedy przyjdzie mi parę wiadomości, a nie tyle dźwięków ile nowych wiadomości?

Offline jureko_27

  • Młodzież
  • **
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #534 dnia: Lutego 09, 2014, 07:43:54 am »
Myślę, że w ustawieniach wtyczki w sekcji "Filtrowanie zdarzeń" trzeba zwiększyć odstęp czasu dla "Wiadomości"

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #535 dnia: Lutego 15, 2014, 15:04:32 pm »
Teraz dopiero wyczaiłem, że jest nowsza wersja sounds, która nie bazuje na bass... Nie wiem, kiedy była ta aktualizacja, ale od może tygodnia, czy dwóch dźwięk mi się bardzo dziwnie zachowuje. Bardzo często jest tak, że dźwięk tak jakby ucina, zanim zabrzmi w całości. Głownie chodzi mi o dźwięk nowej wypowiedzi w rozmowie. I nie ma reguły, czy rozmówca bardzo szybko wpisze kilka wypowiedzi, czy będzie większy odstęp. Czasem natomiast cały dźwięk odtworzy. Nie wiem, jak to opisać. Dźwięki mam ze starego tlena korzystam z nich w WTW od dawien dawna.

Raz jeszcze: problem polega na tym, żer dźwięk jest ucięty zanim się sam skończy. Są to ułamki sekund, tak jakby zaczyna grać, ale zaraz milknie. Przez co bardzo często, jak mam włączone radio, nie słyszę, że ktoś napisał.

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #536 dnia: Lutego 15, 2014, 22:39:31 pm »
nie wiem jak to skomentować...

bass korzystało z DirectSound API, ale że było trochę za duże i sprawiało problemy z instalacją to zrobiłem własną implementację na... DirectSound API, i to działa tak samo jak na bass, tyle, że bez bass

więc, albo ci się dźwięki nakładają jakoś dziwnie, albo masz je przyciszone

solucja? pobaw się z filtrowaniem zdarzeń

Offline chojrak

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #537 dnia: Marca 11, 2014, 09:09:23 am »
Konferencja Skype nie stosuje ustawień dźwięków. Cały czas plumka mimo, że ma ustawione, by była cicho. A tam siedzi tylu gadatliwych ludzi, że w końcu trzeba wyłączyć globalnie dźwięki w WTW i traci się te ważne wiadomości :( Sprawdzone również w ostatnim nightly.

Offline szczor

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #538 dnia: Marca 14, 2014, 22:33:09 pm »
skoro już dodałeś przełącznik dźwięków do kafelek to czy mógłbyś dać opcję ukrycia przycisku? psuje mi to wygląd, bo nie korzystam z kafelek

Offline draxterix

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #539 dnia: Kwietnia 08, 2014, 07:24:02 am »
A ja mam pytanie z innej beczki. 
W ustawieniach mam zaptaszkowane "wiadomość wychodząca" jednak dzwięku do wiadomości wychodzącej nie nie ma (coś ala aqq) czy może wie ktoś jak to ustawić?

może nie mam zadeklarowanego dziwęku w XMLu
wiecie jak się nazywa ?
<item type=

Tak by dobrze być zrozumianym - wpisuje wiadomość tekstową w trakcie rozmowy i naciskam enter -> i chciałby by mi odtworzyło dzwięk :) jak wysyła wiadomość?

Ma ktoś na to roziwązanie?