Autor Wątek: [Sounds] - dźwięki w WTW  (Przeczytany 235336 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pufcio

  • Młodzież
  • **
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #460 dnia: Maja 20, 2012, 19:45:40 pm »
Cytuj
Co mam z tym zrobić, żeby to nie szło przez AC3?
Wywal ffdshow, on to pcha przez ac3f.

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #461 dnia: Maja 20, 2012, 20:00:52 pm »
Ja może wyjdę na lamę większą niż jestem, ale jak mam "wywalić ffdshow", to jest przecież kodek potrzebny m.in. do odtwarzania plików wideo?

Udało mi się to jakoś wyłączyć, ale teraz wcale nie mam dźwięku w wtw, nawet logowania.

OK, doszedłem do tego, że problemem są moje pliki dźwiękowe. Wgrałem kilka innych zestawów i tamte działają. Coś jest nie tak z moim zestawem dźwięków, IrfanView odtwarza je dobrze, ale Graph Studio ma problem z odtworzeniem większości z nich :-/

Czy ktoś może sprawdzić ten zestaw dźwięków: https://docs.google.com/open?id=0B9fLI6eDrqwebjFWT29XZnhrWHc u mnie, nawet w wersji ściągniętej raz jeszcze z neta w programie Monogram GraphStudio odtwarza tylko plik "poczta.wav"

Edit: 23:18

Ok, sytuacja opanowana, sorry za zamieszanie, straszy burdel z kodekami miałem w systemie i po prostu program zgłupiał. Już chyba wsio wróciło do normy.
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2012, 21:18:55 pm wysłana przez Muminoslaw »

Offline dandi900107

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #462 dnia: Maja 23, 2012, 18:49:21 pm »
Czy wtyczka obsługuje protokół Skype ?

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #463 dnia: Maja 24, 2012, 12:44:00 pm »
powinna, sprawdz w opcjach, czy masz aktywne dzwieki na danym protokole

Offline dandi900107

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #464 dnia: Maja 24, 2012, 13:53:35 pm »
Mam ustawione ale nie mam dodanego zestawu dźwięków.Trzeba dopisać komendy do pliku XML ? Jeżeli tak ,to prosiłbym o ich podanie.

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #465 dnia: Maja 24, 2012, 14:39:58 pm »
patrz pierwszy post

iii... zdarzenia audio/video nie sa obslugiwane - kaw ma przepisac api do tego, wiec czekam

Offline kosmoss166

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #466 dnia: Maja 28, 2012, 20:21:28 pm »
Mam taki problem z wtyczką dźwięku. Wszystkie dźwięki mi działają, ale gdy jestem na statusie dostępny jest zupełna cisza? Wie ktoś gdzie tkwi przyczyna ?

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #467 dnia: Maja 28, 2012, 20:38:26 pm »
Ustawienia wtyczki Sounds:


Offline kosmoss166

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #468 dnia: Maja 28, 2012, 20:46:37 pm »
Ale wstyd, że tego nie zauważyłem :)
Teraz wszystko działa xD
Dzięki wielkie!

Pozdrawiam!

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #469 dnia: Maja 28, 2012, 21:35:20 pm »
/* offtopic

zeby nie ten screen, nie wiedzialbym, ze wtyczka potrafi sie zamknac przy aplikacji pelnoekranowej... xD

*/

Offline narmiak

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #470 dnia: Maja 29, 2012, 16:44:49 pm »
Po zaktualizowaniu WTW do najnowszej wersji przestały mi działać wszystkie dźwięki w tym programie. Wywaliłem wszystko i instalowałem na nowo - to samo. Instalowałem na innym komputerze i tam też nie mam dźwięków. Próbowałem różne schematy i nawet utworzyłem swój - bez rezultatu.
Na PC mam zainstalowanego Windowsa 7 Pro x64, na netbooku Windowsa 7 Pro x86. W obu wypadkach korzystam ze zintegrowanych kart dźwiękowych. Jak przywrócę jakąś antyczną wersję, to dźwięki działają.
Jakieś sugestie/pytania?
WTW: 0.9.8.3366
Pakiet Sounds: 0.9.4.0

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #471 dnia: Maja 30, 2012, 07:04:22 am »
Moim zdaniem masz ten sam problem, co ja miałem, czyli zbyt duży burdel z kodekami. u mnie pchało dźwięk 2x przez dwie różne wersje Direct sounda, a pomiędzy tym jeszcze przez AC3. Moja rada - wywal całkowicie kodeki. U mnie było łatwo bo wywaliłem po prostu k-little codec pack, zrestartowałem kompa i dźwięki zaskoczyły. Później zainstalowałem na nowo k-little codec pack, ale wersję standard jedynie, żeby filmy odtwarzało przynajmniej ;)

Offline narmiak

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #472 dnia: Maja 30, 2012, 08:04:03 am »
Na komputerze stacjonarnym to mógłby być powód, ale nie na netbooku. Z tamtego kompa nie korzystam w ogóle do oglądania filmów, więc nie ma tam żadnych kodeków poza tymi, które są standardowo w WMP.

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #473 dnia: Maja 30, 2012, 13:06:37 pm »
W tym programie zobacz sobie, jak system mieli pliki wav  Monogram GraphStudio. I potem poproś kogoś o ewentualną pomoc przy robieniu porządku, bo tak jak pisałem mi pomogło wywalenie kodeków i zainstalowanie na nowo.

Offline mdi

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #474 dnia: Czerwca 04, 2012, 11:13:15 am »
Mam ten sam problem co narmiak, po aktualizacji nie mam dźwięków. Dodam że używam z niezintegrowanej karty dźwiękowej. Da się gdzieś w opcjach zmienić zmienić sprzęt który odtwarza dźwięki ? Przed aktualizacją nie miałem takich problemów.

Offline Shokey

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #475 dnia: Czerwca 20, 2012, 14:58:12 pm »
Cześć

Chciałbym poprosić Was o pomoc. Otóż wyskoczył mi dziś rano błąd i WTW się nie włącza ;(
http://img854.imageshack.us/img854/998/aaaeo.png
Jak można przeczytać w ramce jest to spowodowane wtyczką "sounds". Dlatego właśnie piszę w tym dziale. Jest to moja jedyna wtyczka, a problem wyskoczył zupełnie niespodzianie. Wczoraj wieczorem wszytko było w porządku.

Czy macie na to jakąś radę?


Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #476 dnia: Czerwca 20, 2012, 15:19:21 pm »
zaktualizuj WTW do najnowszej wersji, pobierz to: http://download.wtw.im/wtw-setup-web.exe
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #477 dnia: Czerwca 20, 2012, 17:51:57 pm »
Miałem to kiedyś, nie miało to nic wspólnego z tą wtyczką, chociaż była ona posądzona. Kurcze, nie pamiętam, jak to rozwiązałem. Sprawdź czy masz najaktualniejszą wersję wtyczki sounds i spróbuj zainstalować najnowszą wersję WTW. Sprawdź także inne wtyczki pod kątem najnowszych wersji

Offline Shokey

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #478 dnia: Czerwca 20, 2012, 20:41:49 pm »
Zaktualizowanie pomogło :)
Trochę mnie to zaskoczyło, bo do tej pory aktualizacje wyskakiwały same.
Niemniej DZIĘKUJĘ wam bardzo za pomoc ;)

Pozdrawiam!

Offline Rask

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #479 dnia: Lipca 02, 2012, 18:55:25 pm »
Witam
Zarejestrowałem się tu na forum by spytać o coś. A mianowicie:
W ustawieniach wtyczki (Sounds/ Ustawienia dźwięków) jest cała masa fajnych zdarzeń wymienionych, do których mogę przypisać dźwięki. W tym 'Rozmowy audio/video'. Tylko że w schemacie xml na pierwszej stronie niniejszego wątku nie ma zdarzeń do tego... Bardzo mi na tym zależy, bo o ile skype w multikomunikatorze to rewelacyjny pomysł, o tyle skype bez dźwięków jest przydatny jak rower bez łańcucha.
Z góry przepraszam, jeśli coś przeoczyłem, zielony jestem :)