Autor Wątek: [wtwScroll] migacz  (Przeczytany 29192 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #40 dnia: Września 07, 2009, 15:28:36 pm »
Czekając możesz użyć Banner Killer dla AQQ.

Jakoś słabo mi wychodzi znalezienie dziada:P

EOT
WTW2 User (Eng translation helper) || Win 10 Pro 64bit || Anime Lover || Sanctum2 Lover (Thou I barely play nowadays)

Offline zhvir

Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #41 dnia: Września 07, 2009, 16:15:44 pm »
Nazwa:   
Plik:   wtwScroll.plug
Autor:    ()
WWW:   
Prawa:   
Wersja:   0.0.0 (Build: 0)
Opis:

Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niewłaściwa. Więcej szczegółów można znaleźć w dzienniku zdarzeń aplikacji.

win vista x64
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #42 dnia: Września 07, 2009, 16:25:15 pm »
Win Xp Pro Sp3 (MSDNAA wersja). Wgrany Vista Inspirant 2. Najnowszy nocek (09-09-07) oraz najnowsza (build 780) instalka offline. Błąd jak poniżej:

Cytuj
Nazwa:   
Plik:   wtwScroll.plug
Autor:    ()
WWW:   
Prawa:   
Wersja:   0.0.0 (Build: 0)
Opis:

Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa. Problem ten może rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji.

Reinstalka nie pomaga. Aktualnie nie posiadam żadnego innego winzgroza pod ręką by sprawdzić czy na innej kopi Xp, tudzież viscie/win 7 też nie hula jak powinno.
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2009, 16:28:39 pm wysłana przez Ever50r »
WTW2 User (Eng translation helper) || Win 10 Pro 64bit || Anime Lover || Sanctum2 Lover (Thou I barely play nowadays)

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #43 dnia: Września 07, 2009, 16:30:22 pm »
Mi się załadowało (win7 x64 rc), ale jakoś działania wtyczki nie widzę... to ma jakieś swoje opcje gdzieś, czy takie wbudowane one są?

Offline ketrab

  • Narybek
  • *
Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #44 dnia: Września 07, 2009, 17:23:44 pm »
Win XP Home SP3, wtw build 780, ten sam błąd:

Cytuj
Nazwa:   
Plik:   wtwScroll.plug
Autor:    ()
WWW:   
Prawa:   
Wersja:   0.0.0 (Build: 0)
Opis:

Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa. Problem ten może rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji.

Offline Pragmatic69

Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #45 dnia: Września 07, 2009, 20:17:00 pm »
Mnie jak nie działało wcale, tak nie działa nadal... Jest na sali ktoś z klawiaturą Logitecha, kto również może potwierdzić to "nietrybienie" wtyki z klawiaturami tego producenta? Bo chyba jedynie tu jest pies pogrzebany i/lun w aplikacji sterującej.
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #46 dnia: Września 07, 2009, 20:19:27 pm »
@pragmatic69
mam logitecha, niestety Cordless EX110 a tam w ogole nie ma diod :P
brak ogonków? alt mi wypadł

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #47 dnia: Września 07, 2009, 20:58:36 pm »
Me ma cordless Logitecha, wcześniej mi migało OSD'owym tekstem (Caps Lock - Włączone itp), teraz niet. Może to dlatego, że symuluje jedynie diody, a nie wciśnięcia przycisku? :P

Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #48 dnia: Września 08, 2009, 03:03:49 am »
Ja mam Logitecha Wave (taka wyginana) na USB kablowa. Nie używam driverów innych niż systemowe (mi wystarczą). Ale jak już postowałem wtyczka mi nie działa, więc nie jestem w stanie określić czy brak mrugania (etc) występuje także u mnie. I ewentualnie jeśli występuje to czego to może być przyczyną.

OT

Ciekawa sprawa. Dzień po rozpoczęciu używania WTWv2 moje konto na forum AQQ zostało usunięte. AQQ używałem zgodnie z regulaminem (żadnych banner killerów), a jedyne posty były (i nadal są) w temacie o skórce, która mi najbardziej do gustu przypadła. Nie mogę pisać w żadnym z tematów teraz, a na maila żadne powiadomienie o powodzie usunięcia konta nie przyszło hehe. To się nazywa promowanie komunikatora. Od kiedy mam WTW, a radia słucham w winampie (320kbps vs 128kbps w wtyczce AQQ radio w radyjkach jakie do wtyczki udało mi się dodać), biorąc pod uwagę fakt, że AQQ zaczęło nałogowo się wysypywać, to można rzec, że moja przygoda z AQQ trwała całe lekko ponad 10 dni ;]

EOT
WTW2 User (Eng translation helper) || Win 10 Pro 64bit || Anime Lover || Sanctum2 Lover (Thou I barely play nowadays)

Offline n3oo

Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #49 dnia: Września 10, 2009, 10:28:32 am »
http://www.mmj.pl/~p_krutul/test/wtwScroll2.zip
sprawdźcie, skompilowałem na tym samym kompie co pierwszą wersję, nie mam pojęcia w czym problem bo kompiluje się normalnie, działa u mnie i kogoś tam jeszcze - różnica jest tylko w kompilacji
Env: Win7 x64 / WinXP x86 | GG: 670035 | WWW: Portfolio

cols

  • Gość
Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #50 dnia: Września 10, 2009, 12:02:00 pm »
OT

Ciekawa sprawa. Dzień po rozpoczęciu używania WTWv2 moje konto na forum AQQ zostało usunięte. AQQ używałem zgodnie z regulaminem (żadnych banner killerów), a jedyne posty były (i nadal są) w temacie o skórce, która mi najbardziej do gustu przypadła. Nie mogę pisać w żadnym z tematów teraz, a na maila żadne powiadomienie o powodzie usunięcia konta nie przyszło hehe. To się nazywa promowanie komunikatora. Od kiedy mam WTW, a radia słucham w winampie (320kbps vs 128kbps w wtyczce AQQ radio w radyjkach jakie do wtyczki udało mi się dodać), biorąc pod uwagę fakt, że AQQ zaczęło nałogowo się wysypywać, to można rzec, że moja przygoda z AQQ trwała całe lekko ponad 10 dni ;]

EOT

Konto zniknęło bo stracono niedawno bazę forum  (zhakowane zostały :P) i utracono część w tym z młodo zarejestrowanymi użytkownikami ;)

Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #51 dnia: Września 10, 2009, 16:10:43 pm »
@Up. Aha xd No w sumie nie istotne już teraz.

Nowa wersja wtyczki z najnowszym nockiem (10-2) działa. Tj. można wtyczkę włączyć.

Klawiatura główna aka Logitech Wave (USB): Zero jakiejkolwiek reakcji. Nic nie mruga.

Klawiatura dodatkowa aka Tracer (zwykły shit na PS2): Parę, dosłownie parę, mrugnięć Caps Lockiem. Ledwo widoczne bo mrugnięcie jest znacznie za krótkie w porównaniu do przerwy pomiędzy nimi. Przestaje mrugać sama z siebie aka nie dotykam myszki ani klawiatury: 3 mrugnięcia i koniec.

Koniec końców w tej formie na nic się zda ten plugin, bo swojej podstawowej roli, informowania o tym, że ktoś napisał nie spełni jak przestanie informować po paru mrugnięciach. Korzystam z telewizora jako monitora, włącza się parę sekund, więc najwygodniejsze sprawdzenie czy ktoś coś pisał i jest sens telewizor budzić to właśnie mrugająca dioda scroll'a z AQQ/etc. Dlatego tak mi na tej diodce zależy xd.
WTW2 User (Eng translation helper) || Win 10 Pro 64bit || Anime Lover || Sanctum2 Lover (Thou I barely play nowadays)

Offline n3oo

Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #52 dnia: Września 10, 2009, 17:33:26 pm »
a ja pytam się czy ktoś czyta to co pisze - przestaje mrugać jak jest aktywność na klawiaturze w ciągu ostatniej minuty, stąd mruga tylko chwile bo sprawdza to co sekundę (tą aktywność myszy/klawiatury)*. Nie wybudza monitora bo mruga tylko ledami, a nie symuluje naciśnięć klawiszy. Mam Logitecha na PS2 - działa, klawiatura w Laptopie - działa tylko w przypadku Caps Locka - to i taki został ustawiony - nie moja winą jest jak sprzęt reaguje na wywołania systemowe.

Jak będzie czas, będą chęci do nauki to dojdą opcje i inne bajery, założeniem było wyłącznie informowanie o nowej wiadomości i zadanie jest spełnione.

-------------
* poprzednia wersja z symulacją klawiszy uniemożliwiała pracę na komputerze gdy włączyło się mruganie - trzeba było otworzyć okno rozmowy a i to nie zawsze działało bo nie zawsze łapało.
Env: Win7 x64 / WinXP x86 | GG: 670035 | WWW: Portfolio

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #53 dnia: Września 10, 2009, 18:07:33 pm »
Klawiatura dodatkowa aka Tracer (zwykły shit na PS2): Parę, dosłownie parę, mrugnięć Caps Lockiem. Ledwo widoczne bo mrugnięcie jest znacznie za krótkie w porównaniu do przerwy pomiędzy nimi. Przestaje mrugać sama z siebie aka nie dotykam myszki ani klawiatury: 3 mrugnięcia i koniec.

U mnie tylko 1 migniecie caps lockiem i to tylko takie szybkie, jakbym gral w cos nie zauwazyl bym nawet tego.

Klawa logitech PS2.
Windows 7 SP1 x64 IE9

Offline n3oo

Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #54 dnia: Września 10, 2009, 18:10:08 pm »
dobra... widzę, że wymagam zbyt wiele... następna wersja będzie mrugać do momentu otwarcia okna /ciekawe czy tym razem ktoś to przeczyta/
Env: Win7 x64 / WinXP x86 | GG: 670035 | WWW: Portfolio

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #55 dnia: Września 10, 2009, 18:12:21 pm »
widzę, że wymagam zbyt wiele...

To chyba my jestesmy zbyt wymagajacy jak widac ;)
Windows 7 SP1 x64 IE9

Offline n3oo

Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #56 dnia: Września 10, 2009, 18:16:28 pm »
To chyba my jestesmy zbyt wymagajacy jak widac ;)
@mess: w 3 postach napisałem, o co chodzi z krótkim miganiem:
http://forum.k2t.eu/pozostale-wtyczki/migacz/msg5671/#msg5671
http://forum.k2t.eu/pozostale-wtyczki/migacz/msg7468/#msg7468
http://forum.k2t.eu/pozostale-wtyczki/migacz/msg7577/#msg7577
raczył by ktoś to czytać zanim coś napisze ;)
Env: Win7 x64 / WinXP x86 | GG: 670035 | WWW: Portfolio

Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #57 dnia: Września 10, 2009, 21:18:48 pm »
zhvir edit: nie cytuj ostatniego posta w całości!!!

Tylko w ostatnim poście marudo:P (i tak dzięki za to, że robisz tego plugina) wspomniałeś coś o minucie:

a ja pytam się czy ktoś czyta to co pisze - przestaje mrugać jak jest aktywność na klawiaturze w ciągu ostatniej minuty, stąd mruga tylko chwile bo sprawdza to co sekundę (tą aktywność myszy/klawiatury)*. Nie wybudza monitora bo mruga tylko ledami, a nie symuluje naciśnięć klawiszy. [...]

Tak więc, skąd miałem wiedzieć, że testy mam robić nie tykając kompa przez ponad minute wcześniej:P. Dodatkowo nie narzekałem na to, że wzbudza monitor. Bo telewizora nie da się wzbudzić, jest po prostu wyłączony hehe.

BTW Zmień opis beta wtyczki podaje, że mruga scroll'em/num'em, a mruga caps'em hehe.

EDIT: Po minucie ponad od ostatniego tknięcia klawy i myszki faktycznie mruga długo (aż do aktywności).
Przy czym zagadka czemu na USB klawie nie chodzi nie rozwiązana (tracer klawa na PS2 tylko reaguje).

Co do funkcjonalności, można by było określić w ustawieniach co kto woli xd. Ja np wole jak mruga aż do otwarcia okna. Aka widze, że ktoś napisał gdy gram. Choć tak jak jest teraz jest ok, w celu sygnalizacji, że coś przyszło jak byłem afk. Jak jestem afk na mniej niż 2-4 minuty nie gasze tv, więc wtyczka tutaj się spisuje ok. (Tym samym koment o jej bezużyteczności z jednego z prev postów można olać)
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2009, 21:40:05 pm wysłana przez Ever50r »
WTW2 User (Eng translation helper) || Win 10 Pro 64bit || Anime Lover || Sanctum2 Lover (Thou I barely play nowadays)

Offline n3oo

Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #58 dnia: Września 10, 2009, 21:26:36 pm »
opis i cała wtyczka pójdzie zapewne do wymiany :P tylko muszę sie podszkolić ;)
co do wybudzania poprzednik miał taki feature po poprostu, że jak sie wygasił monitor (sam) to go aktywował - oczywiscie zasilania mu włączyć nie mógł :P

ewentualnie mogę zrobić, żeby tego nie sprawdzał (tej nieaktywności) i mrugał zawsze, do czasu otwarcia okna - i tak będzie zapewne od nastepnej wersji, a później... może opcje :D

oczywiście zagadka dlaczego wtyczka kompilowana na VS2005 @w7  nie działa, a ta z VS2005 @ wXP działa dalej nie rozwiazana...

@refresh: dokładnie to przez zmianę mechanizmu :P ale konfiguracji aktualnie nie jestem w stanie zrobic ;/
Env: Win7 x64 / WinXP x86 | GG: 670035 | WWW: Portfolio

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
Re: [wtwScroll] migacz
« Odpowiedź #59 dnia: Września 11, 2009, 07:59:33 am »
@mess: w 3 postach napisałem, o co chodzi z krótkim miganiem:
http://forum.k2t.eu/pozostale-wtyczki/migacz/msg5671/#msg5671
http://forum.k2t.eu/pozostale-wtyczki/migacz/msg7468/#msg7468
http://forum.k2t.eu/pozostale-wtyczki/migacz/msg7577/#msg7577
raczył by ktoś to czytać zanim coś napisze ;)

Tak w gwoli scislosci gdy sprawdzalem nic nie robilem nawet myszki nie trzymalem.
Windows 7 SP1 x64 IE9