Autor Wątek: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych  (Przeczytany 120404 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Anubis

  • Senior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #280 dnia: Maja 18, 2011, 12:35:13 pm »
Małe info. Wkrótce będzie mała aktualizacja zawierająca 'I hope' działający u wszystkich scrobbler + poprawki błędów jakie znajdę w tym wątku. Wersja x86 faktycznie pokazuje info o błędach wczytywania wtyczek... można to spokojnie 'olać' na nic to nie wpływa.


//edit
Chociaż jak tak patrzę co oferują stacje radiowe... to nie wiem czy będzie w ogóle co scrobblować. Nie wiem czy warto w to wchodzić czy po prostu poprawiać i podrasowywać to co jest.
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2011, 18:28:44 pm wysłana przez Anubis »
Jeśli masz wątpliwości... wal serią.

Offline xoen

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #281 dnia: Maja 26, 2011, 12:36:35 pm »
Witam, wtyczka jest wspaniała, mam niemniej kilka..hm, sugestii do Autora:
- czy możliwym byłoby dodać funkcję: najechanie na ikonę w trayu i kółko zmienia głośnośc?
scrollowanie menu po glośność jest conajmniej denerwujące, gdy mamy na liście sporo pozycji;
ewentualnie, czy możliwe byłoby przeniesienie w menu pozycji "glośność", "pauza" itp na samą GÓRĘ menu?

- czy istnieje jakakolwiek możliwość dodania obsługi wtyczek dsp(np. z winampa)?
Tak się składa, że od dobrych paru lat dobrałem sobie grajki(aimp i bsplayer), które obsługują takie wtyczki - głównie jammix - FENOMENALNY plugin z niezwykłymi możliwosciami, w przypadku wtwradio aż się prosi o support...

Pozdrawiam.

Przy okazji, nt. problemów z bass itp, ja poradziłem sobie tak:

zrobiłem katalogi:
libraries32 w COMPONENTS i tam umieściłem bass bass aac itp,
te same pliki wrzuciłem do libraries w components,
plugins32 w głownym i tam umieściłem wtyk wtwradio
i śmiga.
i teraz ciekawostka - updater napisał mi cosik o aktualizacji wtyczki, i po aktualizacji zaczęły się errory - okazało się, ze nagle w plugins64 pojawiła się kolejna dllka, więc plik dodany usunąłem - wszystko wróciło do normy.


p.s. mam pewien kłopot, może ktoś przy okazji wie, jak zaradzić - otóż posiadam mocno zmodyfikowany winxp - menusy w nim są scrollowane(ale nie kółkiem, tylkomusze najechać na dany obszar i CZEKAĆ CZEKAĆ CZEKAC na scroll :E), nie "zawijają" się, to cholernie utrudnia szybkie operacje na nich, gdy mają dużo pozycji, może wie ktoś jaki reg pomoże mi zmienić ich zachowanie na default?

p.s.2:
polecam radyjko
http://schizoid.in:8000/schizoid
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2011, 15:17:25 pm wysłana przez xoen »

Offline pilnik1808

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #282 dnia: Czerwca 02, 2011, 13:29:56 pm »
Ponieważ nie otrzymałem wystarczającej pomocy odnośnie instalacji WTWRadia w tym wątku: http://forum.k2t.eu/pomoc-techniczna-dla-wtyczek/(wtwradio)-problemy-z-instalacja/, chciałbym przedstawić sytuację w tym temacie:

Pobrałem z katalogu wtyczek na forum wersję x86 (dla XP'ka) http://forum.k2t.eu/pozostale-wtyczki/mam-problema/ , następnie postępowałem zgodnie z poradnikiem dotyczącym instalacji wtyczek: http://forum.k2t.eu/poradniki/instalacja-wtyczek-krok-po-kroku/. Problem zaczął się w punkcie 1.5, ponieważ nigdzie nie mogłem znaleźć wtyczki, wchodząc w Narzędzia --> Opcje... --> Wtyczki. Musiałem wyodrębnić plik wtwRadioWin32 do głównego folderu Plugins, uruchomiłem ponownie WTW, wszedłem  do Narzędzia --> Opcje... --> Wtyczki, wyszukałem wtyczkę wtwRadioWin32, ale okazało się że w kolumnie stan zamiast Uruchomiony/Nieaktywny widnieje Błąd. Jeżeli chodzi o komunikat błędu, pokazuje się on w miejscu, gdzie są podane informacje o nazwie wtyczki, autorze, itd. Jeżeli chodzi o treść błędu pisze tak:

Nie można odnaleźć określonego modułu.

Nie wiem zbytnio co to oznacza, podejrzewam że jest to problem związany z wyodrębnieniem pliku wtwradioWin32 do folderu Plugins, lecz pewności nie mam.

Wersja systemu operacyjnego: Windows XP Professional Service Pack 3
Jeżeli chodzi o architekturę systemu to mam wersję 32 bitową.

Wiem też że trzeba przenieść jakieś pliki BASS , lecz o co w tym chodzi - nie wiem.

W związku z tym chciałem się zapytać jak się to radio instaluje, najlepiej jakby sam autor wtyczki przedstawił tutorial dotyczący instalacji WTWRadia i jak powinno przenosić się pliki BASS.

Za każdą pomoc z góry dziękuję - będę wdzięczny :)

Offline Faller

  • Live Chat Support
  • Młodzież
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #283 dnia: Czerwca 02, 2011, 14:11:13 pm »
WTF -> Otwórz lokalizację profilu -> Utwórz katalog "Plugins32" i tutaj wrzuć wtyczkę.
Sprawdź czy teraz chodzi.
Bibliotekę wrzuć do tego "Libraries32" folderu w katalogu z profilem.

Offline pilnik1808

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #284 dnia: Czerwca 02, 2011, 15:40:08 pm »
Wykonałem wszystko co trzeba, wrzuciłem wtyczkę do katalogu "Plugins32" korzystając z opcji "Otwórz lokalizację profilu", biblioteki BASS założyłem w ten sam sposób w katalogu "Libraries32". Uruchomiłem komunikator ponownie, wszedłem w Narzędzia --> Opcje... --> Wtyczki i wyskoczył mi kolejny błąd:

wtwRadioWin32.plug nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32.

I co teraz trzeba zrobić, aby wtyczka działała?

EDIT: Okazuje się, że miałem nieaktualne biblioteki BASS. Musiałem je ściągnąć z postu autora wtyczki z 12 strony wątku. Wypakowałem folder, przekopiowałem pliki do "Libraries32", włączyłem WTW i działa :).

Problem uważam za rozwiązany.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2011, 16:23:50 pm wysłana przez pilnik1808 »

Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #285 dnia: Października 03, 2011, 16:57:03 pm »
Od ostatniej ntly (20111001-1) wtyczka nie nie potrafi odczytać pliku .ini i configu. Powód jak zwykle ten sam: Kaw znów grzebał w api. ;)

Offline the_mask

  • Młodzież
  • **
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #286 dnia: Października 11, 2011, 04:27:18 am »
Więc albo Kaw to naprawi :) albo twórca wtyczki niech zrobi co w jego mocy :)

Offline madhunt3r

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #287 dnia: Października 26, 2011, 10:42:18 am »
W najnowszej becie wyskakuje takie coś:



Można to naprawić? Z góry dzięki!

Offline Tomplus

  • Młodzież
  • **
    • Polish SWOS Center
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #288 dnia: Października 26, 2011, 15:23:26 pm »
Ja też jestem zainteresowany naprawą :)

Offline RadoN

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #289 dnia: Października 26, 2011, 17:54:03 pm »
j/w

+

- Dałoby radę zrobić żeby tooltip pojawiający się po najechaniu na ikonke wtwradia pokazywał nazwę radia + cały tytuł a nie tylko jego część tak jak na ss niżej??



- Czy możliwe jest zrobienie żeby menu z wyborem stacji radiowych nie było dokowalne do prawej krawędzi ekranu?? Jakiś centymetr odstępu i wszystko wyglądałoby o wiele ładniej. Jak ktoś ma dużo ikonek w zasobniku to nie widzi problemu, ale jak jest wtw + kilka to wygląda to tak.



Od ostatniej ntly (20111001-1) wtyczka nie nie potrafi odczytać pliku .ini i configu. Powód jak zwykle ten sam: Kaw znów grzebał w api. ;)

Zmień nazwę konfingu na "wtwRadiox64.configwtwRadio" i powinno śmigać.

Offline djrys

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #290 dnia: Października 27, 2011, 21:07:13 pm »
Cytuj
Zmień nazwę konfingu na "wtwRadiox64.configwtwRadio" i powinno śmigać.   
zmieniłem i nic może jakis dokładniejszy opis

Offline the_mask

  • Młodzież
  • **
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #291 dnia: Października 28, 2011, 04:04:34 am »
No mi takowy zabiegł pomógł. Może problemem jest to, że nie masz 64bitowego systemu?

Offline djrys

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #292 dnia: Października 28, 2011, 09:07:28 am »
Cytuj
Może problemem jest to, że nie masz 64bitowego systemu?

zgadza się mam system 32 bit ale zmiana x64 na x32 nie pomogło też

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #293 dnia: Października 28, 2011, 09:44:00 am »
takie zmiany nic nie pomoga, moze sie poszczesci i u jednego zadziala, u drugiego nie, po prostu czekac na aktualizacje i nie robic zametu ;p

Offline matti05

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #294 dnia: Listopada 04, 2011, 08:08:50 am »
Czy tylko mi wtyczka ciągle się chce się aktualizować?

Offline domek

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #295 dnia: Listopada 04, 2011, 17:34:09 pm »
W najnowszej becie wyskakuje takie coś:



Można to naprawić? Z góry dzięki!


U mnie pojawia się ten sam błąd i  co gorsza od tego momentu radio nie wczytuje listy stacji radiowych - pliku wtwRadio.ini z profilowego katalogu.


Kiedy dodam do pustej listy stacji z poziomu programu jakąś stację to plik wtwRadio.ini zapisuje się w katalogu .../profiles/nazwa_użytkownika/.cache i przy następnym uruchomieniu wczytuje ten właśnie plik.

Offline zhvir

Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #296 dnia: Listopada 04, 2011, 17:49:35 pm »
do czasu reakcji autora wątek będzie zamknięty
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Anubis

  • Senior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #297 dnia: Listopada 11, 2011, 20:06:30 pm »
Pierwszy post zawiera najnowsza wersję obsługującą nowe API. Okno o używaniu starej funkcji pobierania profilu już się nie pojawi.




wtyczka dostępna także w autoupdate. Więc jeśli już Wam się zaktualizowała, nie musicie jej ponownie pobierać.


pozdr
Jeśli masz wątpliwości... wal serią.

Offline madhunt3r

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #298 dnia: Listopada 12, 2011, 08:24:48 am »
Dzięki, ale czy musi za każdym razem pop up wyskakiwać, że załadowano pluginy?

Offline Faller

  • Live Chat Support
  • Młodzież
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #299 dnia: Listopada 12, 2011, 10:03:10 am »
Mi się pojawia taki komunikat:


Error: BASS_ERROR_FILEFORM - The file's format is not recognised/supported.


Nie ważne jaką stację chcę odtworzyć. Przeglądałem wątek, ale nie potrafiłem znaleźć rozwiązania. Tzn. te które są tutaj podane jakoś u mnie nie działają. ;/