Autor Wątek: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych  (Przeczytany 120394 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #360 dnia: Lutego 02, 2014, 18:58:41 pm »
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2014, 19:12:09 pm wysłana przez Muminoslaw »

Offline zakius

Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #361 dnia: Lutego 02, 2014, 19:44:02 pm »
ini i dllki są niezbędne do startu wtyczki także na pytanie o kolejność...
a skąd brać dllki? imo najlepiej od ich twórcy

Offline batee

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #362 dnia: Lutego 03, 2014, 06:14:36 am »
No i ni hu hu, mam tak napisaliście i nie działa.  Nadal jak wejdę w opcje/wtyczki to na liście przy wtyczce wtwRadioWin32 mam błąd, a gdy próbuję ją zaznaczyć to pojawia się komunikat:  "wtwRadioWin32.   plug, błąd ładowania: Nie można odnaleźć określonego modułu.  "

Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #363 dnia: Lutego 03, 2014, 09:36:25 am »
batee to dziwne bo u mnie zadziałało,
Przerzuć do siebie to co daje muminek tzn.
Cytuj
   Libraries32 / bass.dll
   Libraries32 / bass_aac.dll
   Libraries32 / basswma.dll

   Libraries64 / bass.dll
   Libraries64 / bass_aac.dll
   Libraries64 / basswma.dll

   Plugins32 / wtwRadioWin32.plug

   Plugins64 / wtwRadiox64.plug
znajdziesz takie foldery w folderze swojego profilu, wrzuć tam, odpal ponownie WTW, uruchom we wtyczkach.

Szkoda że autora brak na forum bo mam sugestie do wtyczki, np. ustawienie co ma być pod kliknięciem klawiszem myszy, pojedynczym, podwójnym, lewym, prawym, środkowym.

Offline batee

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #364 dnia: Lutego 03, 2014, 17:49:54 pm »
Mam wrzucone biblioteki, mam też wrzucone pluginy, ale nadal mam ten sam komunikat.  Potrzebuje dokładnego opisu krok po kroku jak zainstalować tę wtyczkę, gdzie dokładnie znajdują się foldery do których muszę skopiować biblioteki i pluginy.  Adres profilu: C:\Users\Darek\appdata\roaming\. wtw\profiles\darek Adres zainstlowanego wtw: C:\Program Files\K2T\WTW

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #365 dnia: Lutego 03, 2014, 18:16:15 pm »

Offline jureko_27

  • Młodzież
  • **
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #366 dnia: Lutego 03, 2014, 18:21:04 pm »
Menu: WTW-> Otwórz lokalizację profilu
otworzy się okno z katalogami m.in. tymi co jak wyżej opisał Armorek i w tych katalogach powinieneś umieścić odpowiednie pliki ale 64 bitowe w katalogach 64 bitowych i 32 bitowe w 32 bitowych chyba że wiesz jaki masz system to wystarczy albo jedno albo drugie, podobnie z samym pluginem albo w  Plugins32 albo w Plugins64 w zależności jaki system

Offline batee

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #367 dnia: Lutego 03, 2014, 18:32:30 pm »
Dzięki.  Prosiłem żeby opisać dokładnie krok po kroku, nie dlatego że nie potrafię czytać ze zrozumieniem z tego co piszecie, bo potrafię, a tylko po to żeby sprawdzić gdzie popełniam błąd.  Teraz wiem że robię dokładnie to co trzeba i gdzie trzeba, ale niestety wtyczka nadal nie działa.  :(

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #368 dnia: Lutego 03, 2014, 18:59:28 pm »
Spróbuj jeszcze wrzucić te dll-ki do katalogów systemowych (chociaż ja mam całkiem świeży system Windows 7) i w sumie nie musiałem ich wrzucać do katalogów systemowych. pamiętam, że swego czasu miałem identyczny problem, ale nie pamiętam, jak go rozwiązałem ;D Może dodatkowo zrestartuj kompa? Albo ręcznie w googlach poszukaj tych dll-ek i wrzuć raz jeszcze te "nowo ściągnięte"? Kurcze, nie pamiętam, jak ja to rozwiązałem... Ale pamiętam, że miałem podobne cyrki instalując wtwRadio z tego pliku .extensions i potem to ręcznie robiłem... Sorry, bardziej pomóc nie jestem już w stanie :((

Offline batee

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #369 dnia: Lutego 03, 2014, 19:10:18 pm »
Znalazłem problem.  Musiałem wrzucić sound. plug zaraz po instalacji wtw.  Według mnie informacja o tym że plugin sound musi być wrzucony przed instalacją wtyczki radio, powinna się znaleźć w pierwszym wątku tego tematu.  Dziękuję wszystkim za pomoc.

A czy na błąd "Error: BASS_ERROR_FILEFORM - The file's format is not recognised/supported. " jest jakieś rozwiązanie? Przy każdej stacji Polskiego radia to mi się pojawia.

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #370 dnia: Lutego 03, 2014, 19:14:34 pm »
To może oznaczać, że serwery leżą, albo linki, które posiadasz nie są aktualne (czyli de facto serwery leżą/nie istnieją). Nie jestem w stanie powiedzieć, która z tych możliwości występuje w Twoim przypadku. Ach, ewentualnie radio to nadaje w innym (nietypowym) formacie. Obsługiwane są chyba tylko linki z acc, wma i m3u (ale także nie jestem pewien).

Offline jureko_27

  • Młodzież
  • **
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #371 dnia: Lutego 03, 2014, 19:21:24 pm »
o ile się orientuję to plug sound już nie korzysta z bass [itp] natomiast może być problem przy równoczesnym uruchamianiu wtw i jakiegoś innego programu [ja mam to przy ptaszku gromu] innymi słowy jesli masz zaznaczone aby wtw się uruchamiało ze startem systemu to może być problem bo może nie wczytać bibliotek

Offline batee

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #372 dnia: Lutego 04, 2014, 05:58:52 am »
Cytat: Muminoslaw link=topic=700.  msg34581#msg34581 date=1391458474
To może oznaczać, że serwery leżą, albo linki, które posiadasz nie są aktualne (czyli de facto serwery leżą/nie istnieją).   Nie jestem w stanie powiedzieć, która z tych możliwości występuje w Twoim przypadku.   Ach, ewentualnie radio to nadaje w innym (nietypowym) formacie.   Obsługiwane są chyba tylko linki z acc, wma i m3u (ale także nie jestem pewien). 
Też tak sobie pomyślałem, ale sprawdzałem i wiem że są ok.   często używam systemu Kubuntu i tam mam odtwarzacz do którego sam sobie robię listy stacji radiowych do odtwarzacza.   Na próbę linki z wtw wrzuciłem do kubuntu i wiem że stacje które mnie interesują są prawidłowo odtwarzane.   Natomiast na wtw jedne stacje w formacie acc działają a inne nie, tak samo jest w przypadku wma. 

Cytat: jureko_27 link=topic=700. msg34583#msg34583 date=1391458884
o ile się orientuję to plug sound już nie korzysta z bass [itp] natomiast może być problem przy równoczesnym uruchamianiu wtw i jakiegoś innego programu [ja mam to przy ptaszku gromu] innymi słowy jesli masz zaznaczone aby wtw się uruchamiało ze startem systemu to może być problem bo może nie wczytać bibliotek
U mnie wtw nie jest uruchamiane razem z systemem.  Na próbę wczoraj wieczorem wyrzuciłem plugin sound, no i znów pojawił się ten błąd z którym miałem problem.  Po ponownym doinstalowaniu pluginu radio znów działa.  Tylko nie wszystkie stacje odtwarza.  :(

Offline miron

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #373 dnia: Lutego 05, 2014, 22:15:11 pm »
Problem już kiedyś był jednak nie znalazłem odp

po zainstalowaniu wtyczki gdy chcę ją włączyć pojawia się komunikat "wtwRadioWin32. plug, błąd ładowania: Nie można odnaleźć określonego modułu. "

jak rozwiązać ten problem??

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #374 dnia: Lutego 06, 2014, 05:01:32 am »
eeeeeeeechhhh.... 2-3 dni temu to było przerabiane.... Poczytaj wyżej, co jest napisane....... Błagam.... Czytanie ze zrozumieniem się kłania.... WYŻEJ JEST NAPISANE, CO EWENTUALNIE MOŻNA ZROBIĆ!!!!!! (Sorry za CAPS ;) )

Offline mark_7591

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #375 dnia: Lutego 06, 2014, 07:44:56 am »
Prawdą jest, że wtyczka na systemie win 8/8.  1 64bit nie uruchamia się i podaje błąd o którym forumowicze piszą w postach wcześniej.   Dopóki autor nie poprawi kodu, nowy WTW na ostatnim systemie nie będzie pracował z tą wtyczką, podobnie jak nie chce pracować z protoSkype.   Myślę, że te bugi zostaną wreszcie opanowane, bo WTW traci coraz bardziej, a jest moim najlepszym komunikatorem. 

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #376 dnia: Lutego 06, 2014, 12:50:52 pm »
Błąd odnośnie protoSkype nie jest związany z problemem programistycznym ze strony twórcy wtyczki, nie mieszaj.

Offline zhvir

Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #377 dnia: Lutego 06, 2014, 15:30:51 pm »
a spróbujcie zainstalować wtwRadio z tej paczki (tylko wersja x64)
paczka zawiera wtwRadio w wersji x64 + 2 biblioteki bass + przykładowy plik ini z kilkoma stacjami

* wtwRadio_FullPack.wtwExtension (396.85 kB - pobrany 374 razy.)
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline mark_7591

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #378 dnia: Lutego 07, 2014, 08:05:32 am »
z protoSkype jest inaczej - masz rację, ale mi chodziło o sam fakt braku współpracy.
UWAGA: wtyczka podana w linku zhivr działa prawidłowo.  Dziękuję.   Radio teraz gra z WTW na 5+ Jedyne, to trzeba uzupełnić library64 o bibliotekę wma, bo PR i kilka innych stacji,  nie zagra - paczka . ini z oryginalnego plugina.  :)

Offline stan

  • Live Chat Support
  • Młodzież
  • *
  • aka ^jozhua
Odp: [wtwRadio] Odtwarzanie stacji radiowych
« Odpowiedź #379 dnia: Lutego 07, 2014, 13:29:38 pm »
wrzucam wersję poprawioną, działa dla platform x64 i x86.

TODO: brakuje mi tylko możliwości nagrywania audycji i tego, aby można było zmieniać wielkość okna (nie widać całości na rozdziałkach poniżej xxxx x 600)-wtedy będzie ideał. szkoda,że autor nie kontynuuje prac nad tą wtyczka.

//edit (10.022014):
wersja ze zaktualizowanymi bibliotekami BASS (wersje dla x86 i x64)
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2014, 10:21:24 am wysłana przez stan »
Kanał #wtw na irc.quakenet.org oraz na irc.freenode.net @st4n