Autor Wątek: [Emots] - emotikony w WTW  (Przeczytany 260708 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline tbed

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpnia 20, 2009, 11:16:08 am »
Najs! Na pewno jest to dużo wygodniejsze :)

Offline zhvir

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpnia 21, 2009, 21:54:31 pm »
1. można dodać jeszcze podgląd emotikon wykonywany automatycznie przez wtyczkę np z kilku(nastu) początkowych emotikon (bez grafiki w postaci jpg itp dodawanej w innych komunikatorach przez autorów zestawów)
2. Może jakaś ikonka w opcjach bo jest trochę pusto? :P
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpnia 21, 2009, 22:48:49 pm »
1. podglad samego textu, nie emoty? to mozna zrobic od reki
2. nie jestem grafikiem, jak ktos chce, moze mi jakies ikony zrobic do emots i sounds... tylko jeszcze bede musial sie zapoznac, jak sie te grafiki uzywa przez api :P ale to tez nie powinno byc wielkim problemem... najwyzej pomecze kawa :D

Offline Pragmatic69

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpnia 22, 2009, 08:33:47 am »
Oooo, świetna sprawa z tym wybieraniem w nowej wersji wtyki. ;D
Właśnie marzy mi się (nie tylko mi z resztą), aby w ten, lub podobny sposób można byłoby zarządzać themami i ich elementami w całym WTW. Pisałem o tym z resztą niedawno w temacie o propozycjach..
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2009, 08:48:40 am wysłana przez zhvir »
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline Dimension

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpnia 22, 2009, 20:12:23 pm »
1. podglad samego textu, nie emoty? to mozna zrobic od reki
2. nie jestem grafikiem, jak ktos chce, moze mi jakies ikony zrobic do emots i sounds... tylko jeszcze bede musial sie zapoznac, jak sie te grafiki uzywa przez api :P ale to tez nie powinno byc wielkim problemem... najwyzej pomecze kawa :D
1. Podgląd emot, a nie ich grafiki-screenu.
2. Jeśli się na to zdecydujesz, to mam nadzieję, że ta grafika nie będzie zaszyfrowana/skompresowana, co bym mógł podmienić ją jako osoba, która musi mieć w systemie/programie ikony w takim samym stylu..

Sagitarius

  • Gość
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpnia 26, 2009, 19:54:44 pm »

Offline Pragmatic69

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpnia 26, 2009, 20:21:29 pm »
A czy aby na pewno używasz najnowszej wersji WTW i najnowszej wersji wtyczki Emots?
Dla pewności pobierz najświeższą, na chwilę obecną, dzisiejszą nightly (bez obaw, nie sprawia raczej żadnych kłopotów) stąd. :-)
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Sagitarius

  • Gość
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpnia 26, 2009, 22:13:39 pm »
Ok, zaczynam łapać o co w tym wszystkim chodzi, emotki już działają.

Pozdrawiam :)

Offline Przecinek78

  • Młodzież
  • **
  • I'm like a bird!!
Re: Temat dla propozycji, próśb o stworzenie czegoś
« Odpowiedź #108 dnia: Września 01, 2009, 20:53:34 pm »
To ja zwracam się z taką małą prośbą,mianowicie chodzi mi o skrót do emotek w oknie rozmowy,niestety nie jestem w stanie zapamiętać wszystkich skrótów klawiszowych,no i czasem jest to dla mnie duże utrudnienie.Wiem też (z pewnego źródła) że Kaworu się tego nie tyka,dlatego piszę tutaj swoją prośbę.Jeśli jest taka możliwość i ktoś zrobi coś takiego będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam Przecinek :)

Prośby dotyczące rozszerzenia funkcjonalności istniejących już wtyczek powinny być składane w wątku dotyczącym danej wtyczki. Post wydzielony i scalony z odpowiednim wątkiem.
alberht
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2009, 21:08:29 pm wysłana przez alberht »

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #109 dnia: Września 02, 2009, 00:24:04 am »
co to ma byc niby za skrot i do czego? ;p

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #110 dnia: Września 02, 2009, 06:40:19 am »
Chodzi pewnie o podgląd emot, faktycznie jeśli ktoś używa 150 mord to ciężko zapamiętać wszystkie skróty. :p

Offline Przecinek78

  • Młodzież
  • **
  • I'm like a bird!!
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #111 dnia: Września 02, 2009, 09:07:00 am »
Tak dokładnie chodzi o podgląd w oknie rozmowy.

Offline zhvir

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #112 dnia: Września 02, 2009, 15:47:10 pm »
w najnowszych nightly (wersje bardzo testowe) Kaworu zmienia pasek w oknie rozmowy aby można było w przyszłości podpinać własne akcje (ikonki/"skróty") do tego paska
poczekamy, zobaczymy co Kaw wymyśli i trzeba czekać na reakcję twórcy wtyczki obsługującej emotki... może coś takiego doda jak się go ładnie poprosi :)
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Przecinek78

  • Młodzież
  • **
  • I'm like a bird!!
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #113 dnia: Września 03, 2009, 07:25:37 am »
Z pewnego źródła wiem iż Kaworu nie planuje robić czegoś takiego,powiem nawet iż stwierdził że się tego nie tyka,i żeby zwrócić się z taką prośbą do twórcy wtyczki i emotek.Tak więc pozostaje bardzo ładnie prosić tutaj. :)

Offline zhvir

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #114 dnia: Września 03, 2009, 15:03:50 pm »
zgadza się:
Kaworu emotów nie tyka, ale bez nowego paska ikon w oknie rozmowy trudno byłoby dodać ikonkę jakiemukolwiek twórcy wtyczek
ponieważ nowy pasek już jest (od najnowszej bety) to trzeba teraz ładnie prosić... TWÓRCĘ WTYCZKI DO EMOTIKON
Kaworu swoje zrobił, reszta należy do wtyczkopisarzy
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Przecinek78

  • Młodzież
  • **
  • I'm like a bird!!
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #115 dnia: Września 04, 2009, 11:41:06 am »
Tak więc Drogi Twórco Wtyczki uda się zrobić takie małe cudo do podglądu emotek w oknie rozmowy?Ja bardzo ładnie proszę :)A może ktoś się dołączy do mojej prośby??

Pozdrawiam Przecinek78

Offline sober

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #116 dnia: Września 04, 2009, 13:27:35 pm »
Hmm... skoro i ja używam emotek, to także nie płakałbym, gdyby takie okienko powstało. :)



Ignoruję posty napisane byle jak!

Offline Pragmatic69

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #117 dnia: Września 05, 2009, 10:17:52 am »
Chodzi jak mniemam o parsowanie emotikon już w oknie wpisywania tekstu "w locie", tak jak było chociażby w GG 7 i jest w NGG? Przyznam się, że zawsze brakowało mi tego bajeru w Tlenie to i miło by było gdyby taka funkcjonalność zagościła w WTW, choćby za pośrednictwem wtyki. Choć przyznam się szczerze, że jakoś osobiście odzwyczaiłem się już chyba zupełnie od graficznych emotek i raczej już doń nie wrócę. ^^
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline sober

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #118 dnia: Września 05, 2009, 12:16:00 pm »
Mnie akurat chodzi o takie okienko-miniaturkę, z którego kliknięciem można wybierać poszczególne emoty. Takie coś było i w Tlenie i w GG.



Ignoruję posty napisane byle jak!

Offline Przecinek78

  • Młodzież
  • **
  • I'm like a bird!!
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #119 dnia: Września 05, 2009, 14:20:37 pm »
Mi też,tak jak Soberowi chodzi o takie okienko-miniaturkę w którym wybiera się za pomocą kliknięcia daną emotikonkę.