Autor Wątek: [Emots] - emotikony w WTW  (Przeczytany 260684 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Retardo

  • Narybek
  • *
Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #660 dnia: Sierpnia 15, 2013, 09:56:03 am »
Strona autora ponownie nie działa.   Gdzie można znaleźć alternatywny download?

//EDIT
Znalazłem na chomikuj.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2013, 10:10:26 am wysłana przez Retardo »

Offline matiasmovie

  • Narybek
  • *
Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #661 dnia: Października 13, 2013, 12:05:02 pm »
jeżeli jakieś propozycje są uznawane, to czy jest możliwoś dorzucenia do tej wtyczki wyboru dla jakiego konta jakie emotki, wolalbym mieć inne na facebooku a inne na gg

Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #662 dnia: Stycznia 20, 2014, 07:41:54 am »
a że pewnie o tym wiadomo, a ciężko uznać to za błąd to ja dorzucam, że fajnie by było jak by we wtyczce można było jakoś ustawić to wyskakujące okno wyboru emotek z jakimś dopasowaniem do ekranu czy coś a nie z wyrównaniem środka do ikony emotek.

 
     

Offline plumplum

  • Narybek
  • *
Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #663 dnia: Kwietnia 08, 2014, 10:25:34 am »
Jak naciskam na ta buźkę żeby pokazał się podgląd emotek to nic nie wyskakuje. . . .
Co może być nie tak ?

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #664 dnia: Kwietnia 08, 2014, 12:16:27 pm »
Musisz ustawić wielkość (Rozmiar) w opcjach wtyczki (Narzędzia->Opcje->zakładka emotikony). Musisz mieć zaptaszoną opcję: "Używaj podglądu..." i poniżej masz rozmiar np. 6x5 oznacza, że pojawi się okno na 6 emotek szerokie i 5 wysokie

Offline zhvir

Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #665 dnia: Kwietnia 08, 2014, 16:01:13 pm »
a raczej oznacza to że dany zestaw emotikon nie posiada podglądu ;P
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline plumplum

  • Narybek
  • *
Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #666 dnia: Kwietnia 08, 2014, 19:22:36 pm »
Działa tzn wybrałem inny pakiet emot z prawdopodobnie możliwością widzialności podglądu ;)


Mam inny problem - jak zmniejszyć odległość emotek między sobą w podglądzie,tak żeby widzieć ich więcej?
Np.  w jednym rzędzie 10 sztuk w poziomie.

4295-0
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2014, 19:36:49 pm wysłana przez plumplum »

Offline zhvir

Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #667 dnia: Kwietnia 08, 2014, 20:36:13 pm »
oczywiście w opcjach wtyczki? zresztą muminosław napisał ciut wyżej o tym
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline plumplum

  • Narybek
  • *
Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #668 dnia: Kwietnia 08, 2014, 21:11:52 pm »
No dobrze ale i tak wtedy będzie o jedną ,dwie ikonki więcej,a chciałem tak jak w GG. . .
Nie chcę być chamem ale jak tu nie ma dogranych tak prostych spraw jak te emotki to po co wypuszczać ten program w świat ?
Można i nawet lubie jak jest dużo możliwości ustawień ale to jest jakaś porażka :/

Tak miałoby to wyglądać:
4297-0

Offline ahr175

  • Młodzież
  • **
Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #669 dnia: Kwietnia 08, 2014, 21:24:09 pm »
Bo tak się akurat składa, że ten program tak ma...
Nie chcę być chamem, ale jak pożałowałeś 2 zł to tutaj nie marudź. ;)

Offline zhvir

Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #670 dnia: Kwietnia 08, 2014, 21:31:33 pm »
A tak poza tym to wtw nie oferuje emotikon w standardzie bo autor ich nie lubi... a że autor nie naciąga na kasę (czyli płaci kto chce) to wymagać nic nie można

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 6030X przy użyciu Tapatalka

Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline plumplum

  • Narybek
  • *
Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #671 dnia: Kwietnia 08, 2014, 21:51:46 pm »
no dobra dobra ;) teraz kumam ocb
bez nerwów :D

Offline Kelso

  • Narybek
  • *
Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #672 dnia: Kwietnia 25, 2014, 08:47:02 am »
Dziś włączyłem ręczną aktualizację - pobrało mi o dziwo najnowsze wersje wtyczek - niestety nie wszystkie działają z ostatnią wersją stabilną WTW.
Gdzie można pobrać przedostatnią wersję wtyczki Emots 0. 7. 4. 3?

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #673 dnia: Kwietnia 25, 2014, 19:46:01 pm »
chłopie weź sobie ściągnij betę wtw i nie marudź w każdym nowym wątku. Bety są już dość stabilne, mało kiedy się zdarza, aby beta padała. Poza tym większość wtyczek aktualnie trzeba przepisać ze względu na aktualizację czegoś tam (niezależnego od wtw) - nie jestem programistą, więc nie wiem dokładnie o co chodzi - jakieś VS (czy tam VC) 2013. Ten czas, co marnujesz na jęczenie, to byś dawno sobie betę wtw ściągnął. (sorry modzi za pisanie tego samego, ale Kelso mnie zirytował).

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #674 dnia: Kwietnia 25, 2014, 19:56:44 pm »
Nie powinno być sytuacji, by kogoś trzeba było namawiać na przejście na betę, bo coś nie działa w stabilnej, powinno być wyłącznie w drugą stronę.

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #675 dnia: Kwietnia 25, 2014, 20:08:12 pm »
Owszem, zgadzam się, ale w tej sytuacji, co zrobić? Większość wtyczek czeka na przepisanie i tak jak mrg pisał wcześniej często są one pisane już pod betę, żeby potestować, a nie ma rozróżnienia we wtyczkach beta/stable. Dobrze jest, jak jest prowadzona archiwizacja starszych wersji, ale wymogu co do tego nie ma. Jest nauczka na przyszłość, żeby wtyczkopisarze pomyśleli o takim archiwum, albo przynajmniej były np. dwie wersje działająca ze stable wtw na 100% i ewentualnie druga wersja przy której będzie napisane (chodzi mi raczej o jakiś opis przy linku niż jakimś programowym kombinowaniu, że wtyczka sobie sama sprawdzi wersję wtw - owszem było by to idealne, ale bez przesady). Zresztą, koleś sam sobie jest winien, jeśli włączył aktualizację w WTW, bo tam jest wyraźnie napisane, że ma aktualizować wtyczki/program do wersji beta jeśli takowa jest. To niech teraz nie jęczy w każdym poście. Mi też się zdarzało popełniać błędy przy zabawą wtw.
Podsumowując, może dobrze by było, aby wtyczkopisarze utrzymywali dwie wersje wtyczek - działająca ze stable i tzw. rozwojowa, żeby w razie czego można zawsze było wrócić do wersji stable. I nie chodzi mi tutaj o takie wymagania, jak ma kelso, żeby wtyczka sama sobie wszystko sprawdzała (owszem fajnie by było, ale domyślam się, że to nie takie proste), tylko żeby był po prostu jakiś opis przy linku, skąd można by ściągnąć daną wtyczkę.

Offline Kelso

  • Narybek
  • *
Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #676 dnia: Kwietnia 26, 2014, 06:41:30 am »
Zirytowany Muminoslawie - sam chyba z tej irytacji nie wiesz co piszesz... Najnowsza beta? To przestanie mi pewnie działać reszta niezaktualizowanych wtyczek - o to Ci chodziło?
Po drugie - aktualizując komunikator nie spodziewałem się aktualizacji wtyczek. Te zawsze instalowałem ręcznie.
Idźmy dalej - po takiej aktualizacji skąd przeciętny user ma wiedzieć co poszło nie tak? Wywaliło mu komunikator w kosmos i tyle. Nawet podejrzewając wtyczki - nie ma możliwości ściągnięcia ich starszych, działających wersji (bo nie ma, bo mi się nie chce...)
Zupełnie nie rozumiem Twojej irytacji, nie rozumiem również irytacji mrg. Ktoś popełnił poważne niedopatrzenie umieszczając takie wersje wtyczek na serwerze aktualizacji i należało by się choć skromne przepraszam. Uwierzcie mi - prośby o wsparcie na nic się nie zdadzą przy takim podejściu.

Offline emer

  • Narybek
  • *
Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #677 dnia: Lipca 03, 2014, 22:15:20 pm »
zainstalowałem WTW, jednak podstawa prowadzenia rozmoow to emoty - ułatwiaja komunikacje. 
chce jaaaakos TO zrobić, doadac te cholerne emoty - JAK !!
ten jakis plugin zainstalowałem  0.  7.  5.  0 - no i co ? ano NIE WIEM
gdzie jest jakas paczka emot aby dodac to do WTW ? Dlaczeeego to tak trudno zrobic ? W koooońcu chce rezygnować z tlena i jakos truuuudno znaleźć cos równie łatwego i user friendly. 
W starym i DOBRYM tlenie (v6xxxxxx) było PROSTO - wrzucic paczke emot do odpowiedniego folderu, w menu wybrać DANĄ paczkę i KONIEC - BYŁO.  A tu ? Ano liiicho wie jak

Offline Tachion

  • Młodzież
  • **
Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #678 dnia: Lipca 03, 2014, 22:33:32 pm »
Dodawanie emotek:
1. Ściągasz wtyczkę "Emots" stąd: http://wtw.adrian-007.eu/index.php?r=projects/view&id=3 i ją instalujesz.
2. Wybierasz odpowiedni zestaw emotek np. te z gg10: http://forum.k2t.eu/emotikony/emoty-gg10/?action=dlattach;attach=3515 (inne zestawy emotikonek dostępne są tutaj: http://forum.k2t.eu/emotikony/)
3. Wypakowujesz zawartość pobranego folderu z emotkami np. za pomocą programu 7-zip, czy jaki tam masz. (Po wypakowaniu powinieneś mieć dwa foldery jeden z emotkami "gg10" oraz plik xml. "gg10").
4. Oba te foldery kopiujesz do twojego folderu "Emoticons" (powinien się on utworzyć po zainstalowaniu wtyczki "Emots"), który znajduje się w "WTW --> otwórz lokalizacje profilu".
5. Po skopiowaniu tych dwóch folderów do "Emoticons" przechodzisz do wybrania zestawu emotek ("Narzędzia --> Opcje --> Emotikony") i tam wybierasz zestaw gg10.xml, klikasz "zastosuj" i "ok". (Analogicznie robisz z innymi zestawami emotek).
Oczywiście w pozycji "Wtyczki" w komunikatorze musisz mieć "zaptaszkowaną" wtyczkę "Emots", bo inaczej jest wyłączona i najlepiej ustaw sobie na start automatycznych (domyślnie powinno być tak ustawione, o ile nic nie zmieniałeś).

Offline emer

  • Narybek
  • *
Odp: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #679 dnia: Lipca 03, 2014, 22:46:19 pm »
zrobiłem dokłaaadnie jak napisałes, no i . . .  gdzie te emoty - NIE MA :)
otwieram okno rozmowy i nie ma ikonki z wybieraniem emotek . . .