Autor Wątek: [Emots] - emotikony w WTW  (Przeczytany 260861 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Maniu

  • Młodzież
  • **
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #340 dnia: Kwietnia 28, 2010, 20:57:11 pm »
wykasować stary i... wgrać (skopiować do odpowiedniego folderu) nowy, taki który jest zgodny

Offline aduh

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #341 dnia: Kwietnia 28, 2010, 20:58:31 pm »

zamiast zalacznika macie tutaj 0.5.2.0 - wywalic konfiguracje z profilu i stare zestawy, pobrac jakis zaktualizowany i sprawdzic
http://www.sendspace.com/file/367ict

no dziala
masz szczescie.

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #342 dnia: Kwietnia 28, 2010, 21:20:09 pm »
Cytuj
masz szczescie.
az mnie kusi, zeby specjalnie wydac zla wersje, zeby zobaczyc co mi zrobisz :D

0.5.3.0 na serwerze i au (link do folderu - access denied, link do index.htm - dziala... admin mnie rozpier*ala)

Offline MarkoBicz

  • Młodzież
  • **
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #343 dnia: Kwietnia 28, 2010, 21:21:26 pm »
eh, mam swój zestaw, co muszę w nim zmieniać?

nowa struktura zestawu podana została w pierwszym poście tego wątku //zhvir

edit: dzięki :D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2010, 21:23:04 pm wysłana przez zhvir »

Offline Skiff

  • Młodzież
  • **
    • SkyDrive z moimi tłumaczeniami i paroma darmowymi programikami
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #344 dnia: Kwietnia 28, 2010, 21:27:20 pm »
ei no chwila... Nie nadążam ściągać nowych wersji :D

Teraz wszystko działajet. Ale jakbyś powiedział co za różnica w wielkości liter w xmlu? Bo cały zestaw narzekał, a właściwie tylko wielkość liter się pozmieniała (pomijam dodanie desc i zmianę ignorecase na icase i wtwemoticons na wtw emots).

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #345 dnia: Kwietnia 28, 2010, 21:43:15 pm »
bo wczesniej to sobie zamiast item mogles wpisac cokolwiek, tak samo jezeli chodzi o nazwy innych parametrow. po prostu wtyczka tego nie sprawdzala. teraz sprawdza. ot tak, zeby byl porzadek.

Offline Dimension

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #346 dnia: Kwietnia 29, 2010, 18:58:17 pm »
Albo nie doczytałem, albo głupi żem jest, ale..dlaczego wielkość liter ma znaczenie, jeśli ustawię icase=1..?

Offline zhvir

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #347 dnia: Kwietnia 29, 2010, 19:00:37 pm »
icase odnosi się do wyrażenia
wielkość liter odnosi sie do tagów (czyli icase i file)
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline czadkommando

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #348 dnia: Kwietnia 30, 2010, 13:35:05 pm »

helou ---
udało mi się wszystko dzisiaj jakimś cudem zaktualizować, ale muszę przyznać, że kosztowało mnie to trochę czasu i przede wszystkim nerwów, dlatego
pytam - czy przy kolejnych aktualizacjach znowu się coś wysypie (albo jakie są na to szanse)? nie wiem czy chce mi się znowu przechodzić przez to samo, albo nawet i gorsze.

Offline Glover

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #349 dnia: Kwietnia 30, 2010, 13:39:45 pm »
Co nas nie zabije, może tylko wzmocnić.

Offline zhvir

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #350 dnia: Kwietnia 30, 2010, 15:16:28 pm »
helou ---
pytam - czy przy kolejnych aktualizacjach znowu się coś wysypie (albo jakie są na to szanse)? nie wiem czy chce mi się znowu przechodzić przez to samo, albo nawet i gorsze.


możesz być na bank pewien że przy następnej aktualizacji znowu się wszystko wysypie, za 2 miesiące na 100% autor przestanie rozwijać wtyczkę, za 3 miesiące w wtw zmieni się api i wtyczka przestanie działać, więc od tego czasu nie będzie już żadnych emot w wtw
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline UsagiAddict

  • Narybek
  • *
  • Królik
    • UsagiAddict's LastFM
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #351 dnia: Kwietnia 30, 2010, 15:26:33 pm »
gdy zajrzałem do piwniczki z ciemności wyskoczyło na mnie zdziczałe API wtw, jak mnie emotką po potylicy trzasło to (z wrażenia bardziej niż z bólu) upuściłem wtyczkę i się spsuła :C
kilka osób już do tej piwniczki wchodziło, ale nikt o nich już więcej nie słyszał. oddajmy im hołd przez minutę ciszy i wstawienie smutnej emotki :<

i tą przypowieścią można spuentować cały cykl postów pisanych przez niektórych poprzedników ;)
od teraz każdy post który będzie dotyczył jakiegokolewiek błędu, a znajdzie się w tym wątku zostanie skasowany bez ostrzeżenia... wszelkie problemy z wtyczkami należy zgłaszać na w poddziale "Pomoc techniczna dla wtyczek" //zhvir


ale wczuj się w klimat, wstaw smutną ikonkę..
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2010, 00:04:19 am wysłana przez UsagiAddict »
[??]

Offline czadkommando

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #352 dnia: Maja 01, 2010, 13:28:35 pm »
rozumiem, że z tego forum korzystają głównie otrzaskani w temacie krewni i znajomi - ja natomiast jestem zwykłą użytkownicztą wtw. korzystam z tego komunikatora, bo konnekt mie był rozwijany od lat, nowe gg/tlen obsypane są reklamami itd. nie jestem specjalistką od programowania, konfiguracja i personalizacja (estetyka; możecie się śmiać, ale zależało mi na emotach, na ładnym wyglądzie) zajęła mi trochę czasu - wydaje mi się że po moim pytaniu było to oczywiste i robienie sobie z tego żartów jest trochę nie na miejscu (poza tym że jest zwykłym bucowaniem).

na szczęście były dwie autoaktualizacje, póki co jest okay.

osobną sprawą jest postawa admina tegoż forum, który z niejasnych dla mnie przyczyn uwierzył, że w porządku jest edytowanie i dopisywanie się do postów innych użytkowników, tak jakby nie wiedział nic o opcji odpowiedzi.

sorry za maly offtop, ale tak się niestety dyskusja rozwinęła - nie z mojej winy przecież. można nad tym postem przejść do porządku i kontynuować rozmowę o wtyczce.

kthxbai

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #353 dnia: Maja 01, 2010, 14:40:17 pm »
prawda jest taka, ze my czesto uzywamy sarkazmu (a nawet i autosarkazmu ;) ), stad tez i takie odpowiedzi
druga prawda jest taka, ze adrian stara sie zrobic w tej wtyczce tak, aby dzialaly wszystkie emotki nie kolidujac ze soba (m.in. :> i ]:> i ich wszelkie odmiany), jedna z tych wersji u niego dziala, stad tez puscil ja na aktualizacje. nigdy nie mozna powiedziec, co i kiedy wybuchnie i przy jakiej konfiguracji, jednak kazdy sie stara jak moze. poki co adrian (chyba?) zrobil co chcial  (chyba zeby postaral sie usunac blad, jaki wystepuje u niektorych, gdy wczytywany zestaw emotow ma zla skladnie xml i crashuje komunikator), wiec raczej nie masz sie czego obawiac :)

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #354 dnia: Maja 01, 2010, 22:56:13 pm »

Offline MarkoBicz

  • Młodzież
  • **
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #355 dnia: Maja 02, 2010, 06:17:44 am »
fajnie, że wziąłeś się za tą wtyczkę : )

icase działa teraz bardzo dobrze, tak jak powinno, mam nadzieję, że to nie koniec nowości : ) pzdr

Offline Skiff

  • Młodzież
  • **
    • SkyDrive z moimi tłumaczeniami i paroma darmowymi programikami
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #356 dnia: Maja 02, 2010, 07:38:51 am »

Offline zhvir

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #357 dnia: Maja 02, 2010, 07:53:45 am »
ale padu-padu nie jest wyrocznią, a ich diabełek nie jest jedynym diabełkiem na świecie ;)
co do zmian w zestawach - jak nie chcesz nie musisz, ale lepiej uaktualnić dla pełnego wsparcia dla tych dwóch emotikon
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Skiff

  • Młodzież
  • **
    • SkyDrive z moimi tłumaczeniami i paroma darmowymi programikami
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #358 dnia: Maja 02, 2010, 08:10:29 am »
Wiadomo, że Padu-Padu jest wyrocznią wyłącznie siebie. A propos, czy &lt; trzeba wstawiać w nawiasy? Bo niby poprzednio wtyka robiła to sama?

Offline zhvir

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #359 dnia: Maja 02, 2010, 08:16:36 am »
nie trzeba, przynajmniej w swoich zestawach nigdy nie dawałem nawiasów do &lt; &gt;

btw. wydaje mi się że nowe Emots jest o wiele szybsze od poprzednich wersji
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...