Autor Wątek: [Emots] - emotikony w WTW  (Przeczytany 260743 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Armorek

  • Gość
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #300 dnia: Kwietnia 03, 2010, 18:59:53 pm »
adrian_007 przecież to chyba tylko o krok, gdyby dodawać nową zmienną grafika sama by się ustawiała i już, i dobrze by było gdyby wtyczka reagowała na to czy ta zmienna jest czy nie. Zestaw wyboru tworzyłby się tylko dla tych zmiennych które są.

No ale ja tam naciskał nie będę, ktoś w końcu to zrobi bo ludzie marudzą i albo zrobią alternatywę emots, albo wtyczkę niezależną od samego wyboru emotek, albo będą opuszczać WTW jako komunikator któremu brak wszystkiego tego na czym im zależy, wszystko z czasem.

Offline mocznik

  • Młodzież
  • **
    • deviantart
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #301 dnia: Kwietnia 03, 2010, 19:28:36 pm »
albo będą opuszczać WTW jako komunikator któremu brak wszystkiego tego na czym im zależy

Znając "uroczą" społeczność wtw, to wzbudzi tylko radość - tutaj nawet twórcy nie zależy na ilości userów.
Wszystko co umieszczam na forum jest na licencji CC-BY-NC-ND 3.0

Offline Glover

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #302 dnia: Kwietnia 03, 2010, 20:44:55 pm »
WTW ma WTW i to jest najważniejsze.

Offline zhvir

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #303 dnia: Kwietnia 03, 2010, 20:50:04 pm »
zmienna musi byc dodatkowa na przykladowa emote, bo z regex'a nie da sie wyciagnac wyrazu ktory ma do niego pasowac...

podany wcześniej przykład z wtyczki kieview dla konnekta pokazuje że jednak można
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline hot_stuff

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #304 dnia: Kwietnia 13, 2010, 18:17:46 pm »

Offline Dimension

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #305 dnia: Kwietnia 14, 2010, 14:46:58 pm »
No i..?
Tu chodzi o pary:
;> i ];>
:> i ]:>
;-> i ];->
:-> i ]:->

FAIL.

Offline hot_stuff

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #306 dnia: Kwietnia 14, 2010, 23:12:50 pm »
No i..?

No dobra odpowiem tak:
Nie używam niczego więcej z wymienionych niż: ;> i ]:-> jednak.. dla ;> i :-> i ;->(rzecz jasna każda z tych będzie wyglądać tak jak zostało określone w pliku chytry.gif) + to co jest zdefiniowane regexem dla diabelek.gif w pliku *.xml powinno działać<zestaw gg8> jeżeli nie działa to... jak już wcześniej napisałem --> minuta grzebania w kursie/tutorialu na temat wyrażeń regularnych i można dojść do tego co należy zrobić aby działało.
Jakbym miał ochotę i czas na zabawę w tworzenie poprawnego xml'a do emot, to bym to zrobił, ale nie mam, więc zachęcam do samodzielnego grzebania albo.. poczekania aż ktoś inny stworzy w pełni działający zestaw.

Ps. Podałem przykładowy kod realizujący to co trzeba i nigdzie nie napisałem, że dotyczy on jakichkolwiek emotów poza wymienionymi w moim poprzednim poście a nie miałem też zamiaru czytać 'miliona' postów żeby wiedzieć o jakie "konkretnie" pary emotów chodzi aby uniknąć takiego komentarza jak powyższy z FAIL'em.

Offline Dimension

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #307 dnia: Kwietnia 16, 2010, 19:15:34 pm »
Bo chyba nie zrozumiałeś, co to za problem z tymi dwoma emotami, a napisałeś to tak, jakbyś był jakiś ekhm..co najmniej wybitny.
O ile mi wiadomo, nie da się tego zrobić. Siedziało nad tym co najmniej kilka osób, łącznie ze mną, a autor stwierdził, że się nie da. O.

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #308 dnia: Kwietnia 16, 2010, 22:20:31 pm »
wiem jaki zrobic workaround na to, ale bedzie to wymagac modyfikacji struktury zestawu - trzeba bedzie spowrotem dac pole 'description' i w nim dla ]:-> wstawic opis np <diabelek> czy cos w tym stylu - wtedy bedzie chodzic.

Offline D3lta

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #309 dnia: Kwietnia 18, 2010, 10:12:45 am »

Co z tym fantem zrobić? W połowie rozmowy tak mi się emotikonki zaczęły wykrzaczać...

Pozdro.

A co z tym? Dokucza mi to bardzo i uprzykrza rozmowy.

Offline zhvir

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #310 dnia: Kwietnia 18, 2010, 10:22:51 am »
zmień zestaw emotikon na zgodny z najnowszą wersją wtyczki
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline hot_stuff

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #311 dnia: Kwietnia 18, 2010, 23:58:36 pm »
Bo chyba nie zrozumiałeś, co to za problem z tymi dwoma emotami, a napisałeś to tak, jakbyś był jakiś ekhm..co najmniej wybitny.
O ile mi wiadomo, nie da się tego zrobić. Siedziało nad tym co najmniej kilka osób, łącznie ze mną, a autor stwierdził, że się nie da. O.

Gdybym uważał się za kogoś wybitnego, to nie pisałbym, że nie wiem czy to jest optymalne itp.
Po drugie w osobnym temacie(dotyczącym zestawów emotowych gg8) adrian_007 napisał, że znalazł na to 'pokrętny' sposób, który de facto dziwnym trafem pokrywa się z tym co podałem w swoim pierwszym poście w tym temacie, więc chyba jednak się da to zrobić;)

Ps. Nie wiem czy widziałeś dobre parę lat temu w wiadomościach info na temat pewnego zdarzenia z ciężarówką --> ciężarówka wjechała pod zbyt niski most i się zaklinowała i różni ludzie/specjaliści zastanawiali się jak problem rozwiązać a pewna dziewczynka przechodząc obok, mimochodem zapytała czemu nie spuszczą powietrza z opon. Tym sposobem rozwiązała problem a nie należała do jak to określiłeś 'wybitnych' ludzi -- czasem po prostu wystarczy spojrzenie z innej strony i tyle a jeżeli tobie nie podoba się mój ton(który de facto źle zinterpretowałeś) lub jakoś dotknęło cię to, że ty mimo siedzenia nad tym dłużej niż minuta nie znalazłeś rozwiązania to cóż.. przepraszać nie będę, bo IMO nie ma za co.

Ps.2. Ten zaprezentowany przeze mnie sposób jest de facto sugestią jak można problem rozwiązać, więc jeżeli nie działa dla wszystkich wymienionych przez ciebie emotów, to można z powodzeniem przekształcić ww. wyrażenie czyli dostosować je do twoich potrzeb(i pewno nie tylko twoich) <-- tak dla rozwiania wątpliwości.

Offline borys3k

  • Narybek
  • *
emotikony - wyłączający zestaw
« Odpowiedź #312 dnia: Kwietnia 22, 2010, 21:12:28 pm »
Witam.
Mam zestaw emotikon, wszystko jest ok. Kiedy wyłączam i włączam ponownie program, muszę od nowa ustawiać zestaw emotikon. Można to jakość obejść, lub ustawić to na stałe? Ciągłe wchodzenie do opcji jest nieco denerwujące.
Pozdrawiam

Wątek przeniesiono i scalono//Vimes
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2010, 06:28:14 am wysłana przez Vimes »

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #313 dnia: Kwietnia 27, 2010, 00:17:20 am »

Offline Faller

  • Live Chat Support
  • Młodzież
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #314 dnia: Kwietnia 27, 2010, 06:39:12 am »
slabo tymbarki stawiacie, to zmienilem format zestawu - teraz kazdy ma zaktualizowac zestaw, muhahahah :D

Czy po aktualizacji wtyczka może wywalać komunikator?

Offline Maniu

  • Młodzież
  • **
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #315 dnia: Kwietnia 27, 2010, 07:07:39 am »
Tak, wywaliło kompletnie. Musiałem wyrzucić całkiem wtyczkę, inaczej wtw nie dało się wcale włączyć, dobrze że miałem kopię starej wersji pluga

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #316 dnia: Kwietnia 27, 2010, 08:39:07 am »
trzeba wywalic wszystkie zestawy na to wychodzi... kurde a u siebie sprawdzalem i sie nie wywalalo... ale coz :P
tak czy siak stary zestaw nie poleci na najnowszej wersji ^^

//kaw masz w crash reporcie call stack czy cos w tym stylu?

Offline extreme44

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #317 dnia: Kwietnia 27, 2010, 13:38:52 pm »
Adrian, nie można wgl załadować twojej strony
Reklamom i kombajnom multimedialnym mówimy NIE

Offline Mike

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #318 dnia: Kwietnia 27, 2010, 13:47:32 pm »
Plus mam sygnał że wtyczka wywala u kilkunastu osób. U mnie na razie nie bo nie aktualizowałem.

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #319 dnia: Kwietnia 27, 2010, 15:41:01 pm »
0.5.2.0

poprawione wywijanie orla...
w zalaczniku bo moj serwer lezy i kwiczy.