Autor Wątek: [Emots] - emotikony w WTW  (Przeczytany 260797 razy)

0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Skiff

  • Młodzież
  • **
    • SkyDrive z moimi tłumaczeniami i paroma darmowymi programikami
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #260 dnia: Marca 13, 2010, 16:07:53 pm »
No to wszystko jasne. Jak nie działa lookbehind to po prostu ten jeden przypadek, czyli :-> sobie pominiemy, aby diabełek działał

Offline Dimension

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #261 dnia: Marca 17, 2010, 15:04:09 pm »
Chodzi o problem:
Cytuj
" src="C:\Program Files\WTW\Components\Theme\Emoticons\blabla\bla.gif" border="0" align="absmiddle"/>
?

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #262 dnia: Marca 17, 2010, 19:51:41 pm »
dokladnie o to.

Offline Dimension

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #263 dnia: Marca 18, 2010, 02:24:46 am »
Siedziałem nad tym cały dzień i chyba faktycznie nic się nie wskóra. Jedynym wyjściem, by sprawić, by te 2 wywołania się nie kłoćiły, jest zmiana wywołania :-> na :>. A ]:-> pozostawić..

Offline JAJO

  • Młodzież
  • **
  • q(-_-)p
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #264 dnia: Marca 18, 2010, 09:55:15 am »
Jak dla mnie jedynym diabelkiem w tym wszystkim jest ]:-> - tamten nie ma rogow. ;P
q(-_-)p
Win 7 Pro x64 SP1 EN
The WTW is 'almost' perfect! ];->

Offline pmk84

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #265 dnia: Marca 18, 2010, 18:12:15 pm »

Armorek

  • Gość
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #266 dnia: Marca 23, 2010, 00:57:32 am »
a ja mam taki drobny problem z ilością emotek, przynajmniej tak mi się wydaje bo kiedy okroiłem paczkę i emotek miałem np. kilkanaście to nie gryzły się ze sobą i wyświetlały się.
Natomiast jak paczka jest spora to wiele emotek pojawia się jakoś duży X, nie dają się jakoś wyświetlić, może da się to jeszcze jakoś zoptymalizować. Pozdrawiam.

Offline Glover

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #267 dnia: Marca 23, 2010, 08:00:01 am »
A ja mam inny problem: namówiłem do WTW swoją latorośl (9 lat, gg i gtalk) i słyszę pretensje, bo emtoki trzeba ręcznie 'wpisywać'. Albo coś przeoczyłem albo przydałaby się metoda wprowadzania emotikonek 'na klik'. Dla mnie rzecz zbędna, ale to kolejna młodzież, jaką przekonałem do WTW, więc dla przyciągania młodego pokolenia i szerzenia dobrych wzorców (XMPP), warto nad tym pomyśleć. IMHO...

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #268 dnia: Marca 23, 2010, 08:20:20 am »
jak sie emoty zle wyswietlaja to albo
- zle zainstalowales zestaw
- zestaw nie jest uaktualniony

i tak w ogole, jak jest jakis problem z zestawem, to raczej watek zestawu jest odpowiedni na takie pytania, a nie wtyczki... ja tu musze jakis porzadek zrobic...

wybierania emotow 'na klik' nie ma w najblizszych planach...

Offline bugmenot

  • Młodzież
  • **
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #269 dnia: Marca 23, 2010, 14:18:07 pm »
Witam,
jade na paczce ikon IPB, tych co działały na starej wtyczce i naprawiłem sobie wszystkie ikony z < i >, ale chciałem dodać kilka swoich np ;x czy ;s, ale nie działają. To samo z :/, ale już :\ działa. Wie ktoś może czemu? Zamiast ikony wyświetla się ścieżka do pliku (poprawna, dobrze wpisałem nazwe do xml).

Offline zhvir

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #270 dnia: Marca 23, 2010, 17:53:24 pm »
@bugmenot: to znaczy że nie odrobiłeś lekcji z wyrażeń regularnych czyli dorobione emoty są źle przez Ciebie napisane... przede wszystkim sprawdź czy reguły się nie powtarzają. Nie mogą istnieć 2 odwołujące się do tego samego wywołania - patrz m.in przypadek :> oraz ]:>
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Armorek

  • Gość
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #271 dnia: Marca 23, 2010, 18:18:35 pm »
adrian_007 to kicha że tak powiem z tym wybieraniem emotek na klik to myślę właśnie podstawa powinna być no ale jak tam sobie chcesz, liczę po prostu na rozwój wtyki.

co do emot, "d***", chodzi o to że nie wszystkie emotki źle się wyświetlają tylko część zamiast obrazka u sporej części mam po prostu dużego X i w ciągu dalszym jest kod obrazka jak w HTMLu znaczy link do emotki, wycentrowanie itd.
Nie będę wklejał obrazka bo pewnie wiesz o co chodzi i jak to wygląda. Jak np. okroiłem taki zestaw do np 40 emot to te niedziałające emoty zaczynają działać a co dziwne mam zainstalowane to co wtyka potrzebowała wcześniej i nie potrzebuje teraz.

Ogólnie dziwnie ale przy okazji pomyśl o tym może coś wychwycisz, jakąś lukę. Pozdrawiam.

Offline zhvir

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #272 dnia: Marca 23, 2010, 18:20:38 pm »
@Armorek: to jest błąd zestawu, więcej powtarzać nie będziemy
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Chochlik

  • Narybek
  • *
  • aka Haffus
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #273 dnia: Marca 23, 2010, 18:52:43 pm »

Co z tym fantem zrobić? W połowie rozmowy tak mi się emotikonki zaczęły wykrzaczać...

Pozdro.
Jeśli niebo zwali nam się na głowy, będziemy łapać skowronki :D


Armorek

  • Gość
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #274 dnia: Marca 23, 2010, 19:13:13 pm »
zhvir czy to co napisał Chochlik  to też błąd zestawu ?

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #275 dnia: Marca 23, 2010, 19:24:14 pm »
tak...

Offline zzjacek

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #276 dnia: Marca 23, 2010, 19:27:07 pm »
A ja się nie zgodzę, że to jest błąd zestawu.

To samo dzieje się w niby dobrze zrobionych emotkach "GG8"... ale tylko po włączeniu wtwRegexReplacer. Po wyłączeniu jak ręką odjął. Dlatego przestałem go używać. No ale kłócił się nie będę ;)

edit:
Zapomniałem dodać, że chodzi mi tylko o wiadomości z blipa. Tylko w nich emotki tak się "rozjeżdżają". W rozmowach z innymi użytkownikami wszystko jest ok.
WinXP Pro x86 SP3.
zz.

Offline Chochlik

  • Narybek
  • *
  • aka Haffus
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #277 dnia: Marca 23, 2010, 20:59:15 pm »
Nie znam się zbyt, ale według mnie to nie jest błąd zestawu, wtwRegexReplacer'a nie używam, wczoraj jeszcze było wszystko ok a zestawu nie zmieniałem i nie edytowałem...
Jeśli niebo zwali nam się na głowy, będziemy łapać skowronki :D


Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #278 dnia: Marca 23, 2010, 23:47:14 pm »
no to tez nie bedzie blad regexReplacer'a tylko uzytego w nim wyrazenia ;D
programowac w miare umie, ale pisac regex juz nie tak dobrze :p

Offline bugmenot

  • Młodzież
  • **
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #279 dnia: Marca 24, 2010, 20:59:19 pm »
@bugmenot: to znaczy że nie odrobiłeś lekcji z wyrażeń regularnych czyli dorobione emoty są źle przez Ciebie napisane... przede wszystkim sprawdź czy reguły się nie powtarzają. Nie mogą istnieć 2 odwołujące się do tego samego wywołania - patrz m.in przypadek :> oraz ]:>
Wiem, nie patrzałem na to w ogóle, po prostu robiłem na podstawie tego, co było w pliku. Nie mam dwóch o tej samej nazwie, jak nie działa i jest to aż tak skomplikowane, że mam całość o wyrażeniach regularnych czytać to spasuje.