Autor Wątek: [Emots] - emotikony w WTW  (Przeczytany 261087 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline iSiO

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #180 dnia: Stycznia 15, 2010, 17:39:46 pm »
A co się mogło stac jak po ostatniej aktualizacji przestała ładować sie wtyczka, wyskakuje bład
Nazwa:   
Plik:   Emots.plug
Autor:    ()
WWW:   
Prawa:   
Wersja:   0.0.0 (Build: 0)
Opis:

Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa. Problem ten może rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji.

Offline Fokus_M*

  • Narybek
  • *
Problem z wtyczką Emots by adrian_007:/
« Odpowiedź #181 dnia: Stycznia 16, 2010, 09:26:33 am »
mianowicie zachęcam znajomych do przesiadki z GG na WTW2 i zachęciłem znajomą żeby zainstalowała a że nie poradziłaby sobię z instalacją styli i pluginów, postanowiłem jej pomóc. Style okna rozmowy, listy kontaktów, dźwięki, wszystko działa. Wysłałem jej plugin Emots by adrian_007 prościutko z mojego folderu Plugins. U mnie wtyczka ta działa idealnie bez problemu, lecz gdy znajoma wrzuca ją do swojego folderu plugins, i próbuje ją włączyć w opcjach WTW występuje błąd "nie można odnaleźć określonego modułu". no jakim cudem? dodam że sprawdzała ona obie wersje na 32 bity i 64 bity. ma zainstalowany IE8 bo siedzi na Viście i ma zainstalowany Microsoft visual C++ 2008 sp1. W czym leży problem? proszę o pomoc:(

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: Problem z wtyczką Emots by adrian_007:/
« Odpowiedź #182 dnia: Stycznia 16, 2010, 09:31:10 am »
1. jak vista 64-bit to i plugin 64-bit... 32 nie zadziala...
2. jak wtyczka nie dziala to na bank brakuje redistributable sp1 bo innych zaleznosci to ona nie ma.

Offline Fokus_M*

  • Narybek
  • *
Re: Problem z wtyczką Emots by adrian_007:/
« Odpowiedź #183 dnia: Stycznia 16, 2010, 09:40:25 am »
WIELKIE DZIĘKI !!! popełniłem błąd że dałem Jej visual studio ale na 32 bity !... teraz wszystko działa:) dzięki adrian:)
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2010, 21:10:56 pm wysłana przez zhvir »

Offline Tommy

  • Narybek
  • *
  • Young WTW User ;]
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #184 dnia: Stycznia 16, 2010, 20:02:51 pm »

Nazwa:   
Plik:   Emots.plug
Autor:    ()
WWW:   
Prawa:   
Wersja:   0.0.0 (Build: 0)

Ten sam błąd.
Screen na dowód ;]



Zmieni się coś czy wtyczka dalej będzie lipnym dodatkiem?
Pytam z ciekawości.
Testuję WTW i wciąż odkrywam jego nowe możliwości ... ;]

Offline mariaczi

  • Narybek
  • *
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2010, 12:33:07 pm wysłana przez zhvir »

Offline dzg

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #186 dnia: Stycznia 17, 2010, 18:05:42 pm »
Nie wiem czy te wtyczki mają ze sobą coś wspólnego, ale postanowiłem podać tu link

http://szuman.eu/index.php?url=archives/645-WTW2_i_emotikony_z_Nowego_Gadu-Gadu_GG8.html&serendipity[csuccess]=true#feedback

Poza tym mam pytanie, czy ta wtyczka, którą oferujecie dodaje w menu możliwość wyboru ikonki z listy tak jak to było w gg czy aqq lub tlenie. Wyskakuje okienku które wyświetla wszystkie emotki i możemy jakąś dodać do rozmowy poprzez jej kliknięcie.


Offline Jarson

  • Młodzież
  • **
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #187 dnia: Stycznia 17, 2010, 19:05:20 pm »
Póki co to nie ;D.
http://wtw.k2t.eu/
Widziałeś Nowe WTW?

Offline jzaam

  • Narybek
  • *
    • Jzaam - opowiadania, wiersze... czekając na...
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #188 dnia: Stycznia 26, 2010, 13:21:33 pm »
Ja sobie podgląd emotek sam zrobiłem do zestawu którego używam:) prymitywny że aż płakać się chce ale jak gdzieś czytałem, jeśli coś nie głupie i działa to wówczas przestaje być głupie. Prosty plik z kodem html bo innego nie znam, po wskazaniu na emotke pojawia się opis co trzeba napisać by emotka się pojawiła. Nie jestem mądry i nie znam języków programowania czy jak to się one nazywają. Każdy może sobie coś takiego zrobić do zestawu którego używa, prymitywne to ale skuteczne:)

Offline Tommy

  • Narybek
  • *
  • Young WTW User ;]
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #189 dnia: Stycznia 31, 2010, 09:33:28 am »
Jesli masz system 32bit zainstaluj to: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=A5C84275-3B97-4AB7-A40D-3802B2AF5FC2&displaylang=en

Pomogło ;] tylko zastanawiam się dlaczego emoty z gg6 nie chcą działać ale to już pikuś ;P reszta działa bez zarzutów ;]
Testuję WTW i wciąż odkrywam jego nowe możliwości ... ;]

Offline Mikser

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #190 dnia: Stycznia 31, 2010, 21:12:05 pm »
A czy ktoś prócz mnie ma problem z animacją ikon?
Tzn ikonki wyświetlają się, jednak się nie ruszają - jak rozwiązać ten problem?

Post Merge: Lutego 02, 2010, 00:22:09 am
Przepraszam, że tak pod pod postem, ale z tego co widzę nikt się nie spotkał z problem braku animacji ikon. Więc dla większej ilości informacji... podaję:

Mój system to Win Server 2003 enterpise (może nietypowo ale generalnie działa świetnie)
Wersj WTF (IA86) kompilacja 1337
Wtyczka emots x86 (zainstalowana zgodnie z instrukcjami)
Oraz zestaw ikon z gg8

Dodam że próba przeinstalowania całosci (program wtyczka, zestawy ikon itp) nic nie daje.

Ikonki się wyświetlają bez problemu, jednak kompletny brak animacji... niestety, i nie wiem dlaczego.
Jeśli ktoś ma jakieś pomysły na rozwiązanie problemu... będę wdzięczny.
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2010, 00:22:09 am wysłana przez Mikser »

Offline rodzio

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #191 dnia: Lutego 10, 2010, 00:53:11 am »
Pamiętam, że kiedyś taki problem występował w gg, było to związane z ustawieniami Internet Explorera, zaglądnij do jego zaawansowanych ustawień i sprawdź czy czasem nie ma tam zablokowanych animacji.

Offline Mikser

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #192 dnia: Lutego 14, 2010, 23:45:56 pm »
No i widzisz, wielki jesteś - faktycznie właśnie tam był problem - a konkretnie w opcji odtwarzania animacji na stronach WEB. Dzięki Ci bardzo.
Pozdrawiam.

Offline emilio

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #193 dnia: Lutego 15, 2010, 09:20:28 am »
Witam!
zainstalowałem dzisiaj najnowszą wersję emots, jestem niemile zaskoczony, o ile wersja 0.3.0 działała dobrze tak najnowsza 0.4.0 wywala błąd jak na screenie
emotki, które działały na starszej wersji a teraz kupa: http://forum.k2t.eu/wyglad-style-i-podobne/temat-dla-propozycji-prosb-o-stworzenie-czegos/?action=dlattach;attach=446
________________________________________________________________________________

Offline JAJO

  • Młodzież
  • **
  • q(-_-)p
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #194 dnia: Lutego 15, 2010, 20:22:13 pm »
A ja mam mala propozycje.
Mianowicie czy da sie tak ustawic ta wtyczke aby w oknie rozmowy z siecia typu XMPP nie pkazywaly sie emoty?
Jak wiemy glownie sie ich uzywa w GG, nie wiem jak jest w GoogleTalk bo nie uzywalem tego czegos nigdy w zyciu.
q(-_-)p
Win 7 Pro x64 SP1 EN
The WTW is 'almost' perfect! ];->

Offline zhvir

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #195 dnia: Lutego 15, 2010, 20:36:06 pm »
Nie da się

Jak wiemy glownie sie ich uzywa w GG
Nie wiem kto ci naopowiadał takich bajek
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline JAJO

  • Młodzież
  • **
  • q(-_-)p
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #196 dnia: Lutego 15, 2010, 23:38:23 pm »
Tak sie sklada, ze nikt.
Poprostu fajnie by bylo jakby emoty z danej sieci wyswietlaly sie dla kontaktow z danej sieci.
q(-_-)p
Win 7 Pro x64 SP1 EN
The WTW is 'almost' perfect! ];->

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #197 dnia: Lutego 26, 2010, 22:11:40 pm »
Witam,
a ja mam pytanie, ktoś wcześniej się pytał, ale nie było odpowiedzi. Czy dałoby rade zrobić, żeby wrzucać emoty do userTheme zamiast do Theme? Tak żeby nie było problemu w razie jakiegoś formata itp.

Offline zhvir

Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #198 dnia: Lutego 26, 2010, 22:37:19 pm »
tu masz wytłumaczone dlaczego tak a nie inaczej
http://forum.k2t.eu/pozostale-wtyczki/sounds/msg8090/?topicseen#msg8090
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline bbolss

  • Narybek
  • *
Re: [Emots] - emotikony w WTW
« Odpowiedź #199 dnia: Marca 02, 2010, 08:21:32 am »
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2010, 15:29:25 pm wysłana przez zhvir »