Autor Wątek: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)  (Przeczytany 18650 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 27, 2011, 05:25:00 am »
Czyli obecnie jest poprostu bezuzyteczna.

No okej ;p Twoje zdanie. Nie musisz jej używać ;) Mi w obecnej formie wystarcza, chociaż wyprodukuję lepszą formę :P

Poza tym wtyczka pobiera 5 nowych (czyli nieoznaczonych jako przeczytane). To, że wyświetla Ci 2 albo 3 to dlatego, że reszta pobranych była już wyświetlona w WTW :P tzn. zlikwidowaliśmy teraz sobie duplikaty (bo po co nam one?) ;p

Poza tym czy fajnie jest dostawać po 10 powiadomień co kilka minut?

W następnej wersji będzie to lepiej zrobione.... (chyba się powtarzam ;p)

@Faller: AU wtyczki będzie od nowej wersji.
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline MaciaK

  • Młodzież
  • **
Odp: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 28, 2011, 00:45:25 am »
hm w sumie nioe chodzi o same powiadomienia. Problem z wtyczka poprostu polega na tym ze np nie ma mnie 8h w domu wlaczam wtw i widze np te 3 ostatnie podczas gdy w miedzyczasie doszlo np 30. Poprostu lipa jest z tym ze przez wtw nie mam jak sie dowiedziec o pozostalych 27.

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 28, 2011, 12:54:30 pm »
Bo wtyczka na razie pokazuje tylko te co doszły na bieżąco (czyt. zapewnia podstawową funkcjonalność - czyli pokazuje te najnajnowsze :p). Nie pokazuje tych co doszły kiedyś tam (chyba że nie ma nic nowszego), ale to się wszystko zmieni, dajcie mi trochę czasu :P Liczba nieprzeczytanych pozycji będzie widniała w panelu, ale najpierw muszę wymyślić jakiś ciekawy i funkcjonalny layout dla niego ;p
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 30, 2011, 00:53:34 am »
Cytuj
Wtyczka wyświetla nam powiadomienia i dodaje pozycje na panelu wtyczki utlNews

Czy te powiadomienia to takie same jak w wtwRSS (małe napisy znikające same - imo do kitu, bo w utlNews nie zaglądam), czy może normalne notify jak dla nowej wiadomości (znikające po kliknięciu)?

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 12, 2011, 12:33:31 pm »
@switalski.piotr - nie wiem dokładnie jakie są w wtwRSS, tutaj jest powiadomienie takie jak przy nowej wiadomości aczkolwiek znika samo po 5 albo 10 sekundach chyba jak dobrze pamiętam :P

notify wygląda tak:



i taka ciekawostka, będzie można sobie ustawić czas pokazywania tego powiadomienia :P może niedługo coś udostępnię... ;p
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Odp: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 12, 2011, 12:59:26 pm »
A takie pytanie przyszłościowe dotyczące funkcjonalności. Czas ustawiania co ile sprawdzać czy są nowe wiadomości jest. Czas ile ma się wyświetlać powiadomienie ma być. A czy dało by rade zrobić tak, by po otworzeniu danego newsa zaznaczyć go jako przeczytanego na google? Bo po paru dniach człowiek wchodzi na czytnik googla, a tam np 100 nieprzeczytanych, a widział na wtw człowiek wszystkie (i albo olał, albo przeczytał po dwukliku).
WTW2 User (Eng translation helper) || Win 10 Pro 64bit || Anime Lover || Sanctum2 Lover (Thou I barely play nowadays)

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 12, 2011, 14:18:49 pm »
Da się tak zrobić, tu ciekawostka, ma być to zaimplementowane, gdy cała reszta będzie sprawnie działać. Póki co chodzę jeszcze do szkoły więc nie mam zbyt wiele czasu na to :p
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Odp: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 01, 2011, 01:36:33 am »
No wakacje już są:P To czekamy na updejta hiehie ^_^.
WTW2 User (Eng translation helper) || Win 10 Pro 64bit || Anime Lover || Sanctum2 Lover (Thou I barely play nowadays)

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 04, 2011, 01:42:29 am »
Powiadomienie super, więcej z niego wynika niż w przypadku starszego brata wtwRSS :) Czas powiadomienia do ustawienia ma być ale + opcja "pozostaw powiadomienie do czasu kliknięcia w nie" się przyda.

Odp: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 08, 2011, 07:15:57 am »
Linki z pierwszego posta nie działają. Można odświeżyć?

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 08, 2011, 12:27:25 pm »
linki nie działały bo musiałem zmienić serwer (znowu :|), już działają ;)
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline Anubis

  • Senior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 18, 2011, 17:04:29 pm »
już nie działają
Jeśli masz wątpliwości... wal serią.

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 19, 2011, 09:16:25 am »
działają :p

edit: nie działają, serwer padł ;] przerzucę gdzieś indziej
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2011, 17:28:35 pm wysłana przez mrg »
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline max_ad

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)
« Odpowiedź #33 dnia: Września 17, 2011, 21:58:45 pm »
mój norton mówi że pobierany plik jest podejrzany. nie dodało Ci się przypadkiem coś szkodliwego do kodu?

Administrator Comment podejrzany ale o co? jeżeli oskarżasz kogoś o coś to podaj więcej szczegółów

Specjalisto adminie nie oskarżam tylko pytam. Czytanie ze zrozumieniem nie boli.

A Symantec wypluwa takie coś: http://securityresponse.symantec.com/security_response/writeup.jsp?docid=2010-051308-1854-99&vid=4294919973
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2011, 22:17:10 pm wysłana przez max_ad »

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)
« Odpowiedź #34 dnia: Września 17, 2011, 22:45:17 pm »
Czytanie ze zrozumieniem nie boli.

No Ciebie @max_ad to ono chyba jednak boli, bo czytając ze zrozumieniem tekst napisany na stronie którą podałeś, ot i tu przytoczę fragment tego tekstu:

"WS.Reputation.1 is a detection for files that have a low reputation score based on analyzing data from Symantec?s community of users and therefore are likely to be security risks. Detections of this type are based on Symantec?s reputation-based security technology. Because this detection is based on a reputation score, it does not represent a specific class of threat like adware or spyware, but instead applies to all threat categories."

dowiedziałbyś się, że plik mojej wtyczki jest uznawany za możliwie złośliwe oprogramowanie, gdyż mało użytkowników posiadających oprogramowanie od firmy Symantec, posiada/ściągnęło moją wtyczkę lub ja jej nie umieściłem na białej liście oprogramowania Symantec.

Korzystając z okazji pragnę przeprosić za zastój z wtyczką. Nie mam aktualnie czasu, by się z tym bawić, znajdzie się czas to i będzie aktualizacja. ;)
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline Faller

  • Live Chat Support
  • Młodzież
  • *
Odp: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 18, 2011, 18:38:06 pm »
Przydałaby się aktualizacja z uwagi na problem z zapamiętywaniem konta i hasła. ;/

Offline mykowhai

Odp: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 04, 2011, 13:50:46 pm »
Możesz wrzucić wtyczkę na serwer forumowy, albo gdzieś gdzie to nie zginie? Bo link z pierwszego posta nie działa.

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 18, 2013, 18:50:40 pm »
Google Reader znika z rynku... ;p niestety

źródło: komunikat ze strony google.

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [wtwGoogleReader] Czytnik Google (RSS)
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 18, 2013, 19:01:49 pm »
wiem ;p szkoda bo miałem ją aktualizować ;P cóż, w jej miejsce powstanie coś innego ;>
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby