Autor Wątek: [wtwWinampStatus] - aktualnie odtwarzany utwór w opisie  (Przeczytany 38791 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Slope

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwWinampStatus] - aktualnie odtwarzany utwór w opisie
« Odpowiedź #100 dnia: Kwietnia 15, 2012, 17:22:57 pm »
Witam,
Mam takie pytanie czy jest możliwość aby zmiana statusu była widoczna także dla osób nie korzystających z GG??
Bo jeśli dobrze rozumiem, aktualnie odtwarzany opis jest widoczny tylko dla posiadaczy WTW.

Pozdrawiam ;)

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [wtwWinampStatus] - aktualnie odtwarzany utwór w opisie
« Odpowiedź #101 dnia: Kwietnia 15, 2012, 17:36:03 pm »
jest widoczny dla wszystkich

Offline Slope

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwWinampStatus] - aktualnie odtwarzany utwór w opisie
« Odpowiedź #102 dnia: Kwietnia 15, 2012, 17:37:28 pm »
Nie wiem czy może coś źle ustawiłam ale znajomi zmian opisu nie widzą..

Oki już działa :D
Miałam ustawione "chroń opis"
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2012, 17:17:52 pm wysłana przez Slope »

Odp: [wtwWinampStatus] - aktualnie odtwarzany utwór w opisie
« Odpowiedź #103 dnia: Września 17, 2012, 13:37:22 pm »
Witam, dzięki za wtyczkę. Czy to będzie w końcu naprawione czy może na twojej stronie adrian_007 wtyczka jest jakaś stara na x64? Mam wersję 0.2.1.

Wyskoczyła aktualizacja to 0.2.1.1... teraz to w ogóle wymusza we wszystkich sieciach "dostępny" i spamuje wszystich dźwiękiem, że użytkownik jest dostępny.
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2012, 17:38:58 pm wysłana przez Seifer Firehart »

Offline S.W.A.T

  • Narybek
  • *
    • Opowiadania S.W.A.T'a
Odp: [wtwWinampStatus] - aktualnie odtwarzany utwór w opisie
« Odpowiedź #104 dnia: Października 26, 2013, 00:36:33 am »
Przepraszam że odkopuję temat, ale mam pytanie i jestem ciekaw, czy ów wtyczka zadziała z jetAudio czy może jest jakaś inna? Z góry dziękuje za odpowiedź.
Amor patriae nostra lex

Offline mrrtm80

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwWinampStatus] - aktualnie odtwarzany utwór w opisie
« Odpowiedź #105 dnia: Grudnia 05, 2013, 19:04:43 pm »
Ktos tego jeszcze uzywa? bo mam problem z instalacja

Offline V-12

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwWinampStatus] - aktualnie odtwarzany utwór w opisie
« Odpowiedź #106 dnia: Lutego 02, 2017, 11:05:23 am »
Lata mijają, nikt nic nie pisze w tym wątku. . .  Odpaliłem wtyczkę, chwilę się namęczyłem, by wszystko zadziałało, ale mogę potwierdzić - działa na ostatniej wersji Winampa i na Aimpie2.

Wtyczkę najlepiej zainstalować ręcznie - ściągnięty plik z wtyczką przemianować na . zip, przenieść do folderu z wtyczkami WTW właściwy plik, odpalić WTW, uruchomić wtyczkę, a potem rozwinąć pasek Narzędzia i zaznaczyć opcję "odtwarzany utwór jako opis".  Warto jeszcze sprawdzić w opcjach, tam gdzie jest lista wtyczek, czy jest ona zaznaczona jako aktywna.

Czasami wtyczka nie załapuje na opis pierwszego granego utworu, z następnym z reguły nie ma problemu.  Dzięki za wtyczkę, ktoś jeszcze jej używa.  :-))