Autor Wątek: [wtwStatusHistory] - historia opisow  (Przeczytany 10955 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
[wtwStatusHistory] - historia opisow
« dnia: Listopada 12, 2010, 17:07:41 pm »
w polu wpisywania opisu dodaje roletke w ktorej znajduja sie ostatnio uzywane opisy (konnekt'owcy poznaja o co chodzi...)
dodaje liste z ostatnio uzytymi opisami do okna zmiany opisu (tej tam belki smiechowej), jak ja wywolac - patrz nizej.


** 0.2.1.2
 * poprawne wczytywanie ikon


download tam gdzie zwykle

FAQ:
Q: wlaczylem wtyczke, wszystko niby fajnie ale w ogole to gdzie jest ta historia?
A: ukryta jest w calkiem klawy sposob, zeby wywolac liste ostatnich statusow, nalezy wykonac jedna z 2 czynnosci
 - kliknac srodkowym myszy na polu edycji opisu
 - wcisnac ctrl+spacja (taaaak... intelisense :F)
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2011, 23:05:32 pm wysłana przez adrian_007 »

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [wtwStatusHistory] - historia opisow
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 12, 2010, 17:14:04 pm »
great ;]

Offline maziaki

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwStatusHistory] - historia opisow
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 12, 2010, 21:01:24 pm »
x64 u mnie działa. Co prawda po zainstalowaniu wtw się wykrzaczyło za pierwszym uruchomieniem ale teraz działa ok. Win 7 x64 wtw aktualna beta (oh chyba już nie beta :P )

Offline Pragmatic69

Odp: [wtwStatusHistory] - historia opisow
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 12, 2010, 21:07:23 pm »
U mnie rownież trybi bez problemu.
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline zhvir

Odp: [wtwStatusHistory] - historia opisow
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 12, 2010, 21:41:54 pm »
Przy ręcznym wyłączeniu wtyczki leci crachreport
Druga niedoskonałość dotyczy wyglądu ramki z opisem... po aktywacji wtyczki staje się jakaś taka grubsza (na zbliżeniu widać dodatkową niebieskawą ramkę)

Wtyczka nieaktywna


Wtyczka aktywna
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [wtwStatusHistory] - historia opisow
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 12, 2010, 22:02:33 pm »
gdyz iz poniewaz to jest systemowa kontrolka i ona tak juz ma, dziwne obramowanie, bo wtw samo ta ramke rysuje i niby moglbym dopasowac rozmiar roletki do rozmiaru tej ramki, ale... ta roletka jest zrobiona leciutkim trickiem i co do pixela akurat sie nie da tego ustawic, a tak jak jest teraz jest najbardziej optymalnie :P

rath

  • Gość
Odp: [wtwStatusHistory] - historia opisow
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 12, 2010, 22:08:57 pm »
hmm na winxp jest taki problem ze opis jest napisany "biala czcionka" gdy chce zmienic opis, dopiero klikniecie w pole edycji sktukuje pojawieniem sie opisu, ktory defacto tam jest tylko tym razem czcionka ma juz kolor czarny ;p

edit, po najechniu na liste rozwijana po 3 sek tracony jest focus i pojawia sie nam tooltip kontaktu z listy ;p

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [wtwStatusHistory] - historia opisow
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 12, 2010, 22:09:55 pm »
update na stronie
support dla xp jest bardzo watpliwy tj nie mam gdzie tego sprawdzic, sam uzywam win7 :P

Offline zzjacek

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwStatusHistory] - historia opisow
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 13, 2010, 11:17:01 am »
Dalej jest nie tak z białą czcionką w XP. Dopiero po kliknięciu jeszcze raz w polu opisu tekst robi się czarny... a jak w czasie wpisywania opisu przyjdzie wiadomość to tekst w polu opisu znów robi się biały. Ale można z tym jakoś żyć.

Przydatna wtyczka, dzięki ;)
WinXP Pro x86 SP3.
zz.

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [wtwStatusHistory] - historia opisow
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 13, 2010, 12:05:06 pm »
napisze wlasna kontrolke jednak bo ten combobox to tak srednio dziala i mi sie podoba, wiec cierpliwosci :P

rath

  • Gość
Odp: [wtwStatusHistory] - historia opisow
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 13, 2010, 21:55:30 pm »
no teraz adrian po aktualizacji to na xp ta wtyczka nie dziala ;p tzn klikam srodkowym przyciskiem i widze ta liste doslownie na 0,5 sek i mi znika ;p tak wiec nie da sie wybierac opisow z listy xD

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [wtwStatusHistory] - historia opisow
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 13, 2010, 23:24:57 pm »
juz dziala :P

rath

  • Gość
Odp: [wtwStatusHistory] - historia opisow
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 13, 2010, 23:40:31 pm »
a takie pytanie ;p od ilu opisow pojawiaja sie strzalki do przewijania ;> czy to uzaleznione jest od maxymalnej ilosc zapamietywanych opisow ;>

edit

a nie lepiej by bylo gdyby po kliknieciu na ten opis z listy byl on automatycznie zatwierdzany ;> zeby jeszcze nie trzeba bylo naciskac Enter;>

edit 2

moze po najechaniu na aktualny opis mozna by bylo w tooltpie wyswietlic cos w stylu Nacisnij srodkowy przycisk lub ctrl+spacja aby przejzec historie " ;p

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [wtwStatusHistory] - historia opisow
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 14, 2010, 00:00:12 am »
Cytuj
a takie pytanie ;p od ilu opisow pojawiaja sie strzalki do przewijania ;> czy to uzaleznione jest od maxymalnej ilosc zapamietywanych opisow ;>
pojawia sie przy 15 lub wiecej

Cytuj
a nie lepiej by bylo gdyby po kliknieciu na ten opis z listy byl on automatycznie zatwierdzany ;> zeby jeszcze nie trzeba bylo naciskac Enter;>
mozesz wcisnac enter jak masz zaznaczony opis, mi taka opcja akurat pasuje

Cytuj
moze po najechaniu na aktualny opis mozna by bylo w tooltpie wyswietlic cos w stylu Nacisnij srodkowy przycisk lub ctrl+spacja aby przejzec historie " ;p
po co? na stronie i na forum sa informacje jak tego uzywac... :P z reszta duzo osob jest przyzwyczajonych do skrotu ctrl+spacja (patrz programisci :F) i nie sa to jakies na tyle skomplikowane sposoby, zeby ciagle o nich przypominac (tooltip)

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [wtwStatusHistory] - historia opisow
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 14, 2010, 21:56:17 pm »
nowa wersja na stronie :F

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [wtwStatusHistory] - historia opisow
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 14, 2010, 22:55:30 pm »
Czy teraz tylko CTRL+SPACJA wywołuje historię i czy konieczne było usunięcie strzałki otwierającej listę ? :)

Cofam pytanie.. doczytałem się że MMB też tak robi ;p Ale mimo wszystko strzałki będzie mi brakowało. Przyjdę pijany do domu i będę szukał rozwinięcia ;) A ile opisów to zapamiętuje ?
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2010, 23:14:45 pm wysłana przez switalski.piotr »

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [wtwStatusHistory] - historia opisow
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 14, 2010, 23:33:00 pm »
tyle ile sobie ustawisz w opcjach :P
jak bedziesz pijany klikac to moze akurat ci sie uda na farta, wiedz nie marudz :F

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [wtwStatusHistory] - historia opisow
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 15, 2010, 09:16:01 am »
Łe.. opcji to nawet nie widziałem ;p Skromne, bo skromne ale są :) Nie marudzę ;p Jak już to brynczę.

Offline potfur

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwStatusHistory] - historia opisow
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 15, 2010, 15:32:18 pm »
jeszcze było by fajnie jakby wtyczka nie zapamiętywała identycznych opisów kilkukrotnie

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [wtwStatusHistory] - historia opisow
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 15, 2010, 15:36:05 pm »
nie zapamietuje tych samych opisow :P jak cos to wyczysc historie i sprawdz ponownie