Autor Wątek: [utlWeather] Pogoda w WTW  (Przeczytany 69744 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline nawias

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #260 dnia: Maja 16, 2014, 06:45:59 am »
Możesz udostępnić wersję 1.0.4.82? Na najnowszym nightly nie działają znowu smsy. Wróciłem do wcześniejszego wtw :/

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #261 dnia: Maja 16, 2014, 08:50:41 am »
Nie archiwizuję starych wersji. Poza tym do działania tej wtyczki wystarczy Ci beta WTW.
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline zakius

Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #262 dnia: Maja 17, 2014, 11:42:36 am »
Jakbyś mógł zerknąc co się dzieje na najnowszej nocnej, zdecydowanie tak nie powinno być :D
ostatnio jak to miałem, to chyba pogoda była jako kontakt, teraz to chyba panel w oknie głównym, ale wyświetla się na jego dole ze scrollbarem (który się nie rusza jak kręcisz kółkiem), jak się przeewija listę kontaktów to na jej samym dole znika pogoda
i chyba coś jest nie tak ze ścieżkami, przynajmniej przy profilu w innym miejscu (u mnie d:\\wtw-profiles~blablablabla), może dlatego nie ma tego, co tam miało być i w ogóle nie bangla?

hmm, po wsadzeniu tychże rzeczy gdzie trzeba dalej są jaja

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #263 dnia: Maja 17, 2014, 16:51:35 pm »
pogoda ma znikać jeśli dojedziesz do końca listy (z małymi wyjątkami) ;p a i profile sprawdzę, aczkolwiek ścieżkę pobieram przez mechanizm wtw ;p
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline zakius

Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #264 dnia: Maja 17, 2014, 19:37:17 pm »
no po kliknięciu na pogodzie i zjechaniu ręcznie za pasek kawałek dalej pojawia się taka ścieżka właśnie
skoro znikanie ma być to ok
a dałoby radę mieć możliwość zmiany rozmiaru tegoż okienka/panelu/whateva?

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #265 dnia: Maja 17, 2014, 19:57:13 pm »
Nie no, szacuneczek Panie mrg :) ładnie zaczęło śmigać, nawet znalazło mi moją skromną mieścinę w Niemczech :) ładnie, ładnie, tylko te ikonki są brzydkie w widoku pogody na kilka dni. I co niby ma przedstawiać ten kartofel?



Aaa i coś nie bardzo ze sobą współpracuje pasek przewijania z wtyką... nakłada się jedno na drugie i nie może się zdecydować, co doprowadza często do takiego jakby bardzo szybkiego mrugania na przemian... Tak jakby jednocześnie na pierwszy plan chciało wyskoczyć zarówno okno pogody, jak i pasek przewijania...
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2014, 20:10:26 pm wysłana przez Muminoslaw »

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #266 dnia: Maja 17, 2014, 22:09:45 pm »
@zakius, dałoby się ;p aczkolwiek, muszę mieć na to czas ;p a że mi to jest niepotrzebne to czasu na to nie znajdę :p

@Muminoslaw, w liście zmian leży informacja na temat ikonek ;p wybacz ale nie mam czasu ich dopasować ;p poza tym jakoś mi to póki co nie przeszkadza ;p
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #267 dnia: Maja 18, 2014, 17:39:59 pm »
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2014, 20:32:51 pm wysłana przez Muminoslaw »

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #268 dnia: Maja 19, 2014, 01:07:58 am »
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #269 dnia: Maja 19, 2014, 06:43:49 am »
sugestia byś owe na owe ikonki osobny temat założył, a najlepiej, to żeby w ogóle w wtwExtension były spakowane, Muminoslawie ;p

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #270 dnia: Maja 19, 2014, 12:53:09 pm »
Te ikonki to tak przy okazji wyszły. Nie znam się na programowaniu, więc nawet nie wiem, jak zrobić to w tym rozszerzeniu. Być może mrg w następnej wersji wykorzysta już to, co wyżej napisałem i nie trzeba będzie zbytnio kombinować ;)

Poza tym, mrg, wracam do tego nawiasu obok nazwy miejscowości, co to jest? To ma być czas? A jeśli tak, to czas czego, bo mi to za cholerę nie pasuje do niczego. Ani to bieżący czas, ani czas aktualizacji (mam co 5 minut sprawdzanie), a ta godzina tam ni w ząb do niczego nie pasuje, a widzę także, że co jakiś czas się zmienia.


Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #271 dnia: Maja 19, 2014, 14:36:27 pm »
O tym czasie było już  pisane w tym wątku ;p a jest to czas kiedy dane zostały zaktualizowane w witrynie (nie jest to czas kiedy wtyczka robiła aktualizację i nie jest to czas aktualny, bo niby po co nam takie informacje?) ;p

btw, polecam ustawić czas na 15 minut, bo co 5 minut dane się tam nie zmieniają, a przecież nie chcemy zajeździć serwisu który udostępnia informacje za darmo ;p w ogóle to 15 minut będzie minimalną wartością od nowej wersji, o ;p
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #272 dnia: Maja 19, 2014, 19:07:03 pm »
A nie da się tego czasu całkiem wywalić z wtyki, albo ukryć, bo to tylko wprowadza w błąd :)

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #273 dnia: Maja 19, 2014, 21:14:14 pm »
mrg ta wtyka powoduje mi wywinięcie orła w najnowsze Nightly (z dziś)

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #274 dnia: Maja 20, 2014, 00:51:37 am »
ta wtyczka działa z najnowszą betą ;P jeśli nie działa w nightly tzn. że coś się w api zmieniło, a ja nie zamierzam rekompilować wtyczki tylko dlatego że nie działa z nightly ;p
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #275 dnia: Maja 20, 2014, 06:26:41 am »

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #276 dnia: Maja 20, 2014, 12:57:18 pm »
Może bym się tym i pobawił, tylko z tego, co widzę, od dawien dawna nie działa link do tego czegoś ;)

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #277 dnia: Maja 20, 2014, 19:54:13 pm »
mrg ;) ja będę upierdliwy :D Teraz już nie ma, że "Nightly" ;) Beta wylazła i wtyka ta wywala program :(((

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #278 dnia: Maja 20, 2014, 21:40:00 pm »
zrób mi zestaw ikon w tym formacie którego oczekuję, to jutro będzie aktualizacja :P
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [utlWeather] Pogoda w WTW
« Odpowiedź #279 dnia: Maja 21, 2014, 05:31:20 am »
Pisałem wyżej, że nie mam jak, bo ten wtwExtesion maker nie ma aktualnego linku do zassania. W tym temacie żaden link nie działa :(