Autor Wątek: [utlWeather] Pogoda w WTW  (Przeczytany 69763 razy)

0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline MaciaK

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 19, 2012, 22:09:07 pm »
Mrg wszystkim pozostalym dalem po 1 a pogoda ma 0 Kontakty wyzej ja na rozne litery i nie wszystkie ulubione

Offline zhvir

Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 19, 2012, 22:10:36 pm »
to daj pogodzie -1000 i spróbuj ponownie
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 20, 2012, 00:30:04 am »
Propozycja zhvir`a trafna, ale już -1 wystarcza. Sprawdzone - działa.

Cytuj
a nie zauważyłeś że Skype to protokół?

mrg: Mimo wszystko ikony powinny się znaleźć w jakimkolwiek katalogu imho, bo będzie bajzel.

zhvir: Tak przy okazi i offtop, ale wiem że przeczytasz - coś się spsuło z bbcodami a właściwie akcjami przycisków. Cytowanie nie działa (coś się ładuje wiecznie w popupie), cytowanie i kodowanie nie daje zamykającego tagu (bez zaznaczonego tekstu, tylko czysty klik), a wcześniej wstawiało oba i dawało kursor między.

Offline MaciaK

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 20, 2012, 11:22:47 am »
Nie wazne co grupie ustawie gropa z pogoda zawsze jest na gorze ale jak drzewo na liste w opcjach zeby grup nie widziec pogoda zawsze laduje nizej jak na screenie w poprzednim poscie.

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 20, 2012, 11:41:54 am »
dziwne anomalie masz :P kontakt pogody powinien być zawsze na górze listy ;> chyba że masz jakieś kontakty które zaczynają się na "#" to będzie gdzieś koło nich ;>
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline MaciaK

  • Młodzież
  • **
Re: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 20, 2012, 19:28:40 pm »
Tylko jeden ale i tak go olewa i jest daleko :p na gorze jest tylko jak mam wlaczony widok drzewa i grupami.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 24, 2012, 10:17:11 am »
Mając zakładki wtwListTabs Grupa "Pogoda" pojawia się na każdej zakładce i to jeszcze alfabetycznie, więc skacze raz na górę listy, raz na dół... Spraw by filtr to jakoś widział, ew by pogoda była kontaktem, a nie grupą (choć zwijana belka to fajna sprawa. Albo nie... niech tak zostanie, tylko to filtrowanie.

I dobrze, że na każdej zakładce bo pogoda to funkcja jakby niezależna od kontaktów. Co do skakania po liście kontaktów to właśnie dzięki temu, że jest alfabetycznie poradziłem sobie inaczej: w opcjach pogody gdzie wpisujesz miasto ustaw np. " Kraków" - spacja na początku i bez cudzysłowu oczywiście - wtedy na każdej zakładce pogoda ląduje na górze.

Nie używam widoku drzewa tylko lista.

zgadzam się z @switalski.piotr
>> Mając zakładki wtwListTabs Grupa "Pogoda" pojawia się na każdej zakładce

jest to lekko uciążliwe
mrg czy mógłbyś to przypisać np tylko do jednej grupy ?

i tak jest dobrze :) Dlaczego przy jednej zakładce miała by się wyświetlać pogoda a przy innych nie?

A tak ode mnie:
serio mogłoby to się jakoś dopasowywać do szerokości okna:

3707-0

mnóstwo niewykorzystanego miejsca..... za to w pionie trochę sporo zajmuje :/

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 24, 2012, 10:31:11 am »
fakt, pogoda jest niezależna od kontaktów, a poza tym nie jest kontaktem bo wtyczka to nie protokół, pogoda to po prostu pozycja na liście kontaktów ;p

nie będzie dopasowania do szerokości okna, ale będzie coś innego ;p
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 24, 2012, 17:17:28 pm »
Hmm właśnie odkryłem, że moja metoda z dodaniem jakiegoś znaku przed nazwą miasta działa do restartu komunikatora.... Tak więc przydała by się jednak jakaś możliwość przyklejenia pogody na samej górze listy kontaktów + jakaś możliwość ingerowania w wygląd, bo jednak za dużo miejsca to wszystko zajmuje :/

Offline MaciaK

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 24, 2012, 17:22:29 pm »
a bedzie chociaz wrzucanie na sama gore okna? bo u mnie podrozoje po liscie nadal i nigdy nie byla jeszcze na gorze ;]

Offline ahr175

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 24, 2012, 18:24:58 pm »
no to na 10 sekund zmieniamy opcję wyświetlania na drzewo, nadajemy grupie pogoda priorytet -1, zmieniamy na widok listy, restartujemy i włala... na początku listy...

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 24, 2012, 18:33:13 pm »
to niestety nie działa... po restarcie okazało się, że grupa default ustawia się wyżej, zmieniłem pogodę na -1, a default na 1, ale i tak jest na odwrót (tzn w widoku drzewa jest ok, ale po przełączeniu na widok listy - kolejność się zamienia...) :/

Offline MaciaK

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 24, 2012, 20:25:30 pm »
i u mnie to samo

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 24, 2012, 23:17:06 pm »
w tym tygodniu powinna być jakaś aktualizacja ;p nie zajmuję się tylko tą wtyczką ; P
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 25, 2012, 21:22:14 pm »
U mnie numeracja działa poprawnie. Może dlatego, że nie mam grupy default?

Offline Keleos

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 26, 2012, 13:56:03 pm »
utlWeather.wtwExtension - "Nie udało się rozpakować archiwum". Mam błąd przy próbie zainstalowania poprzez instalator wbudowany w WTW.

Build: Jun 19 2012 (0.9.10.3377)

W 1szym poście mowa o 'nightly z  - Jun 13 2012... koniecznie muszę się "cofnąć" do wersji z 13 lipca, skoro mam wersję z 19 bo nie jest nightly?
Nie jestem na bieżąco z tymi nightly i nie wiem czy są one "dorzucane" do aktualizacjii automatycznej czy nie?

WinXP SP3 x86 na pokładzie.

Z góry dzieki.
wypadłem z obiegu...

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 26, 2012, 14:39:02 pm »
eh... nie wiesz co znaczy "co najmniej"? ;p co najmniej znaczy, że musisz mieć tą nightly albo nowszą ;p

problem z instalacją paczki to nie mój problem ;p pobierz i zainstaluj sobie jeszcze raz ;p
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline Keleos

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 26, 2012, 14:59:53 pm »
Więc mam "co najmniej" i mimo to nie działa - stąd zdziwienie i założenie, że najwyraźniej moje 'co najmniej' nie równa się Waszemu 'co najmniej'.

Cytuj
musisz mieć tą nightly albo nowszą
Dlatego pytałem, czy wersje nightly są implementowane/konsolidowane/włączane/zespalane/dodawane do automatycznych update'ów czy nie...

Nie ważne zatem. Reinstalki robić nie będę, bo po każdej kolejnej reinstalce coś znika/przestaje działać.
Pozdrawiam.
wypadłem z obiegu...

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 26, 2012, 15:24:01 pm »
nie ma automatycznej aktualizacji do nightly ;p możesz zaktualizować ręcznie ;p

i w pierwszym poście jest mowa o nightly z Jul 13 2012 a nie Jun 13 2012 ;p
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline Keleos

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 26, 2012, 15:33:44 pm »
Geez... dlatego właśnie zapytałem czy muszę instalować STARSZE nightly (z 13) skoro mam aktualne NOWE wydanie WTW (z 19)...

Może wersja uproszczona:
Czy ta wtyczka powinna działać na buildzie z Jul 19 2012 (0.9.10.3377) ściagniętego poprzez automatyczną aktualizację?

Odpowiedz tylko TAK / NIE...

P.S. Własnie widzę literówkę - oczywiście chodziło o JUL, a nie JUN... ale to chyba można było z całości postu i słów "nowsza" wywnioskować.
wypadłem z obiegu...