Autor Wątek: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu  (Przeczytany 67831 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline suhy

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #140 dnia: Lutego 11, 2010, 21:15:06 pm »
do prawej

Offline drunkenbear

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #141 dnia: Lutego 11, 2010, 21:19:11 pm »
Spróbuj do górnej czy będzie tak samo... Jutro obadam prawą krawędź.

Offline tommy_be

  • Narybek
  • *
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #142 dnia: Lutego 11, 2010, 23:31:49 pm »
U mnie zaznaczenie opcji "lista kontaktów jako AppBar" -> Zastosuj/Ok za każdym razem powoduje wyłożenie się  programu i wysłanie dumpa.

wtyczka w wersji 0.1.1 (build 121), wtw - najnowsza beta (kompilacja 1358), Win Vista x86

Offline drunkenbear

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #143 dnia: Lutego 12, 2010, 06:08:03 am »
Faktycznie, moje niedopatrzenie w ładowaniu AppBar. Właściwie już poprawiłem, tylko poprawka jutro będzie, albo dzisiaj koło 17. Zależy czy się wyrobię przed imprezą ;P
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2010, 06:15:26 am wysłana przez drunkenbear »

Offline suhy

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #144 dnia: Lutego 12, 2010, 11:58:20 am »
Spróbuj do górnej czy będzie tak samo... Jutro obadam prawą krawędź.

Niestety, ale orły latają przy włączaniu appbaru

Offline drunkenbear

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #145 dnia: Lutego 13, 2010, 20:11:01 pm »
Nowa wersja beta2

Nic nowego nie doszło, poprawiłem wysypywanie się programu przy włączaniu/wyłączaniu AppBar. Bawiłem się przypinaniem, roziciąganiem, przesuwaniem okna listy kontaktów. Mi się nie udało zapętlić. Więc wygląda na to, że opcja jest już ok. Jeśli się komuś zapętla, to możliwe, że ma wyłączone przyciąganie do krawędzi okna listy kontaktów i zachodzi ono na pasek Windowsa... Tylko taka możliwość mi przychodzi do głowy ;D
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2010, 01:21:41 am wysłana przez drunkenbear »

Offline suhy

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #146 dnia: Lutego 14, 2010, 10:55:25 am »
problem pojawia się jak jest wlaczona opcja ukryj border i costam listy... jak jest zaznaczona to ida orly przy wlaczaniu. A z petla jak bylo tak jest


Problemy zaczynaja sie jak wlaczam animacje okna, wtedy zadna z opcji dot. strony nie dziala, i zaczyna sie petla. A jak dam top lub inne to dziala normalnie, ale bottom juz tez nie dziala dobrze
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2010, 11:07:27 am wysłana przez suhy »

Offline drunkenbear

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #147 dnia: Lutego 14, 2010, 16:38:16 pm »
Próbowałeś usunąć konfig wtyczki? Bo mi się nie udało wywalić, ani zapętlić. Może ktoś inny tego dokona...

Offline lukaszde

  • Młodzież
  • **
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #148 dnia: Lutego 15, 2010, 07:44:56 am »
System win xp sp3
Wlaczam wtyczke, zaznaczam opcje lista jako appbar, przyciaganie bottom lub right, lista ladnie sie chowa, ale przy probie powrotu zapetla sie :)

Offline drunkenbear

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #149 dnia: Lutego 16, 2010, 01:25:51 am »
Wrzuciłem do autoupdate nową wersję pluginu. Dodałem możliwość trzymania hooka w katalogu profilu. Musi znajdować się w PROFIL\Plugins32 lub PROFIL\Plugins64 (zal. od arch).

Najpierw hook sprwdzany jest w katalogu Components\Libraries, a jak go tam nie znajdzie, to szuka w katalogu profilu ;) takim jak wyżej napisane jest. To coś dla fanów wersji portable ;D

Offline suhy

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #150 dnia: Lutego 16, 2010, 12:19:55 pm »
Po updacie niestety nie dziala tzn. dziala ale tylko jak mam wlaczone opcje. Jezeli sa wylaczone to trzyma sie na wierzchu dopiero musze kliknac w ikonke (nie mam wlaczonej opcji zeby tak bylo)

Offline MarkoBicz

  • Młodzież
  • **
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #151 dnia: Lutego 16, 2010, 12:21:55 pm »
jest taki problem, jak wyłączę na pasku zadań okno główne, a w trayu go nie ma, to nie wraca okno jak appbar, tzn. nie da się go wywołać i tylko control + delete, bo uruchamianie programu nic nie daje, jest tylko na pasku, a w Appbarze nie ma już.

Offline drunkenbear

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #152 dnia: Lutego 16, 2010, 12:37:56 pm »
Marko usunąć configa wtyczki próbowałeś?

Skończyłem testy na Win XP x86 sp3. Działa wszystko ok. U mnie na laptopie z Win 7 x64 też działa ok. Więc ja już nie wiem o co chodzi z tym. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to np u MarkoBicz jak korzystasz z wersji portable, to to że stary hook jest w Components/Libraries
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2010, 12:45:42 pm wysłana przez drunkenbear »

Offline Pragmatic69

Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #153 dnia: Lutego 16, 2010, 13:19:08 pm »
Wszystko ładnie, pięknie, tylko zastanawiam się dlaczego część (mniej więcej połowa) listy kontaktów zostaje ucinana, wychodzi poza obszar ekranu.
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline MarkoBicz

  • Młodzież
  • **
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #154 dnia: Lutego 16, 2010, 13:27:27 pm »
teraz już działa :D

mam nadzieję, że z aktualizacją też będzie dobrze, bo wcześniej trzymałem w Plugins64 1.0 wtyczkę i jak aktualizowało to dało nową do folderu programu, a nie zaktualizowało starą wersję w folderze użytkownika. musiałem ręcznie wyciąć i wkleić.

co z planowaną wtyczką wycinków okien i pulpitu? :D

Offline suhy

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #155 dnia: Lutego 16, 2010, 13:42:18 pm »
ok dziala wszystko. skasowalem plik .config - teraz pomoglo :)

Offline drunkenbear

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #156 dnia: Lutego 16, 2010, 13:53:35 pm »
Skoro działa wszystko ok, to więcej nie grzebię w tej wtyczce ;] Mam dość jej na jakiś miesiąc przynajmniej.

Nie wiem kiedy powstanie wtyczka do zrzutów ekranu ;] ale nie tylko ty o nią molestujesz mnie :D

Offline MarkoBicz

  • Młodzież
  • **
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #157 dnia: Lutego 16, 2010, 14:21:41 pm »
no nic dziwnego :D to podstawowa funkcjonalność, zamiast wysyłania obrazków zawsze robię wycinki z programów, szybciej tak :P

żeby było wycinanie, cały ekran, poszczególne okna i edycja, czyli a'la AQQ, a i lepsze :P

Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #158 dnia: Lutego 17, 2010, 14:36:45 pm »
Jednak bede musial troche jeszcze potruc w sprawie tej wtyki. W wersji x64 nie dziala znow wysuwanie kiedy focus jest na pulpice (zawsze), oraz ciagle ten problem:
Na Win7 x64 czasami okno sie nie wysuwa na pustym pulpicie, wystarczy jednak uruchomic lub wyciagnac z paska jakiekolwiek okno innej aplikacji (browser, klient poczty, itp) i wtw wysuwa sie bez problemu.
ale to akurat nie zawsze. ;)
W wersji x86 na Win XP jest wszystko si.

Offline drunkenbear

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #159 dnia: Lutego 17, 2010, 16:01:24 pm »
W wersji x64 też wszystko śmiga, upewnij się czy aby na pewno masz poprawnie Hooka skopiowanego z najnowszej wersji :P