Autor Wątek: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu  (Przeczytany 67841 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline akryl9296

  • Narybek
  • *
Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #280 dnia: Listopada 03, 2011, 07:39:03 am »
U no to chyba jesteśmy lekko... no nieważne gdzie. Poleci ktoś wtyczkę która mi ładnie będzie przyciągać okno glówne do krawędzi ekranu, i okno rozmowy do taskbaru?

Offline cieciu

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #281 dnia: Listopada 03, 2011, 08:25:49 am »
Najwazniejsze zeby mozna bylo chowac okno za ekran. Jak wylacza mi ta wtyczke to wtw pojdzie do kosza

Administrator Comment a nie lepiej odinstalować?

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #282 dnia: Listopada 04, 2011, 16:38:32 pm »
uh... dla mnie najważniejsze było "wyłączyć border i caption listy kontaktów"... chyba, że tę funkcjonalność znajdę gdzie indziej / w innej wtyczce? Ktoś wie może?

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #283 dnia: Listopada 04, 2011, 18:37:29 pm »
za bardzo nie rozumiem sensu takowej funkcjonalności ;p tzn z tym caption i border ;p no ale co kto lubi ;p a no i odpowiadając na pytanie: nigdzie nie znajdziesz podobnej funkcjonalności, chyba że ktoś napisze do tego nową wtyczkę ;p
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #284 dnia: Listopada 04, 2011, 19:37:05 pm »
bo wtedy mogę sobie ładnie przykleić od krawędzi do krawędzi bez tej brzydkiej belki okna, o tak o:


---edit---

PS1 nie wiem gdzie się podziała reszta podzielonego wątku

PS2 Kaw, chyba już wszyscy używający tej wtyczki znają na pamięć poniższy komunikat, a póki co wtyczka działa - mógłbyś z dobrego serca zdjąć ten komunikat? Denerwuje przy każdym starcie...



Global Moderator Comment sądzimy że prośbę o usunięcie tego komunikatu należy kierować do autora wtyczki
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2012, 05:32:25 am wysłana przez oscyp »

Offline joj_sport

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #285 dnia: Marca 06, 2012, 17:48:38 pm »
Po nacisnieciu LMB/RMB na pulpit, lub jego ikonki nie rozsuwa się lista kontaktów. Win 7 SP1 x64

Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #286 dnia: Marca 08, 2012, 07:54:48 am »
Lista się nie wysuwa nad żadną aplikację natywnie 64-bitową, więc nie tylko pulpit ale na przykład Firefox 64-bit, czy też Total Commander 64-bit.

Jednak jako, że wparcie wtyczki zostało nieodwołalnie zakończone, to wpisywanie uwag dotyczących jej działania nie ma większego sensu. Proponowałbym wręcz zamknąć temat.

Offline Lotherad

  • Narybek
  • *
Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #287 dnia: Listopada 17, 2012, 22:23:35 pm »
A ja chciałbym podziękować autorowi za bardzo fajną wtyczkę.  Dziękuję!