Autor Wątek: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu  (Przeczytany 67982 razy)

0 Użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline jajecko

  • Narybek
  • *
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #260 dnia: Sierpnia 28, 2010, 10:32:38 am »
Chodzi mi dokładniej o to aby okna windy maksymalizowały się tylko do krawędzi głównego okna.

Powinno to wyglądać tak. Przynajmniej dokowanie  w K tak wyglądało;)



Po bolesnej przesiadce z K, brakuje mi tylko tego, no i grupowania z separatorami wg. online, zw, offline;) ale nie będę robił offtopa;> 

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #261 dnia: Sierpnia 28, 2010, 11:30:50 am »
ah, coś w stylu dokowania :>

Offline Pragmatic69

Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #262 dnia: Sierpnia 29, 2010, 13:52:48 pm »
Od kilku dni obserwuję coś dziwnego, mianowicie okno główne wysuwa się tylko wtedy, gdy aktywna jest jakaś aplikacja na pełnym ekranie, np. przeglądarka. Na "gołym" pulpicie za Chiny wysunąć się nie chce. Nie wiem, jak opisać to jaśniej, ale mam nadzieję, że da się połapać o co chodzi. Any ideas? :|
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline dav4

  • Narybek
  • *
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #263 dnia: Września 26, 2010, 18:56:24 pm »
My chcemy update :D

Offline Grani

  • Narybek
  • *
Re: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #264 dnia: Września 26, 2010, 19:49:37 pm »
Mi już brakuję tylko tej wtyczki, nie mogę się przyzwyczaić do klikania ikonki, aby przywołać listę ;P

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #265 dnia: Października 01, 2010, 04:42:10 am »
Wiadomo kiedy można spodziewać się aktualizacji kompatybilnej z ostatnim WTW?

Offline DarkMind

  • Narybek
  • *
Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #266 dnia: Października 01, 2010, 05:53:58 am »
pewnie nie wiadomo, ponieważ twórca tematu i tym samym wtyczki, nie logował sie na forum od 2 tygodni...

Offline jureko_27

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #267 dnia: Października 01, 2010, 06:10:59 am »
Cytuj
Na "gołym" pulpicie za Chiny wysunąć się nie chce.

czasem tak a czasem nie ale zauważyłem że jak się kliknie przy marginesie to okienko wyskakuje od razu nie trzeba klikać w ikonkę, przynajmniej ja tak mam

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #268 dnia: Października 03, 2010, 15:14:55 pm »
to jest Jego numer telefonu: xxx. Wyślijcie mu smsa "Rekompiluj pod nowe API" to na pewno Wam odpisze ;]
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2011, 12:31:36 pm wysłana przez switalski.piotr »

Offline drunkenbear

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #269 dnia: Października 17, 2010, 12:36:53 pm »
Wrzuciłem do AU nową wersję, oraz link jest uaktualniony... powinno wszystko działać. Chociaż nie mam czasu na szczegółowe testy teraz. Jak coś, to piszcie na maila.

Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #270 dnia: Października 17, 2010, 13:02:51 pm »
Uwaga, użytkownicy x64 muszą wtyczkę ściągnąć ręcznie, AU jej nie wyszuka, (no chyba, że ma się wersje wtw nie młodszą niż ntly-20100924-2).

@drunkenbear: wielkie dzięki, to była już ostatnia wtyczka niezgodna z api bez której nie mogłem się obejść. Wiszę Ci flaszkę. ;)

Offline jureko_27

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #271 dnia: Października 17, 2010, 13:16:24 pm »
czy dałoby się poszerzyć funkcjonalność wtyczki o tzw. pinezkę na belce?
chwilowe wstrzymanie znikania listy, po odpięciu lista chowa się normalnie
być może już ktoś o to pytał a ja nie przeglądałem całego tematu:(

hmmm, było tak że chciałem tylko przypomnieć
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2010, 14:40:03 pm wysłana przez jureko_27 »

Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #272 dnia: Listopada 06, 2010, 16:14:07 pm »
A ja mam problem mały... Nie mogę zobaczyć listy kontaktów na "czystym pulpicie" Gdy jest odpalona przeglądarka wszystko działa jak nalezy... ;)

Offline kwiateusz

Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #273 dnia: Listopada 06, 2010, 16:36:59 pm »
fakt mam tak samo, jak nie ma zadnego okna to wtw sie nie wysuwa

Offline Pragmatic69

Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #274 dnia: Listopada 06, 2010, 17:22:09 pm »
I u mnie to samo, od dłuuugiego już czasu.
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline Pragmatic69

Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #275 dnia: Stycznia 17, 2011, 12:25:53 pm »
Wygląda na to, że rozwój wtyczki raczej stanął w martwym punkcie, ale wpadłem właśnie na genialny pomysł. ;>

Mianowicie, chodzi mi o blokowanie wysuwania/chowania się WTW za pomocą skrótu klawiszowego. Dałoby się coś takiego zrobić? Kilka gier strasznie gryzie się z wysuwanym oknem notorycznie się minimalizując, gdy w czasie gry "wjadę" na obszar wysuwania, a więc co za tym idzie jestem zmuszony wyłączać wtw na czas grania, a tego jakoś nie lubię robić.
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline drunkenbear

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #276 dnia: Lutego 14, 2011, 14:45:45 pm »
Jako, że zanosi się na to, że nie będę używał więcej Windowsa (przesiadłem się na OSX). Postanowiłem, że kod wtyczki przekażę w dobre ręce... Kod jest pisany z początku w Visual Studio 2008, potem przeszedłem na VS2010. Jak to w przypadku kodu pisanego na kolanie i w wolnych chwilach, nie jest najwyższej jakości ;) i mało komentowany. Więc osoby chętne do przejęcia wtyczki proszę o pisanie na maila...

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #277 dnia: Października 25, 2011, 12:32:38 pm »
Czy ktoś przejął kod wtyczki od kolegi i zaaktualizuje ją pod nowe API by nie wyskakiwał komunikat na początku startu programu ?

Offline kasper93

Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #278 dnia: Października 26, 2011, 13:26:36 pm »
Piotrze, jeżeli chodzi o samo przyciąganie to krawędzi ekranu to polecam http://wtw.adrian-007.eu/pages/wtf_dock.php :D
Zapraszam na kanał #wtw na irc.quakenet.org.
Logi http://wtwirc.fgfg.pl/
Nightly RSS http://wtwirc.fgfg.pl/ntly.xml

Offline kwiateusz

Odp: [utlSnap] Przyciąganie do krawędzi i opcja chowania listy za krawędzią ekranu
« Odpowiedź #279 dnia: Listopada 02, 2011, 10:36:46 am »
Kontaktowałem się z autorem i kod wtyczki przepadł, chciałem drobne poprawki zrobić, ale jak źródeł nie ma to niewiele da sie zrobić