Autor Wątek: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze  (Przeczytany 33419 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MarkoBicz

  • Młodzież
  • **
Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 05, 2010, 21:14:35 pm »
no i śmiga dobrze : ) nie wiem, czy coś jeszcze można do niej dodać, jedynie błędy poprawić można jak będą, a tak to skończona chyba, czy masz jeszcze jakieś plany wobec niej?


Offline Dimension

Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 06, 2010, 02:40:19 am »
@Dimension: tryb "naciskaj klawisze" też nie działa? Generalnie sytuacje w których miga tylko jedna z lampek są dla mnie zagadką, spróbuję coś w tym kierunku poszukać, ale czarno widzę...
Też nie działa. Jedyna wtyczka migająca, która u mnie działała, to wtwScroll [nowsza wersja na num lock]..

Offline Maniu

  • Młodzież
  • **
Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 06, 2010, 06:02:25 am »
wszystko ładnie działa, choć logitech keyboard classic 200 w pracy, dalej wymaga opcji naciskania klawiszy. W przeciwnym razie nie reaguje. W domu sprawdzę jak z Geniusem na USB się zachowuje.

Offline emilio

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 06, 2010, 11:20:37 am »
U mnie działa tryb wciskania klawiszy
logitech g11, win7x64
________________________________________________________________________________

Offline kiso

  • Narybek
  • *
Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 06, 2010, 15:10:19 pm »
u mnie dalej to samo
na blaszaku z win xp sp3 x86 i klawie usb (razer lycosa)
dziala tylko tryb "naciskaj klawisze", po zaznaczeniu "migaj lampka" 0 efektu.
na klawie na ps2 wszystko dziala wysmienicie.

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 06, 2010, 15:37:44 pm »
Na Genisie Ergomedia 700 połączonym na PS2 działa pięknie.
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

Offline charfa

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 06, 2010, 19:33:17 pm »
Jest w ogóle ktoś, komu wcześniej nie działał tryb migaj lampką, a po aktualizacji zaczął? Bo nie wiem, czy w dobrym kierunku idę...
Tych, którym ten tryb nie działa proszę uprzejmie o zapodanie zawartości klucza HKEY_LOCAL_MACHINE\HARDWARE\DEVICEMAP\KeyboardClass. Nie dotyczy tych, którym nie działa także tryb naciskaj klawisze, to musi mieć inną przyczynę...

Offline MarkoBicz

  • Młodzież
  • **
Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 06, 2010, 21:23:43 pm »
tylko nie zepsuj migania lampką, bo u mnie działa idealnie :D

Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 06, 2010, 23:07:45 pm »
W załączniku zwartość klucza KeyboardClass na moim desktopie, ale nic specjalnego tam nie ma. Klawa to stary Logitech Cordless, który ma lampki na nadajniku i żadna wtyka-migajka nie mruga nimi. Twój plugin przynajmniej obsługuje tryb 'Naciskaj klawisze', dzięki czemu po nadejściu wiadomości nadajnik radośnie błyska do mnie przez ScrLck. ;)

Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 07, 2010, 05:11:52 am »
Ja na razie nie aktualizuję - u mnie pierwsza wersja działa dobrze wiec nic nie zmieniam

Offline Dimension

Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 13, 2010, 16:03:07 pm »
Wtyczka zaczęła mi działać. Mam ustawione miganie diodami Caps Lock i Num Lock. Miga sam Caps Lock.

I jeszcze prośba: chciałbym, by wtyczka po otwarciu okna rozmowy nie tylko przestała migać diodą, ale też ją wyłączyła, jeśli się świeci po otworzeniu okna rozmowy.

Offline MarkoBicz

  • Młodzież
  • **
Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 13, 2010, 17:57:14 pm »
masz na myśli żeby zapamiętywała lepiej, czy np. numlock był on lub off? , bo jeśli o to chodzi to mnie się zdarzyło bardzo rzadko, że mi wyłączyła numlocka : ) , ale i tak jest dobrze, bo ustawiam sobie miganie wszystkimi diodami i w 99% sytuacji numlock zostaje włączony : )

Offline Dimension

Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 14, 2010, 14:56:47 pm »
W sumie to lepsze rozwiązanie, niż wyłączanie na siłę diody, więc..czemu nie?

Offline charfa

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 14, 2010, 22:45:34 pm »
Generalnie to wtyczka działa tak, że nie zapamiętuje w ogóle stanu diody w momencie rozpoczęcia migania, tylko zaczyna zmieniać jej stan na przeciwny, zapamiętując, czy zrobiła to parzystą czy nieparzystą liczbę razy. Jeśli w momencie otwarcia okna okaże się, że nieparzystą, to robi jeszcze jedno przełączenie korygujące.
Powinno to działać niezawodnie w trybie "naciskaj klawisze", nawet jeśli ktoś w trakcie migania nacisnął CapsLock - zostanie to uwzględnione i po zakończeniu stan diody będzie przeciwny niż na początku. Inna sprawa to po co naciskać CapsLock w trakcie migania...
W trybie "mrugaj lampką" naciśnięcie klawisza przełączającego w trakcie migania może spowodować przekłamania, ale bez tego powinno działać poprawnie.

Inna sprawa, że ostatnio u siebie zauważyłem inną niedogodność, w trybie "migaj lampką" migając NumLockiem w fazie świecenia lampki (normalnie wyłączona) przestaje mi działać klawisz Enter na laptopowej klawiaturze... Wszystko inne działa poprawnie...

Nie wiem, czym są spowodowane te błędy i prawdę mówiąc nie bardzo mam teraz czas na siedzenie nad tą wtyczką. Skrobnąłem ją sobie w wolne w czasie świąt, ale teraz to niestety powrót do projektów na studiach. Także jeśli liczycie na apdejty, to musicie się uzbroić w cierpliwość :)

Offline mozgu

  • Narybek
  • *
Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 18, 2010, 10:41:55 am »
Witam, mam małą sugestię: przydałby się przycisk "testuj" w menu ustawień czy coś w ten deseń, bo wtyczkę mam już jakieś 10minut, tylko, że nikt nie chce ze mną pisać i nawet nie wiem czy działa ;) Chyba, że jest jakiś inny prosty sposób na przetestowanie, niech mnie ktoś oświeci - prośba.

Offline mocznik

  • Młodzież
  • **
    • deviantart
Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 18, 2010, 11:52:00 am »
jabber: teabot@teabot.org
gg: 100

napisz do bota
Wszystko co umieszczam na forum jest na licencji CC-BY-NC-ND 3.0

Offline extreme44

  • Narybek
  • *
Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 21, 2010, 19:29:01 pm »
U mnie też śmiga, aż miło :D
Reklamom i kombajnom multimedialnym mówimy NIE

Offline amatorszczak

  • Narybek
  • *
Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 02, 2010, 12:57:44 pm »
Witam,
sory, ale nie wiem gdzie trzeba rozpakowac te wtyczke? Sa dwa pliki .xml i .cab. Z poczatku myslalem ze WTF - Otworz lokalizacje profilu, ale tak nie dziala...

Offline alberht

  • WTW evangelist
  • Global Moderator
  • Młodzież
  • *
    • http://forum.k2t.eu/
Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 02, 2010, 14:01:00 pm »
Pobierasz odpowiedni plik cab dla Twojej architektury, otwierasz go eksploatatorem windows, wypakowujesz plik utlMigacz.plug do folderu /Plugins/ (Otwórz lokalizację WTW)
Regards,
alberht
WTW evangelist

Offline amatorszczak

  • Narybek
  • *
Re: [utlMigacz] Miganie LEDami raz jeszcze
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 02, 2010, 14:13:43 pm »
dzieki:)
sory, nie skojarzylem ze .cab to przeciez spakowane ;/

//Cieszę się, że mogłem pomóc. Na przyszłość zgodnie z 12. punktem Regulaminu forum staraj się używać znaków diakrytycznych. - alberht
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2010, 21:46:44 pm wysłana przez alberht »