Autor Wątek: [smsAndroid] Powiadomienia o wiadomościach @wtw  (Przeczytany 74102 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kxx

  • Narybek
  • *
Odp: [smsAndroid] Powiadomienia o wiadomościach @wtw
« Odpowiedź #300 dnia: Lutego 22, 2014, 11:48:48 am »
Bardzo chcę mieć 70 znaków i ogonki. 
Z telefonu smsy idą z ogonkami, z wtw bez. 

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [smsAndroid] Powiadomienia o wiadomościach @wtw
« Odpowiedź #301 dnia: Marca 18, 2014, 17:51:44 pm »
prawdopodobnie to złe miejsce na to, co chcę napisać, ale nie bardzo wiedziałem, gdzie to umieścić.

Kaw, odnośnie smsAndroid i wysyłania SMSów za pomocą opcji WTW->Wyślij SMS, to czy można/da się zrobić tak, aby wpisując w okienku na numery, automatycznie podpowiadało odbiorcę z wszystkich dostępnych "książek adresowych" (pod warunkiem, że są jakieś)?


Offline przemhb

  • Narybek
  • *
Odp: [smsAndroid] Powiadomienia o wiadomościach @wtw
« Odpowiedź #302 dnia: Listopada 05, 2014, 09:33:24 am »
Dołączam się do prośby o ogonki.  Najlepiej jako opcję w ustawieniach.

Dodam też pokrewną (bo wymagającą wysyłania wiadomości w UTF-8) prośbę.
Byłoby super, gdyby można było wysyłać standardowe, wieloplatformowe, Emoji.

Lista ich kodów:
hxxp: apps. timwhitlock. info/emoji/tables/unicode

Offline przemhb

  • Narybek
  • *
Odp: [smsAndroid] Powiadomienia o wiadomościach @wtw
« Odpowiedź #303 dnia: Listopada 07, 2014, 07:35:55 am »

Offline przemhb

  • Narybek
  • *
Odp: [smsAndroid] Powiadomienia o wiadomościach @wtw
« Odpowiedź #304 dnia: Listopada 17, 2014, 07:32:15 am »
Jeszcze jedno odnośnie polskich znaków diakrytycznych - jak to powiedział pan prof. Bralczyk:
jest różnica czy się komuś robi "łaskę" czy się robi...
http://demotywatory.pl/3623058/Piszcie-po-polsku

Destini1005

  • Gość
Odp: [smsAndroid] Powiadomienia o wiadomościach @wtw
« Odpowiedź #305 dnia: Grudnia 19, 2014, 17:47:05 pm »
Czy jest możliwość, aby wtyczka domyślnie wiedziała, że podane na liście numery mają kod +48 nawet, jeśli nie ma tego wpisanego?

Offline SubZero

Odp: [smsAndroid] Powiadomienia o wiadomościach @wtw
« Odpowiedź #306 dnia: Marca 11, 2015, 16:10:54 pm »
Coś się spsuło we wtyczce? Po zainstalowaniu ostatniej bety WTW 1.5.0.4600 wtyczka 'zniknęła'. Przeinstalowałem z katalogu, przeinstalowałem z minefielda - ciągle to samo - katalog rozszerzeń (w WTW) twierdzi, że wtyczka jest zainstalowana ale w opcjach na liście wtyczek jej nie ma.

Odp: [smsAndroid] Powiadomienia o wiadomościach @wtw
« Odpowiedź #307 dnia: Sierpnia 29, 2015, 09:57:23 am »
Wtyczka dalej działa? Ja jakoś nie mogę się połączyć przez Wifi, teoretycznie urządzenie znajduję ale nie łączy raz jakimś cudem udało mi się połączyć ale to na 2-3 minuty potem rozłączyło.  A Bt w komputerze nie posiadam żeby sprawdzić czy działa.

Android 5. 0. 1
WTW 1. 12. 0. 4714

Offline SubZero

Odp: [smsAndroid] Powiadomienia o wiadomościach @wtw
« Odpowiedź #308 dnia: Września 01, 2015, 07:27:30 am »
U mnie działa, ale mam andka 4.1.2.
WTW wersja ta sama, wtyczka wersja 1.4.0.260, Link w wersji 4.1.5

Odp: [smsAndroid] Powiadomienia o wiadomościach @wtw
« Odpowiedź #309 dnia: Września 01, 2015, 18:43:14 pm »
OK.  Już załapałem.  Trzeba było zrestartować WTW.  Jestem nowym użytkownikiem i w poprzednim komunikatorze który używałem rzadko kiedy potrzebne były restarty więc nie pomyślałem o tym.  Nie ma tematu.  Wszystko działa, oprócz importu kontaktów, ale czytałem że to dość powszechny problem.  No ale z tym jakoś sobie poradzę.

Odp: [smsAndroid] Powiadomienia o wiadomościach @wtw
« Odpowiedź #310 dnia: Lutego 12, 2016, 10:32:45 am »
Bardzo przydatna wtyczka jak dla mnie, ale mam mały problem, bo nie mogę w ogóle wysyłać sms'ów jedynie odpisywać na te które dostałem, wyczytałem że powinienem mieć dostępne w menu: WTW -> Wyślij SMS, ale ja tego nie mam, załącznik menu.       
Dodatkowo po włączeniu programu nie mam w dolnym menu ikony związanej z aktywnością na telefonie, dopiero po tym jak ktoś do mnie zadzwoni albo dostanę sms'a to mi się pojawia, załącznik phone.       

I taka mała sugestia, dało by się dodać, może da się to zrobić, żeby zmienić nieco kolorystykę w zakładce z informacjami o telefonie?