Autor Wątek: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty  (Przeczytany 45109 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dawciobiel

  • Narybek
  • *
Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #140 dnia: Grudnia 20, 2012, 20:46:38 pm »
Tak jest, problem (bug) jest powtarzalny. Wystarczy odebrać email, popup wyskakuje, wyłączamy szybciorem plugin, a następnie klikamy dla pewności na popupie który w dalszym ciągu jest widoczny.

Też tak przypuszczałem, że API jest jedno, więc raczej jest to wina WTW. Podczas wyłączania pluginu powinno się zwalniać pamięć i wyłączać wszystkie stworzone przez niego okna. A widocznie tak nie jest.

Offline dawciobiel

  • Narybek
  • *
Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #141 dnia: Grudnia 20, 2012, 20:47:59 pm »
łatwiej było go wyłączyć programowo

A możesz mnie wtajemniczyć jak tego dokonać na systemie Windows? Jakieś dodatkowe oprogramowanie, własny program (WinAPI?) czy może jest już coś gotowego wbudowanego w system o czym nie wiem?

Offline mariaczi

  • Narybek
  • *
Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #142 dnia: Grudnia 21, 2012, 13:18:14 pm »

Offline dawciobiel

  • Narybek
  • *
Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #143 dnia: Grudnia 21, 2012, 14:14:36 pm »
dzięki

Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #144 dnia: Lutego 07, 2013, 01:18:07 am »
oooo zapisywanie danych mejla zaczęło mi działać... nie kumam ale tym razem wyskoczyło mi zapytanie o zaakceptowanie certyfikatu i od teraz zapisuje...  Dobra nie ważne, ale ważne jest to że do tej pory czas sprawdzania poczty się nie zapisuje i jest ustawiony na 1 minutę.
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2013, 12:54:04 pm wysłana przez Armorek »

Offline mariaczi

  • Narybek
  • *
Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #145 dnia: Marca 11, 2013, 12:41:07 pm »
@autor
Jest szansa na aktualizację po naprawieniu zapisu czasu sprawdzania wiadomości?

Offline kicek

  • Narybek
  • *
Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #146 dnia: Marca 15, 2013, 14:10:02 pm »
Popieram, mam konto na outlook.  com i tutaj można sprawdzać pocztę przez POP3 nie częściej niż co 15 minut a co minutę wtyczka wyrzuca mi o tym komunikat.  .  .   

Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #147 dnia: Marca 18, 2013, 11:30:20 am »
kicek e to nie jedyny problem, w porządku wtyczka itd. ale jakoś słabo działa bo np. siedzę siedzę i przyjdzie mi że mam 1 mejla albo 2, wchodzę na konto a tam z 10 o których nie było informacji. Nie jestem twórcą wtyczki i znawcą programowania  to nic nie poradzę, ale to dziwne że tylko część mejli załapuje. Może Mucha to poprawi jak będzie miał czas czy coś.

Offline mariaczi

  • Narybek
  • *
Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #148 dnia: Marca 28, 2013, 06:20:13 am »
Cytuj
[ciach] np. siedzę siedzę i przyjdzie mi że mam 1 mejla albo 2, wchodzę na konto a tam z 10 o których nie było informacji [ciach]
Z tego co się orientuję wtyczka wyświetla informacje o wiadomościach, które dotrą na skrzynkę podczas jej działania. Jeśli wiadomości dotarły na skrzynkę przed włączeniem komunikatora (wtyczki) to informacji o nich nie zobaczysz.

Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #149 dnia: Marca 31, 2013, 16:16:29 pm »
mariaczi czyli źle bo co to za sprawdzanie poczty, nie wiem czy miałeś kiedyś do czynienia z jakimś klientem pocztowym. Po co komu wtyczka która nie sprawdza mejli które przyszły a tylko mejle które akurat wtyczka wyłapie podczas działania.

Offline napster

  • Narybek
  • *
Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #150 dnia: Kwietnia 15, 2013, 23:04:28 pm »
Witam.
Czy jest możliwość aby wtyczka współpracowała z pocztą Windowslive ?

Offline mucha

  • Senior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #151 dnia: Kwietnia 03, 2014, 20:19:26 pm »
Wersja 1.0.8.0. Tak jak innych wtyczek, update pod nowe nightly (re-kompilacja pod VS2013). Kod źródłowy umieściłem na githubie na licencji GPLv3.

Linki w pierwszym poście.

Offline Overkill

  • Narybek
  • *
Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #152 dnia: Kwietnia 20, 2014, 19:52:33 pm »

Offline przemhb

  • Narybek
  • *
Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #153 dnia: Października 27, 2014, 20:25:27 pm »
Po pierwsze dzięki za wtyczkę.  Sprawdzanie poczty to dla mnie nieodzowna funkcja komunikatora.

W wersji 1. 2. 0. 4424 (Win7x64) wtyczka przestała się ładować.  Komunikat w Opcje->Wtyczki podaje co następuje: "protoMail-x64. plug, błąd ładowania: protoMail-x64. plug nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32. ".  W poprzedniej stabilnej wersji wtyczka raz się ładowała, a innym razem nie. 
Jak zdebugować problem?

Czy możliwe byłoby dodanie opcji selekcji kilku wiadomości do skasowania? (Ctrl+klik na kilku wiadomościach na liście, a potem ich usunięcie) Przykładowo z 5 nowych wiadomości 1, 3 i 4 mogą być spamem.  Wówczas najwygodniej by było móc je zaznaczyć i na raz skasować, zamiast kasować każdą z osobna.

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #154 dnia: Października 28, 2014, 00:47:24 am »
U mnie wtyczka działa normalnie. Także mam win7 x64 i nie zauważyłem problemów w działaniu.

Offline przemhb

  • Narybek
  • *
Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #155 dnia: Października 28, 2014, 11:49:33 am »
A więc wiemy, że problem nie dotyczy wszystkich, a być może tylko mnie.
Moje pytanie o to jak go zdebugować pozostaje w mocy.

Offline przemhb

  • Narybek
  • *
Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #156 dnia: Października 28, 2014, 21:14:21 pm »

Offline przemhb

  • Narybek
  • *
Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #157 dnia: Października 31, 2014, 11:36:31 am »
Czy udało by się dodać obsługę dekodowania nagłówków przesyłanych w UTF-8 i ISO-8859-2?

Obecnie jeśli zostanie ono użyte w temacie wiadomości, to w efekcie temat staje się nieczytelny (jak na załączonym przykładzie). 

Offline gringo22

  • Narybek
  • *
Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #158 dnia: Grudnia 08, 2014, 11:34:08 am »

Odp: [protoMail] Wysyłanie / odbieranie poczty
« Odpowiedź #159 dnia: Października 26, 2016, 18:32:40 pm »
Obecnie pojawia mi się
utlImage-x64.plug, błąd ładowania: utlImage-x64.plug nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32.
Wychodzi na to że plugin umarł śmiercią naturalną ?