Autor Wątek: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook  (Przeczytany 26277 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 09, 2019, 16:49:43 pm »
Bardzo sobry pomysl.

Z poprzednia wtyczka Kawa nigdy tak nie bylo, wiec jakis sposob jest moze :)

Offline VuYeK

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 15, 2019, 20:22:01 pm »
@oscyp, @SmyQ,
Nie żeby coś, ale musicie pamiętać że FB nie jest zadowolone z istnienia tego typu programów i zdecydowanie nie życzy sobie powstawania kolejnych :P Gdyby tak nie było, to nie zamykaliby api do chatu / udostępniliby nowe a nie zmuszali do napisania udawanej przeglądarki i bawienia się w reverse engeneering tego fejsbukowgo gówna :P.
Obecnie to robią wszystko żeby maksymalnie uprzykrzyć powstawanie tego typu rzeczy i ilość hacków jakie stoją za "integracją" z fb jest nieporównywalna do żadnych innych integracji/wtyczek jakie pisałem ;)
Takie wtyczki nie przynoszą im żadnych korzyści, nie przebywasz na stronie, nie widzisz reklam, nie jesteś śledzony, nie klikasz zdjęć, linków, niczego - po co im to :P?

Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 01, 2019, 09:36:25 am »
Znalazłem chyba w sumie dość poważny błąd. Nie jestem w stanie wpisać swojego 25 znakowego hasła. Maksymalnie można wpisać 20 znaków? Można jakoś to obejść poza zmianą hasła ofc? :D
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2019, 09:46:52 am wysłana przez jaszczurek »

Offline VuYeK

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 05, 2019, 22:47:35 pm »
Znalazłem chyba w sumie dość poważny błąd. Nie jestem w stanie wpisać swojego 25 znakowego hasła. Maksymalnie można wpisać 20 znaków? Można jakoś to obejść poza zmianą hasła ofc? :D

Sprawdzę to w wolnej chwili :D Jeżeli faktycznie tak jest to puszczę hotfixa na to ;)

Offline VuYeK

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 21, 2019, 20:15:58 pm »
Znalazłem chyba w sumie dość poważny błąd. Nie jestem w stanie wpisać swojego 25 znakowego hasła. Maksymalnie można wpisać 20 znaków? Można jakoś to obejść poza zmianą hasła ofc? :D

Poprawione ;)

Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 22, 2019, 10:16:26 am »
Dziękować :D

Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 05, 2019, 07:57:45 am »
Jakaś poprawiona wersja wyszła. Co nowego?

Offline VuYeK

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 06, 2019, 13:49:11 pm »
Jakaś poprawiona wersja wyszła. Co nowego?
- Naprawiono błąd przy logowaniu

Nie dało się zalogować - przynajmniej u mnie, facebook jest głupi.

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 25, 2019, 19:29:08 pm »
wtyczka padła? nie loguje się...

Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 11, 2019, 09:59:46 am »
Niestety coraz ciężej tego używać. W tym tygodniu zmieniałem hasło, bo zablokowali konto i dziś znów już to samo :(

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 11, 2019, 10:17:00 am »
tak było chyba od początku istnienia tej wtyczki - ale zauważyłem, że FB wymusza zmianę hasła po restarcie komputera - jak go usypiam bez restartu to sytuacja nie występuje przez wiele tygodni

anyway, wtyczka niby działa, niby można pisać, ale na liście kontaktów wszyscy wyświetlają mi się jako niedostępni..... da się to naprawić?

Offline VuYeK

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 18, 2019, 15:28:53 pm »
@Oscyp pisałem już o tym, ja wyświetlam to co mi FB wysyła, nie ma tu żadnej magii, jeżeli FB uznaje że kontakt jest offline to jest offline dla Ciebie i tyle. Wyjątkiem jest sytuacja gdy jesteś niewidoczny - wtedy wszyscy będą niedostępni. Jeżeli natomiast pojawił się jakiś problem przy statusie "Dostępny" to nawet o nim nie wiem - zawsze mam niewidoczny, więc zawsze mam niedostępnych :D

@oscyp, @SmyQ odnośnie blokowania, to zgadza się, jest blokada w totalnie randomowych okresach czasu i chyba już wszyscy userzy o tym wiedzą :D. Ja mam czasem 2 razy na tydzień a czasem raz na miesiąc. Nie wiem od czego to zależy :) Chętnie naprawię jak mi ktoś podpowie :D

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 18, 2019, 16:09:06 pm »
ale na fb są ludzie online tylko w wtw są wszyscy offline...

a blokady zauważylem tylko po restarcie lapka, może jakieś cookies?

Offline rgr

  • Narybek
  • *
Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 05, 2019, 22:26:01 pm »
Czy jest jakiś problem z wtyczką?
Po instalacji raczej działała prawidłowo (z nikim nie pisałem, ale błędów nie było).

Od kilku dni mam komunikat "Logowanie nieudane - nieznany błąd".

Offline VuYeK

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 06, 2019, 09:16:55 am »
Czy jest jakiś problem z wtyczką?
Po instalacji raczej działała prawidłowo (z nikim nie pisałem, ale błędów nie było).

Od kilku dni mam komunikat "Logowanie nieudane - nieznany błąd".

Prawdopodobnie doświadczyłeś to co wszyscy co jakiś czas doświadczają czyli dostałeś tymczasową blokadę i musisz zmienić hasło na FB. Wejdź w przeglądarce na FB i pewnie dostaniesz jakieś info, a jak nawet nie bo jesteś zalogowany i czasem FB tego nie pokazuje, to zaloguj się w incognito i wtedy zobaczysz info i prośbę o zmianę hasła etc. Po zmianie i wpisaniu nowego hasła w WTW powinno śmigać. U mnie śmiga do dziś więc wydaje mi się że sam Core wtyczki działa poprawnie.

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 12, 2019, 10:15:32 am »
tylko od jakiegoś czasu nie widać który kontak jest dostępny... wszyscy świecą się jako offline

Offline rgr

  • Narybek
  • *
Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 21, 2019, 17:16:23 pm »
Wtyczka zaczęła mi crashować cały komunikator.
Udało się wyłączyć, a kilka zgłoszeń poszło do autora wtw.

Offline VuYeK

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #57 dnia: Października 11, 2019, 09:29:24 am »
Wtyczka zaczęła mi crashować cały komunikator.
Udało się wyłączyć, a kilka zgłoszeń poszło do autora wtw.

Jakby co to wtyczka nadal działa tak jak działała ;d Crash całego komunikatora był pewnie przez jakąś specjalną wiadomość albo coś czego nie obsłużyłem, więc jak już odczytałeś poza WTW to problem powinien znikać

Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 20, 2019, 10:45:29 am »
Hej, przestala dzisiaj dzialac - nie wyswietla wiadomosci w oknie rozmowy od kontaktów :(

Offline VuYeK

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 22, 2019, 10:24:58 am »
Hej, przestala dzisiaj dzialac - nie wyswietla wiadomosci w oknie rozmowy od kontaktów :(

Faktycznie, tym razem coś popsuli :( Jak będę miał w końcu dostęp do kompa ze źródłami (nie szybko) to pogrzebie. Może chłopakom z Mirandy (na której po części opiera się ta wtyczka) uda się do tej pory znaleźć rozwiązanie i przyspieszy moje grzebanie. Mam tylko nadzieję że nie usunęli całkowicie tej metody dostarczania wiadomości ;d Bo generalnie reszta rzeczy jak logowanie, pobranie ostatnich wiadomości itp działa.

https://forum.miranda-ng.org/index.php?topic=192.795

PS. Widzę że Miranda ma ten sam problem z tymczasowymi banami ;d
https://wiki.miranda-ng.org/index.php?title=Plugin:Facebook
Cytuj
Sometimes Facebook temporarily locks an account due to a suspicious activity or labels Miranda NG as some "malware who hacked an account". There is no solution at the moment.