Autor Wątek: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends  (Przeczytany 21811 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Nazwa: pexLeagueChat

Opis:
Wtyczka formatuje opisy kontaktów League of Legends (dodawanych przez XMPP -> sprawdź jak)  i dodaje im odpowiednie awatary.

Jeśli kontakt gra, zostanie wybrana ikona postaci którą gra obecnie, jeśli nie gra, zostanie wybrana ikona profilu. ;p

Jest to niejaka odpowiedź na to: klik :v

Po ręcznym uruchomieniu wtyczki, należy się ponownie zalogować na dane konto XMPP, gdyż iż ponieważ nie znalazłem sposobu na pobranie i zmodyfikowanie opisu kontaktów dostępnych na liście ;P

Przykładowy opis

Level: 30 (Champion: Malzahar)
Normal: 602 wins, 8 leaves
Ranked: 1337 rating, 198 wins, 190 losses
Status: pffff

Pobierz/Instaluj/Zobacz listę zmian

Zgłoś błąd/propozycję (można to zrobić bez logowania)

Wtyczka ta posiada automatyczne aktualizacje.
Wszelkie błędy (lub sugestie) proszę zgłaszać tylko i wyłącznie tutaj albo na kanale irc #wtw  ;p

Może tak wsparcie?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2015, 09:59:59 am wysłana przez mrg »
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline WavezZ

  • Narybek
  • *
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 30, 2011, 17:03:44 pm »
Doczekałem się pełnej wersji. mrg_ dziękuje ;)

Offline cubuspl42

  • Narybek
  • *
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 30, 2011, 17:36:33 pm »
Opisy można modyfikować tak, (c) Adrian:

wtwPresenceDef* presence
presence->curDescription = L"opis"

Nie wiem czy o to chodziło.


//adrian_007
nie do konca, ale tez jest na to sposob - mozna sobie enum'nac cala liste kontaktow i w callbacku sie bawic, jest od tego fcja chyba w wtwContactList.h czy jakos tak :p
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2011, 01:18:20 am wysłana przez adrian_007 »

Offline WavezZ

  • Narybek
  • *
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 30, 2011, 18:50:12 pm »
mrg_, takie info. Avatar dla postaci XinZhao, MasterYi, LeBlanc, Fiddlestic nie wyświetla się, podczas gry znajomych. ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2011, 21:04:11 pm wysłana przez WavezZ »

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 31, 2011, 07:08:47 am »
Cytuj
//adrian_007
nie do konca, ale tez jest na to sposob - mozna sobie enum'nac cala liste kontaktow i w callbacku sie bawic, jest od tego fcja chyba w wtwContactList.h czy jakos tak :p

próbowałem tak, ale nijak nie mogłem dobrać się do opisu kontaktu ;P

@WavezZ, zgłaszając takie coś dorzuć opisy (surowe, niesformatowane przez wtyczkę) ;p
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline WavezZ

  • Narybek
  • *
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 31, 2011, 15:58:20 pm »
to będę wypisywał ci nazwy tutaj, jakie są tutaj.

1.<skinname>LeeSin</skinname>
2.<skinname>MonkeyKing</skinname>
3.<skinname>Chogath</skinname>
4.<skinname>KogMaw</skinname>
5.

@Update

Może, te ikony ci się przydadzą, bo np. trynda w tym twoim packu ma niestandardową ikonkę ;d
http://www.megaupload.com/?d=MJ18RFHR

@Update2

Zauważyłem, że skinname odnosi się do nazwy skórki danego championa, więc jak w przykładzie 2, MonkeyKing, odnosi się do Championa Wukong. Nie wiem czy chcesz rozwiązać to dodając avatary poszczególnych skinów dla postaci, czy dopisać je do normalnych ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2012, 13:08:47 pm wysłana przez WavezZ »

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 04, 2012, 15:28:37 pm »
dla zainteresowanych, w katalogu profilu "PluginData\defaultLeagueChat\championIcons" jest plik map.xml w którym jest zapisane odwzorowanie nazwy pobieranej z pola "skinname" na nazwę ikony ;p

pod względem ikon, wtyczki nie będę poprawiał, bo mi się po prostu nie chce. ;p jeśli ktoś uaktualni zestaw ikon i plik map.xml, wtedy mogę to dodać jako aktualizację :p
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline WavezZ

  • Narybek
  • *
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 04, 2012, 18:37:06 pm »
W takim razie prosze:

http://www.speedyshare.com/file/G7bUg/championIcons.zip

Zmodyfikowana paczka, która powinna poprawić wszelkie błędy z niewyświetlaniem się kilku avatarów postaci ;)

Offline simi

  • Narybek
  • *
Download nie działa.

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
paczka dodana jako załącznik, mile widziane testy ;p robiłem jakieś optymalizacje ostatnio, chyba ;p tzn tak mi się wydaje, poza tym zmniejszona jakość, rozmiar i format pliku awatarów, enjoy
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline Qcak

  • Narybek
  • *
Twoja Wtyczna Aktualizuje sie raz na miech a do tego ostatnia "poprawka" zawierała błędy - Nie Pokazywało Poprawnie Avatarów Kilku Postaci z Spacją ,cho'gath(a) itp
Dodane Postacie (bo ty nie aktualizujesz)
-Sejunai
-Fiora
-Ziggs
W załączniku Wersja do Fiory bo nic u ciebie Nie ma o tym( może bd aktualizował)
Plik Wrzucamy do folderu Plugindata
@edit 18.4.2012
Nie nie czepiam się skoro NIE grasz w lola
Zamieszczam nową paczke z
-Lulu
-Hecarim [Powinien się niedługo pojawić]
-Varus ( gość pojawił się w liście bohaterów[A go praktycznie NIE ma] więc wrzuciłem go gdyby aktualizacja zawierała też GO)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2012, 17:32:55 pm wysłana przez Qcak »

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
@Qcak czy Ty masz jakieś pretensje? bo nie za bardzo wiem o co Ci chodzi

postaci nie aktualizuję co już wcześniej pisałem ;p (nie gram w tą "grę" i wtyczki nie używam) mogę aktualizować paczkę pod kątem postaci, jeśli ktoś zaktualizuje je za mnie (co jest bardzo łatwe) i wrzuci tutaj, bądź mi na PW podeśle ;p

podsumowując: lista postaci i ich ikony to Wasza działka, ja tylko piszę kod ;p
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline spoksik

  • Narybek
  • *
Nie wiem czy to moja wina czy coś źle skonfigurowałem, ale jak ustawię jakikolwiek status oprócz niewidocznego to robi reconnect co 3-4 s.


Trzeba wyłączyć opcje wysyłania avatarów.
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2012, 18:10:35 pm wysłana przez spoksik »

Offline B4rt0

  • Narybek
  • *
    • B4rt0.pl
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #13 dnia: Października 09, 2012, 12:25:23 pm »
Witajcie,

zrobiłem uaktualnioną paczkę ikon dla bohaterów, do pobrania w formie archiwum RAR: Pobierz z Dropbox



Dodane zostały ikony nowych bohaterów oraz zaktualizowane już wcześniej obecnych we wtyczce.
Instrukcja instalacji znajduje się w archiwum.

UWAGA: Są to same ikony, najpierw musisz mieć wtyczkę pexLeagueChat.

EDIT: Próbowałem też zrobić to w formie wtyczki, która dodawałaby te ikonki, ale podczas instalacji wyrzuca screeen. Może ktoś wie jak to rozwiązać?

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #14 dnia: Października 09, 2012, 21:32:40 pm »
dodam jako aktualizację do wtyczki ;P tylko że to jutro już i po południu
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline B4rt0

  • Narybek
  • *
    • B4rt0.pl
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #15 dnia: Października 09, 2012, 21:51:52 pm »
OK, właśnie zaktualizowałem paczkę powyżej o 1 nowego bohatera, który wcześniej mi umknął.

Offline WavezZ

  • Narybek
  • *
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #16 dnia: Października 22, 2012, 16:34:39 pm »
Uploaduje najnowszą paczkę, z poprawionym plikiem map.xml oraz poprawionymi/zupdatowanymi artami postaci. Jest to stan końcowy na dzień 22 października 2012 ;)

http://speedy.sh/2hYAa/profileIcons.zip - Ikony profilowe, ezreal, teamowe oraz Championship Riven.
http://speedy.sh/9Z73h/championIcons.zip - Zaktualizowane ikony championów, wszystkie włącznie z remake'ami na dzień 22.10.2012r.

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #17 dnia: Października 22, 2012, 20:33:32 pm »
wtyczkę zaktualizuję jak ogarnę sobie środowisko pracy ;p
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline WavezZ

  • Narybek
  • *
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #18 dnia: Października 26, 2012, 12:42:44 pm »
Zaktualizowany folder ChampionIcons wraz z plikiem map.xml - http://www.speedyshare.com/GNx5U/championIcons.zip

Changelog:

- Dodano nowe ikony Vladimira, Kassadina
- Dodano ikone nowej postaci Elise
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2012, 14:56:45 pm wysłana przez WavezZ »

Offline WavezZ

  • Narybek
  • *
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 02, 2012, 07:15:58 am »