Autor Wątek: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends  (Przeczytany 21810 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline WavezZ

  • Narybek
  • *
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 08, 2012, 12:01:40 pm »

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 12, 2012, 18:23:22 pm »
to może by pocisnąć tez coś w tym temacie: http://forum.k2t.eu/xmpp/(xmpp)-quake-live-chat/msg32216/#msg32216

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 12, 2012, 22:28:15 pm »
może ? ;P tylko komu by się chciało ? ;P że niby mi? ach tak mało czasu mam :P na razie szlifuję po cichu wtyczki które już żyją własnym życiem ;]
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline karid

  • Narybek
  • *
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 13, 2012, 18:05:28 pm »
Mam problem tego typu, że po instalacji wtyczki i wielokrotnymi próbami resetowania WTW nadal kompletnie nic się nie dzieję z opisami kontaktów z LoLa i są niesformatowane.  Z czym może być problem?

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 14, 2012, 09:38:41 am »
wtyczka włączona? ;p
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline WavezZ

  • Narybek
  • *
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 12, 2013, 13:53:23 pm »
Na prośbę osoby, która wysłała PW z prośbą o aktualne rzeczy.

http://speedy.sh/TjQ9S/profileIcons.zip
http://speedy.sh/agu4R/championIcons.zip

Informacja do osób pobierających. Mogą być błędy z niewyświetlaniem się kilku championów, bo jestem po instalacji 8, a nie zrobiłem kopii, a stare linki powygasały. Mam już swój serwer na takie rzeczy, więc sytuacja się nie powtórzy. Jak będzie problem, to PW, ewentualnie sam poprawie.

Offline bziur

  • Młodzież
  • **
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 04, 2013, 10:27:13 am »
Byłoby to możliwe by dodać obsługę dla wiadomości z chata przed/po grze, albo ukryć powiadomienia? I dodać obsługę powiadomień np o byciu zaproszonym do gry? Byłoby genialnie wówczas.

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 04, 2013, 15:58:17 pm »
raz, nie mam pojęcia ;p dwa, nie chce mi się szukać czy się da ;> trzy, nie mam jak tego posprawdzać, bo z wtyczki nie korzystam ;p cztery, brakuje mi motywacji by w ogóle ją jeszcze ruszać ;P
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline B4rt0

  • Narybek
  • *
    • B4rt0.pl
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 18, 2013, 21:45:00 pm »
Witajcie,
pokusiłem się o kolejną aktualizację ikon bohaterów oraz tym razem również avatarów.
     
POBIERZ- f. b4rt0. pl/Ikony%20pexLeagueChat. rar

Screenshoty:
Bohaterowie - i. b4rt0. pl/uystc. jpg
Avatary - i. b4rt0. pl/jdhcc. jpg

Dodane zostały ikony nowych bohaterów (do Lissandry włącznie) oraz wszystkie avatary obecnie dostępne na tą chwilę w grze.   
Gdyby wyświetlany avatar nie zgadzał się z rzeczywistym proszę o kontakt.           

Instrukcja instalacji znajduje się w archiwum.           

UWAGA: Są to same ikony, najpierw musisz mieć wtyczkę pexLeagueChat.         

PS. Trzeba usunąć spacje po kropkach.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2013, 16:12:14 pm wysłana przez B4rt0 »

Offline WavezZ

  • Narybek
  • *
Stare ikony postaci, brak niektórych ikon profilowych. Poniżej wersja zaktualizowana na dzień 02.05.2013r.

Download - http://www.speedyshare.com/Dn6hQ/defaultLeagueChat.zip

@bziur

Powiadomienie o zaproszeniu jest, wyskakuje jako powiadomienie - jednakże nie jest sformatowane.

Offline B4rt0

  • Narybek
  • *
    • B4rt0.pl


Aktualizacja ikon:
 ? wszystkie ikony bohaterów zostały sprawdzone i zaktualizowane
 ? zostały dodane nowe ikony profilowe Freljord (tymczasowe i stałe)

Download: http://f.b4rt0.pl/Ikony%20pexLeagueChat.rar


Powiadomienie o zaproszeniu jest, wyskakuje jako powiadomienie - jednakże nie jest sformatowane.
Otrzymywanie zaproszeń w komunikatorze w ogóle nie ma sensu moim zdaniem.
Ja poradziłem sobie w ten sposób, że w Opcjach w zakładce Sieci -> Stan początkowy -> opcja Przemapuj... dla konta pvp.net ustawiłem sobie przemapowanie ze stanu dostępny na jestem zajęty. Dzięki temu, ustawianie stanu globalnego na dostępny powoduje ustawienie dla tego konta stanu jestem zajęty i nie otrzymuję zaproszeń do gry, bo nikt nie może mnie wtedy zaprosić.
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2013, 21:00:46 pm wysłana przez B4rt0 »

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
no ładnie to wyszło.

to może jednak: QuakeLive Chat ? :D

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
jeśli kumpel użyczy mi konta do lola to te zaproszenia ujmę w formie powiadomień może albo będę ignorował ;P i ikonki zaktualizuję ;p a co do QuakeLive Chat, to w przyszłym eonie :P nie mam motywacji ;> zresztą jest wyraźnie napisane że teraz piszę wtyczki z których sam potem korzystam ;>
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline WavezZ

  • Narybek
  • *
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #33 dnia: Września 18, 2013, 13:42:34 pm »
Aktualizacja ikon:
  • wszystkie ikony bohaterów zostały sprawdzone i zaktualizowane (ostatni - Lucian)
  • zostały dodane nowe ikony teamów (tymczasowe Championship)
  • kopie poprzednich ikon z tymi samymi numerami ikon zostały zachowane

Download:
http://soulnetworkz.zz.mu/dl/defaultLeagueChat.zip

@mgr

Byłaby możliwość, aby wiadomości z/przed gry oraz zaproszenia wyświetlały się ładnie sformatowane ? *jako powiadomienie*

Powód ? Napisałeś tą wtyczkę, tak jak chciałem, działa. Mógłbyś ją dokończyć, aby nie trzeba było do niej wracać ;)

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #34 dnia: Września 18, 2013, 15:12:32 pm »
Mógłbym, ale potrzebuję "surowej" wiadomości jaka przychodzi podczas danego zdarzenia ;> i plus jakiegoś wyjaśnienia co to znaczy ;>
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #35 dnia: Września 19, 2013, 08:47:26 am »
A bardzo czasochłonne byłoby przerobienie tej wtyczki do obsługi Quake Live chat?

Offline WavezZ

  • Narybek
  • *
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #36 dnia: Września 20, 2013, 11:49:21 am »
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2013, 12:58:05 pm wysłana przez WavezZ »

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #37 dnia: Września 21, 2013, 07:59:36 am »
Podziękował ;>

a i QuakeLive też leci po XMPP :F + może coś napiszę ;P mam to na liście rzeczy do zrobienia (no ale czego ja tam nie mam xD )
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #38 dnia: Września 28, 2013, 10:40:12 am »
@WavezZ, zrób jeszcze raz wszystkie testy zaproszeń do gry raz albo dwa, bo muszę coś sprawdzić ;>

edit;
czy Wam też się skarżą ludzie na to że macie czyjeś opisy zamiast swojego podczas korzystania z czatu przez XMPP?
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline WavezZ

  • Narybek
  • *
Odp: [pexLeagueChat] Formatowanie opisów, awatary, etc - kontaktów League of Legends
« Odpowiedź #39 dnia: Października 01, 2013, 18:26:41 pm »
Tzn. ?
Nie ma zmian po za invite id i osobą która zaprasza (w przypadku zapraszania przez inną osobę). Chyba, że chodzi o coś innego, to mi naświetl ;)