Autor Wątek: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty  (Przeczytany 67129 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline sWirus

Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #220 dnia: Marca 04, 2011, 20:02:11 pm »
cieciu, (i w sumie wszyscy, którzy zgłaszali problemy z tlenem) problem jest pewnie w funkcji ignorowania facebook'a, bo w sumie oprócz tego nie zmieniło się wiele. Nie wiem tylko czemu jedno wpływa na drugie. Jak byście mogli sprawdzić i potwierdzić...

Jeszcze cieciu sprawdź z wersją poprawioną (tą z załącznika) jeśli możesz.

Poza tym jak by co to wersja 0.2.1.0 jest tu.

Co do ikon to lądują one w userTheme bo nie potrafię zmusić .wtwExtension do instalowania ikon w folderze standardowym. Jak ktoś wie jak to obejść to chętnie się dowiem.

zhvir, w sumie to filozofia się nie zmieniła... dodałem tylko kilka funkcji o które ludzie prosili. Zwykle domyślnie wyłączonych.
Oblałem test Turinga... damn ;/

Offline zhvir

Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #221 dnia: Marca 04, 2011, 20:49:49 pm »
może i racja ale przez ten koncert życzeń wtyczka przestała być intuicyjna, jakieś wykluczenia, warunki itd itp
a co do usertheme/theme to najlepiej zadawać pytania w dziale api/sdk
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline ba2

  • Live Chat Support
  • Młodzież
  • *
  • #wtw Live Chat Resident
    • #wtw @ QuakeNet^IRC
Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #222 dnia: Marca 04, 2011, 22:32:21 pm »
sWirus, zainstalowałem z powrotem wersję 0.2.1.0 i jest git malina na tlenie, także póki co zrzekam się funkcji ignorowania facebooka i zostaje przy 0.2.1.0.
#wtw Live Chat Resident

Offline the_mask

  • Młodzież
  • **
Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #223 dnia: Marca 05, 2011, 03:57:25 am »
cieciu, (i w sumie wszyscy, którzy zgłaszali problemy z tlenem) problem jest pewnie w funkcji ignorowania facebook'a

Potwierdzam, przy wyłączonym ignorowaniu tlenowe kontakty robią się niewidoczne, tak jak i facebookowe...

Offline cieciu

  • Młodzież
  • **
Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #224 dnia: Marca 05, 2011, 08:51:35 am »
Wersja z zalacznika jest ok. Kontakty w moim przypadku robia sie niewidoczne i nie chodzi tu o kontakty tlenowe tylko ogolnie wszystkie.

Offline ba2

  • Live Chat Support
  • Młodzież
  • *
  • #wtw Live Chat Resident
    • #wtw @ QuakeNet^IRC
Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #225 dnia: Marca 05, 2011, 11:35:31 am »
A jednak lipa. Wersja 0.2.1.0 pokazuje aktywny kontakt tlenowy jako offline. Po przeinstalowaniu na 0.2.2.0 i wyłączeniu funkcji ignorowania kontaktów facebookowych jest tak samo tylko z ta różnicą, że (przy włączonej nie chowaj aktywnych kontaktów przy "ukrytych offline") kontakty tlenowe są wrzucane do aktywnych kontaktów wybiórczo, tzn. jeden tak, a drugi już nie.

http://i.imgur.com/EmZLv.png

Edit: Z XMPP mam podobnie: http://i.imgur.com/ztRzI.png

Ktoś, coś?
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2011, 10:32:25 am wysłana przez ba2 »
#wtw Live Chat Resident

Offline bugmenot

  • Młodzież
  • **
Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #226 dnia: Marca 07, 2011, 14:54:05 pm »
Czy Wam również po aktualizacji podmieniło ikonkę w userTheme? Mam ustawioną swoją ikonkę i po zainstalowaniu nowszej wersji ta ikona została zastąpiona domyślną. Myślę, że pliki grafiki w userTheme powinny być nietykalne przez update wtyczek i programu.

Offline philips

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #227 dnia: Marca 07, 2011, 15:41:16 pm »
Tak, od razu zastąpiłem je swoimi, poza tym parę postów wyżej swirus o tym wspomniał.

Offline bugmenot

  • Młodzież
  • **
Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #228 dnia: Marca 07, 2011, 18:30:05 pm »
Nie zrozumiałem słów sWirus'a, stąd moje pytanie w taki sposób sformułowane. Niestety, ja nie mam swojej ikony w wersji zapasowej i przepadła mi bezpowrotnie. Już zastąpiłem ją inną. Po prostu chcę zwrócić na ten problem większą uwagę.

Offline Siwy

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #229 dnia: Marca 07, 2011, 20:22:48 pm »
updater chyba nie ma możliwości sprawdzić, czy jakiś plik już istnieje (a updater to dzieło Kaworu, nie wtyczkopisarzy). Autor wtyczki musiałby zamieścić sam plik .plug, po to żeby update nie podmienił ci ikonki, ale to by było bez sensu dla ludzi ściągających wtyczkę po raz pierwszy. Także na przyszłość po prostu rób kopie zapasowe.

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #230 dnia: Maja 24, 2011, 17:54:32 pm »
Można prosić o wersję która tak nie śmieci w konsoli? ;p
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline sWirus

Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #231 dnia: Maja 25, 2011, 21:50:34 pm »
Ok nie powinna już tak spamować w konsoli (nowa wersja na AU).

W gruncie rzeczy nie bardzo pamiętam co poprawia oprócz tego. Pewnie niewiele. Daaawno nie korzystałem z windy <studia, projekty, inżynierka>, stąd wtyczki trochę zapuszczone. Nie wiem kiedy znowu będę miał czas się za to wziąć. Niedługo jeszcze powinienem zrobić update do chatCommands bo tam jakiś bug był, poprawiłem i zapomniałem wrzucić.
Oblałem test Turinga... damn ;/

Offline ba2

  • Live Chat Support
  • Młodzież
  • *
  • #wtw Live Chat Resident
    • #wtw @ QuakeNet^IRC
Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #232 dnia: Czerwca 02, 2011, 21:47:38 pm »
Trochę spamuje. Wersja: 0.2.2 (Build: 2)

« Ostatnia zmiana: Września 19, 2011, 21:44:26 pm wysłana przez ba2 »
#wtw Live Chat Resident

Offline sWirus

Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #233 dnia: Czerwca 03, 2011, 20:38:54 pm »
Widać czegoś jeszcze nie zakomentowałem. W tej chwili nie mam sprawnego kompa swojego, więc poprawkę wrzucę pewnie po weekendzie. Jak zapomnę to możecie jeszcze przypomnieć.
Oblałem test Turinga... damn ;/

Offline kasper93

Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #234 dnia: Września 03, 2011, 00:41:50 am »
przypominam ;p
Zapraszam na kanał #wtw na irc.quakenet.org.
Logi http://wtwirc.fgfg.pl/
Nightly RSS http://wtwirc.fgfg.pl/ntly.xml

Offline sWirus

Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #235 dnia: Września 03, 2011, 13:42:21 pm »
Haha ok rychło w czas. Nie wiem czy uwierzycie ale kompa mam dalej niesprawnego (chociaż przez jakieś dwa tygodnie od tego czasu działał). Wakacje mam, więc z naprawą się jakoś nie śpieszyłem specjalnie. W poniedziałek komp ląduje po raz trzeci w serwisie, może tym razem niczego nie skopią.
W każdym razie, ?oki co nie mam jak cokolwiek poprawiać.
Oblałem test Turinga... damn ;/

Offline jureko_27

  • Młodzież
  • **
Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #236 dnia: Września 19, 2011, 11:37:13 am »
Po ostatniej aktualizacji [beta z 18.09] przy uruchamianiu dostaję komunikaty o nie znalezieniu plików ikon do lastActivities
w logu to wygląda tak jak niżej [pliki są w danym katalogu]

[132826::lastAct] C:\Program Files\K2T\WTW\Components\Theme\iconCntActive_msg.png not found
[132829::lastAct] C:\Program Files\K2T\WTW\Components\Theme\iconCntActive_pres.png not found
[132831::lastAct] C:\Program Files\K2T\WTW\Components\Theme\iconCntActive_typing.png not found
[132833::lastAct] C:\Program Files\K2T\WTW\Components\Theme\iconCntActive_alert.png not found
[132835::lastAct] C:\Program Files\K2T\WTW\Components\Theme\iconCntActive_pep.png not found

co dziwne plug działa normalnie i wyświetla ikonki przy kontaktach

Offline Koko

Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #237 dnia: Września 19, 2011, 13:07:34 pm »
Witaj, Tutaj znajdziesz patch naprawiający wtyczkę. Uwaga, patch na wersję 64bitową, jeśli ktoś potrzebuje dla wersji 32 bitowe, to niech pisze na GG / TLEN / XMPP :)
http://www.kokosoftware.pl/ - Oprogramowanie Koko Software Poznań

Offline Pragmatic69

Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #238 dnia: Września 19, 2011, 17:56:18 pm »
Hm, coś ten patch nie działa, przynajmniej u mnie. Niby poprawne patchowanie pluga, a i tak wtw przy starcie wywala błędy z rzekomym brakiem plików, tych, które wymienił jureko_27
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline the_mask

  • Młodzież
  • **
Odp: [lastActivities] - ostatnio aktywne kontakty
« Odpowiedź #239 dnia: Września 19, 2011, 18:41:17 pm »
U mnie działa wszystko jak należy :D