Autor Wątek: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę  (Przeczytany 26875 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szczor

  • Narybek
  • *
Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 27, 2010, 18:56:09 pm »
testowa wersja jest spoko :) właśnie tego mi brakowało, jeszcze jakbyś mógł zrobić wyświetlane 10 ostatnich w odwrotnej kolejności (tzn ostatni na górze), żeby zapisywało do pliku ostatnio używane (żeby były po restarcie) i było wyczyść listę, to byłbyś moim bogiem :D

« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2010, 19:08:41 pm wysłana przez szczor »

Offline kwiateusz

Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 27, 2010, 22:52:33 pm »
jak zobacze ołtarzyk ze świecami to pomyśle, co do pomysłu ciekawy, nawet moze wprowadze w życie część jak wreszcie znajde czas na pobawienie sie nie przyciskiem od menu :)

Offline Omega90

  • Narybek
  • *
Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 18, 2011, 21:53:39 pm »
Hmm, co zrobić jak nie działa? Najnowsza beta.

Offline kwiateusz

Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 20, 2011, 00:17:02 am »
zainstalowac porzadnie, mi działa :) jaki system? na pewno włączone w opcje->wtyczki?

Offline Omega90

  • Narybek
  • *
Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 20, 2011, 19:57:18 pm »
Oczywiście, nawet parę razy zadziałało, powiedział bym, ze skuteczność jest jakieś 5%, czasami pomaga restart WTW.

System Windows7 x64 professional
Wtw build 2472 beta

Nie działa zarówno ŚPM jak i skrót klawiszowy

Offline Brtk

  • Narybek
  • *
Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 20, 2011, 20:27:13 pm »
A próbujesz przywrócić ostatnio zamkniętą kartę czy ostatnio zamknięte okno?
U mnie działa to tak, że przywraca tyko po zamknięciu karty. Jeżeli zaznaczę w opcje-> interface: 'usuń wszystkie zakładki przy zamknięciu okna' to po zamknięciu okna przywraca mi tylko jedną kartę.

Offline kwiateusz

Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 21, 2011, 00:26:37 am »
bo kaworu po dzis dzien nie zaimplementował że niszczenie okna wyzwala event w api z zamykaniem wszystkich zakłądek... dokładnie coś takiego http://bugtraq.k2t.eu/view.php?id=1268

Offline Omega90

  • Narybek
  • *
Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 21, 2011, 14:34:23 pm »
Jak bym nie próbował przełączać to potrafi i tak nie działać, nie mogę znaleźć zależności...

Offline adamos

  • Narybek
  • *
Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 31, 2011, 20:30:49 pm »
Fajnie jakby była jeszcze opcja jak w kadu, że ostatnie rozmowy automatycznie otwierają się przy włączeniu programu

Offline jield

  • Narybek
  • *
Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 05, 2011, 08:15:33 am »
U mnie ten przycisk tak brzydko wygląda :/

Da się go jakoś podmienić na wybraną inną ikonkę?

Offline kwiateusz

Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 05, 2011, 11:23:33 am »
własną ikonke juz zrobiłem, tylko przezroczystości nadać nie moge, ale walcze z tym dzielnie :)

Offline jield

  • Narybek
  • *
Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 05, 2011, 11:25:09 am »
A będzie możliwość podmiany na swoją?

Offline kwiateusz

Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 05, 2011, 14:03:55 pm »
tak, ikonka jest brana z userTheme ;)

Offline kwiateusz

Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 15, 2011, 16:46:36 pm »
nowa wersja, changelog tam gdzie zawsze

Offline whd

Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 16, 2011, 23:51:12 pm »
Udało mi się wywinąc orła wtw przy pomocy ostatniej wersji pluga. Po kilku godzinach pracy na liście pojawiły się dwa albo trzy wpisy o kompletnie "śmieciowych" nazwach. Miałem zrobić screena ale pokusiło mnie i spróbowałem otworzyć te 'zamknięte zakładki'. Raz się udało i powstała zakładka nieznanego kontaktu, ale za drugim razem poleciał crash;]
Te smieci były wyświetlone pomiędzy faktycznie instniejącymi kontaktami (na samej górze) a pozycją "Wyczyść listę"
WTW najnowsza beta, Windows XP SP3.

EDIT:
Z tego co zaobserwowałem to te śmieszne kontakty tworzą się w momencie przywracania zakładek środkowym klawiszem (ale też nie za każdym razem). co ciekawe teraz przy próbach ich nazwy nie są do końca śmieciami... najczęsciej wpadał kontakt brown, gray, czsami magenta, darkred, amp; no i raz zawiatł WTW/Menu/(chyba Item;p) :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2011, 00:17:33 am wysłana przez whd »

Offline kwiateusz

Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 18, 2011, 21:06:11 pm »
no ja za nic nie moge odtworzyć, ale będe sie przyglądał sprawie :)

Offline whd

Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 19, 2011, 16:14:46 pm »
Żeby wyeliminować interakcję z innymi wtyczkami zainstalowałem sobie świeżutkie wtw (nightly-20110215-2) i jedyne co tam zrobiłem to wpisałem nr gg i pass oraz zainstalowałem Twoją wtyczkę za pomocą wtwextension. Problem nadal występuje, najczęściej przy takim głupim i szybkim otwieraniu/zamykaniu zakładek, chyba najczęściej przy otwieraniu czegoś z listy kontaktów przez ŚPM. Ale ciężko mi to bardziej sprecyzować, pierwszy raz się z tym spotkałem podczas w miarę normalnej obsługi WTW. Najczęściej do tej listy trafiają słowa wyssane z jakiegoś CSS'a i na dowód przygotowałem sobie pierwszego screena.
2821-0

Ale prawdziwą perełkę zdobyłem chwile później:
2825-1

Zaznaczony tekst nie jest mi bliżej znany, z tego co mi się wydaje w czystej instalacji wtw nie ma pliku o takiej zawartości. Ale żeby tego było mało... tekst o plagiacie to pierwsza wiadomość jaką dostałem od pewnej osoby. Było to 20 minut przed zrobieniem tego screena a w międzyczasie wysypałem wtw kilkukrotnie, tej wiadomości już nie było w oknie rozmowy;)

Offline szczor

  • Narybek
  • *
Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 22, 2011, 16:54:16 pm »
jeśli otworzę listę ostatnio zamkniętych, przywrócę ostatnią środkowym klawiszem myszy klikając gdziekolwiek w oknie otwiera się ostatnia rozmowa i mam dalej otwartą listę na której kontakt dalej się znajduje, jak kliknę na ten kontakt na liście to się wywala WTW (stabilna 2381 x64)

ps. po otwarciu listy ostatnią zakładkę można otworzyć środkowym klawiszem nawet poza WTW

ps2. dzięki Ci o Wielki za wtyczkę :D

Offline jield

  • Narybek
  • *
Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 16, 2011, 09:57:42 am »
Przydało by się, żeby dało się ustawić opcję, z których możliwości chce się korzystać aby przywrócić zamknięte karty, bo np. przez przypadek wcisnąłem środkowy przycisk myszy na liście i mi otwarło się okienko :P

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [kwReopenLastTab] Przywroc ostatnio zamknietą kartę
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 10, 2011, 05:20:59 am »
Może propozycja nie dotyczy stricte ReOpen, a raczej AllClose (czego nie ma), ale myślę, że Tobie łatwiej byłoby dodać taką funkcjonalność skoro dostałeś się już do tego miejsca w oknie rozmowy niż prosić i tak już zabieganego Kawiorka. Chodzi o dodanie przycisku zamykającego wszystkie karty oprócz aktywnej. Nie wiem... może jest skrót klawiszowy o którym nie słyszałem, ale ja jestem zwolennikiem tego co widzę, a nie kombinacji które muszę pamiętać. Także button obok tego od ReOpen poszukiwany ;)