Autor Wątek: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze  (Przeczytany 61734 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kwiateusz

Re: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #60 dnia: Września 06, 2010, 21:51:49 pm »
jak Kaworu dorobi deinstalator :) pewnie w ktorejś nightly

btw znalazlem ze teraz wtyczki sa w profilu nie w plugins :) look @ WTW\profiles\###\Plugins64

edit:
w nowej nightly z 7.09 jest opcja deinstalacji ;)
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2010, 11:27:52 am wysłana przez kwiateusz »

Offline kwiateusz

Re: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #61 dnia: Września 20, 2010, 20:24:46 pm »
ja bym prosił jednak o możliwość ponownego włączenia whatify dla kontaktu z którym piszę, mi to jak najbardziej pasowało ;)

już jest możecie sie bawić :) jeszcze z czasem dorobie zmiane czasu przez jaki się wyświetla whatify :)

Offline zzjacek

  • Narybek
  • *
Re: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #62 dnia: Września 20, 2010, 22:52:49 pm »
Przy AU dostaję komunikat, że nie udało się rozpakować pliku.
Za to inne wtyczki bez problemu się zaktualizowały.
WinXP Pro x86 SP3.
zz.

Offline kwiateusz

Re: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #63 dnia: Września 20, 2010, 22:54:36 pm »
stable? tak sie zdaza, w nightly jest
- w AU poprawiony błąd, który czasem powodował niemożność zainstalowania autualizacji paczki;

Offline zzjacek

  • Narybek
  • *
Re: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #64 dnia: Września 20, 2010, 23:08:28 pm »
Coś jest nie tak. Teraz na AU pokazuje, że nie ma nic do aktualizacji, natomiast przy ręcznej instalacji wersji z 1. postu... screen.
Zaraz spróbuję na nightly.

edit:
Z najnowszą nightly nie ma w/w problemów. Instaluje się bez problemu.
WinXP Pro x86 SP3.
zz.

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #65 dnia: Września 21, 2010, 06:45:24 am »
Przy AU dostaję komunikat, że nie udało się rozpakować pliku.
Za to inne wtyczki bez problemu się zaktualizowały.
przed chwilą w pracy miałem ten sam błąd, po usunięciu i instalacji z pliku musiałem uruchomić wtw ponownie (mimo, że powinno działać od razu)

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Re: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #66 dnia: Września 21, 2010, 17:37:46 pm »
Wywal wtyczkę z profilu, ściągnij i zainstaluj dodatek.
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #67 dnia: Września 21, 2010, 18:14:05 pm »
nah, to było świeżo po wywaleniu wtyczki i jej ponownej instalacji ;)

Offline kwiateusz

Re: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #68 dnia: Września 23, 2010, 11:45:50 am »
dobra skończyły mi się pomysły, jakieś sugestie na nowe wersje? czy już wtyczka umie co miała umieć? :)

Re: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #69 dnia: Września 23, 2010, 12:07:56 pm »
Może zamiast wysyłania powiadomienia w postaci chmurki i informacji że xxx pisze do nas, mogloby to działać w nieco inny sposób, a mianowicie mogłaby migać ikonka wtw na dole w postaci sprecyzowanej ikony ? :))

Re: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #70 dnia: Września 23, 2010, 12:20:36 pm »
Uznajmy, że ta wtyczka jest już skończona (oczywiście dopóki Kaw znowu nie pogrzebie w api ;) ), a Ty zajmij się jakąś inną. Nie mam tylko pomysłu jaką. ;p

Offline kwiateusz

Re: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #71 dnia: Września 23, 2010, 12:30:18 pm »
Może zamiast wysyłania powiadomienia w postaci chmurki i informacji że xxx pisze do nas, mogloby to działać w nieco inny sposób, a mianowicie mogłaby migać ikonka wtw na dole w postaci sprecyzowanej ikony ? :))
A jak zgadniesz kto do Ciebie pisze? Musisz najechac na ikonke, wtedy w dymku ew. sie pokazę, niewygodne i niepraktyczne

Uznajmy, że ta wtyczka jest już skończona (oczywiście dopóki Kaw znowu nie pogrzebie w api ;) ), a Ty zajmij się jakąś inną. Nie mam tylko pomysłu jaką. ;p

Ja właśnie zbieram pomysły i natchnienie może pogrzebie troche przy trenowym pexWTC, moze zrobie czyszczenie opisu z poziomu menu, zobaczymy.

Offline napster

  • Narybek
  • *
Re: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #72 dnia: Września 24, 2010, 15:12:51 pm »
Witam. Mam problem otóż wtyczka nie zapisuje żadnych ustawień.Dlatego powiadomienie jest wyświetlane cały czas (to trochę denerwuje). Co powinienem zrobić?

Offline kwiateusz

Re: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #73 dnia: Września 24, 2010, 18:35:05 pm »
nie mam pojecia w żadnym kolorze, moze: "Do you try to turn it off and on again... 3 times?"

a serio to moze z katalogu profilu usun plik kwNotify.config wtyczka sobie odtworzy, a moze tam lezy problem? :)

Post scalony: Września 26, 2010, 11:05:28 am
edit: jakby sie komuś po instalacji nowej wersji wtw zerowały ustawienia to polecam usunac z profilu kwNotify.config, bo w ktorejs wersji był widocznie błąd przy zapisie i plik działa dziwnie ;) po usunieciu sie odtworzy i powinno być ok
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2010, 11:05:28 am wysłana przez kwiateusz »

Offline krys87

  • Narybek
  • *
Odp: Re: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #74 dnia: Września 30, 2010, 07:17:03 am »
zaobserwowałem, ze znikanie ustawien zdarza sie gdy... zmienimy ustawienia domyslne w kwNotify zapiszemy je i wyjdziemy z opcji (dziala). a nastepnie jesli chcemy cos zmienic w ustawieniach/ wtyczkach programu i znowu zapiszemy i zamkniemy okienko i tak kilka razy to wtedy kwNotify wymazuje swoje ustawienia mimo, ze w nich nic nie zmienialismy.
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2010, 18:42:25 pm wysłana przez krys87 »

Offline kwiateusz

Odp: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #75 dnia: Września 30, 2010, 17:26:59 pm »
za radą adriana inaczej obsluguje opcje (cos mi uszkadzało zmienne tymczasowe...) powinno byc juz ok, nowa wersja w AU

Post scalony: [time]September 30, 2010, 20:44:42 pm[/time]
no i juz wiem gdzie popelnilem blad z opcjami :) nie sprawdzalem czy okno z opcjami wtyczki istnieje, jednocześnie próbując coś z niego odczytac :) dziwne ze tylko zerowało zamiast sie wysypać

dzięki krys87 bez Ciebie pewnie jeszcze by mi troche zajęło odtworzenie tego błędu ;)

Post scalony: [time]October 01, 2010, 00:16:27 am[/time]
Moja propozycja by dorobić do tej wtyczki dźwięk. Można by wtedy ustawić sobie np dźwięk maszyny do pisania, gdy ktoś pisze.
teges, moge wywalic na zewnatrz f-cje z sounds, zeby przy podanej sciezce odgrywac muzyczke (taka to roznica, ze jak ktos uzywa bass to i bass zagra)

api juz jest (podziękujcie adrianowi), to z czasem nawet dodam ten dzwięk ;)
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2010, 00:17:01 am wysłana przez kwiateusz »

Offline idear

  • Narybek
  • *
Odp: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #76 dnia: Października 16, 2010, 13:21:15 pm »
Fajnie by było, gdyby wtyczka pokazywała ilość znaków wpisanych przez kontakt, a nie tylko info, że kontakt pisze. Nie jestem pewien w jakich sieciach to działa, ale kumpel mający AQQ rozmawia przy użyciu GG z drugim kumplem mającym AQQ i widzą ilość znaków, gdy ja rozmawiam z tym kumplem i coś piszę on cały czas widzi jedynkę, jakbym wpisał tylko jeden znak.

Offline kwiateusz

Odp: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #77 dnia: Października 16, 2010, 13:35:25 pm »
nie da sie, tylko AQQ przesyła ilość znaków i robi to tak nieudolnie że jak pamiętam Kaworu musiał przyblokować to bo AQQ słało pakiet co literke, czyli na 100 znakową wypowiedź szło 100 pakietów (moze cos sie zmieniło w sposobie wysyłki przez AQQ, ale tak czy siak nie da sie) :)

Offline zzjacek

  • Narybek
  • *
Odp: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #78 dnia: Października 18, 2010, 15:36:24 pm »
A dałoby się zrobić, żeby do powiadomienia o pisaniu z protokołu xmpp wtyczka nie brała domyślnych ikonek z folderu "xmpp", tylko zależnie od konta?

Przykładowo pisze ktoś do mnie z FB, a powiadomienie z mam z ikonką gmaila... bo to konto jest głównym xmpp.
WinXP Pro x86 SP3.
zz.

Offline kwiateusz

Odp: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #79 dnia: Października 18, 2010, 17:41:14 pm »
własnie nikt nie znalazł na to sposobu, sprubuje uderzyc do kawa z tym :)