Autor Wątek: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze  (Przeczytany 61758 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline kwiateusz

Odp: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #140 dnia: Kwietnia 30, 2014, 14:25:23 pm »
ciekawe, nie jestem w stanie tego odtworzyć... jakby chociaż się sypnęło raz czy 2...

Offline Arcyksiężna

  • Narybek
  • *
Odp: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #141 dnia: Kwietnia 22, 2015, 17:32:20 pm »
Czy ta wtyczka jeszcze działa? Zainstalowałam ją, ale różnicy jakoś nie widzę :)

Offline Pufcio

  • Młodzież
  • **
Odp: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #142 dnia: Kwietnia 22, 2015, 20:11:55 pm »
Niestety wygląda na to, że "działa", ale nie widać żadnych efektów jej działania - brak dymków.

Offline lexus30

  • Narybek
  • *
Odp: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #143 dnia: Maja 07, 2015, 13:03:26 pm »
Witam, zainstalowałem wczoraj, potestowałem i dalej jest problem z zapamiętaniem ustawień w kwNotify.   Kilka postów wcześniej jest info o wykasowaniu pliku kwNotify. config w profilu.   Nie mam tam takiego pliku.   Są "configi" z innych dodatków, ale kwNotify. config się chyba, po prostu, tam nie tworzy.   
Powiadomienia działają, tylko nie zapisują się ustawienia.   

Offline Pufcio

  • Młodzież
  • **
Odp: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #144 dnia: Maja 07, 2015, 19:34:47 pm »
Wywal wtyczkę, machnij restart wtw, zainstaluj na świeżo i zobacz. :) Czasem się coś posypie (mowa o różnych wtyczkach), to się pojawiają takie problemy.

Offline lexus30

  • Narybek
  • *
Odp: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #145 dnia: Maja 09, 2015, 00:25:22 am »
Niestety, przeinstalowanie (kilka razy) wtyczki wraz z restartem WTW nic nie dało.  Dalej nie zapisują sie ustawienia w kwNotify.

Offline sebiq

  • Narybek
  • *
Odp: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #146 dnia: Stycznia 28, 2024, 13:01:28 pm »
Niestety bardzo liczyłem na ta wtyczkę, instaluje się ale nie pamięta ustawień i nie zapisuje configu na dysku w postaci pliku na najnowszej wersji wtw.  Bardzo byłbym wdzięczny jakby ktoś się temu przyjrzał kto się zna , bo ta wtyczka gdyby działała miałaby naprawdę dobra funkcjonalność.  Pozdrawiam.

Offline kwiateusz

Odp: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #147 dnia: Stycznia 28, 2024, 13:14:20 pm »
Niestety to nienaprawialne bo straciłem źródła wtyczki i trzeba by to pisać od nowa, a że wtw chodzi u mnie tylko w tle, ale nikt nie pisze to nie mam motywacji.

Offline sebiq

  • Narybek
  • *
Odp: [kwNotify] Informacja że ktos do nas pisze
« Odpowiedź #148 dnia: Stycznia 28, 2024, 13:35:46 pm »
szkoda :(, ale dziękuje Ci za dotychczasowy wkład w jej rozwój i Twoja prace, Pozdro.