Autor Wątek: [chatCommandsPlus] Dodawanie własnych komend w chatCommands  (Przeczytany 21403 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline sWirus

Odp: [chatCommandsPlus] Dodawanie własnych komend w chatCommands
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 01, 2010, 21:38:30 pm »
Jeżeli podasz sensowny sposób na wykorzystanie tego to się pomyśli.

Swoją drogą będę kiedyś chyba musiał odświeżyć pierwszy post o lepszy opis tych "skryptów" bo teraz trzeba wątek czytać... z drugiej strony nie jest to jakiś długi wątek ^^

ps. myślałem, że naprawdę tylko ja z tego korzystam a tu widzę aż 18 pobrań :>
Oblałem test Turinga... damn ;/

Offline Slimior

  • Narybek
  • *
Odp: [chatCommandsPlus] Dodawanie własnych komend w chatCommands
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 01, 2010, 21:45:48 pm »
Troszkę ostudzę twoją radość - ja ściągałem 2 razy bo raz ściągnęło uszkodzony ;)

Operacje na liczbach są niezbędne przy tworzeniu np. pętli(ok, ok, pierwszą myślą było zalewanie spamerów wiadomościami typu "SPADAJ!"). Ale powinny przydać się również w innych celach - używając pętli od biedy dałoby się napisać prostą grę (razem z poleceniem /clear jako odświeżaniem.)

Odp: [chatCommandsPlus] Dodawanie własnych komend w chatCommands
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 06, 2010, 18:06:06 pm »
eeeee tam nie róbmy z tego takiej apteki Slimior
sWirus na początku myślałem jak czytałem opis ze to jakiś syf nieprzydatny. ale w sumie dobra rzecz zawsze myślałem o tym że przydała by mi się "sprawdzaczka" czegoś na różne sposoby jak np sprawdzenie danego słowa we wszystkich słownikach a przy botach i w sieci zawsze trzeba przechodzić przez serie zabiegów.
Tylko szkoda że nadal chyba nie ma zmieniania tekstu w "locie" typu zamiennik z/w na wysłany tekst do kogoś "zaraz wracam" + połączenie z np jakąś taką wtyczką
Wiem że mogę tu zrobić /zw i tak wysłać tekst i zmienić status ale wiesz... niby nie to samo.

Mam wrażenie że /away i /back są dla wszystkich kont jednocześnie ustawiane a to nie do końca dobrze. Może uda Ci się wprowadzić nieobowiązkowe ustawienie dla jakich kont to ma działać w ustawieniach i przy wpisywaniu jak
/away :GG/1: coś tam....
tak przy okazji ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2010, 18:34:32 pm wysłana przez Armorek »

Offline sWirus

Odp: [chatCommandsPlus] Dodawanie własnych komend w chatCommands
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 06, 2010, 18:58:44 pm »
Sory za późną odpowiedź Slimior. Gry raczej napisać by się nie dało. Pętle też nie wiem czy są potrzebne. Może kiedyś dopiszę, jak nie będę miał już nic więcej przy innych wtyczkach do roboty, ale nie spodziewaj się za szybko.

Armorek, zamiana tekstu w locie jest/ma być w RegexReplacer. Nie wiem czy już jest bo dawno nie sprawdzałem.

Co do /away to to sie raczej tyczy samego chatCommands. Zobaczę, czy napisanie czegoś takiego ma sens od strony kodu wtyczki, ale też nie teraz. Teraz powinienem pisać lastActivities, a i tak mam problemy ze znalezieniem na to czasu.
Oblałem test Turinga... damn ;/

Odp: [chatCommandsPlus] Dodawanie własnych komend w chatCommands
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 06, 2010, 19:21:54 pm »
no ok, napisałem bo mam parę kontaktów i jak ustawiłem dla 1 i napisałem z 2 to 1 i 2 wysyłały /away w obie strony i zastanawiałem się czy to tylko taki bzdecik że dodatkowo informuje przy odebranej informacji że "coś tam" i nasz kontakt nie może odpisać,  i że nam też to wyświetla.
Ale jeżeli nie, jeżeli ustawiać ma się dla 1 i kiedy pisze 2 to tylko 2 dostaje info że 1 nie może odpowiedzieć, to rozplanowanie tego osobno dla poszczególnych kontaktów byłoby dobrym wyjściem bo np. /away można by uruchomić tylko dla wybranego kontaktu z pośród kilku.
Może się czepiam ale po to ma się kontakty różne, niekiedy w tej samej sieci więcej niż jeden żeby nie spełniały zawsze roli tego samego kontaktu.
Mam nadzieję że taka zmiana nie musi się wiązać z przeplanowaniem CAŁEJ wtyczki.

Offline sWirus

Odp: [chatCommandsPlus] Dodawanie własnych komend w chatCommands
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 06, 2010, 19:33:36 pm »
Przez kontakt masz na myśli swoje konto w danej sieci tak?
Na ten czas /away ustawia się globalnie dla wszystkich kont jakie masz w wtw
Oblałem test Turinga... damn ;/

Odp: [chatCommandsPlus] Dodawanie własnych komend w chatCommands
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 06, 2010, 20:16:21 pm »
no właśnie, jakby się to dało zmienić było by miło, ale nie poganiam.
ahaaa p.s. bo zapomniałem...

Taka prośba czy dało by się wykonać taki powiedzmy "spowalniacz" coś co zatrzyma wykonywanie komendy na jakiś czas w sekundach lub milisekundach. Może to głupio zabrzmi i po co ... ale jak np każe skryptowi robić wiele rzeczy może się zdarzyć że chciałbym coś cyklicznie wykonać np. w odstępie czasu a nie jednocześnie.

Offline Slimior

  • Narybek
  • *
Odp: [chatCommandsPlus] Dodawanie własnych komend w chatCommands
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 07, 2010, 13:50:07 pm »
opóźnienie faktycznie mogłoby być przydatne, aczkolwiek myślę, że operacje na zmiennych bardziej. Dziś mnie tknęło, że można by napisać kalkulator...

BTW, w nowej wersji WTW nie działa polecenie /talk.

Offline domik

  • Narybek
  • *
Odp: [chatCommandsPlus] Dodawanie własnych komend w chatCommands
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 25, 2011, 07:50:55 am »
Po ostatnich aktualizacjach wtyczka przestała zwracać kontakty (find, ftalk nie działa)

Odp: [chatCommandsPlus] Dodawanie własnych komend w chatCommands
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 22, 2011, 12:42:01 pm »
OSTRZEŻENIA:
Wtyczka ... używa funkcji API, których nie powinna.
'WTW/Info/GetProfileDir'


pozdrawiam.

Offline kwiateusz

Odp: [chatCommandsPlus] Dodawanie własnych komend w chatCommands
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 12, 2018, 21:06:31 pm »
zmieniam serwer gdzie leży wtyczka, jakby ktoś szukał to:

chatCommandsPlus.wtwExtension