Autor Wątek: DarkSilk List  (Przeczytany 25495 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline suhy

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Re: DarkSilk
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 28, 2010, 13:58:19 pm »
Niestety jak widać zostaje taki pasek na 1-2px (z którym nie da się nic zrobić),

Nie znam się na tym ale mnie sie wydaje jak by w ogole wylaczyc "naglowek z nazwa kontaku i statusem" bo raczej nikt z tego nie korzysta to by nie bylo tego paska...

Post Merge: Stycznia 28, 2010, 14:26:08 pm
To tak jak bylby div i w nim np. obrazek ale on w css jest ustawiony na display:none; to div dalej zostaje dlatego mi sie wydaje ze to tego wina
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2010, 14:26:08 pm wysłana przez suhy »

Offline luk47

  • Młodzież
  • **
Re: DarkSilk (aktualizacja)
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 28, 2010, 14:54:00 pm »
Problemem jest grafika logo.png, która na dole posiadała biały pasek ~2px z tego co pamiętam. Szkoda, że nikt tego wcześniej nie zgłosił, widocznie przez przypadek wrzuciłem złą wersję (sam używając dobrej) :P

Plik idzie do userTheme\htmlChat.
Człowiek jest wolny całkowicie lub nie jest wolny wcale.

Offline suhy

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Re: DarkSilk (aktualizacja)
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 28, 2010, 15:16:00 pm »
To nie jest wina stylu... w zalaczniku masz dowod (styl ja tworze i zadnej grafiki tam nie ma). Tak jak pisalem wyzej... moglby kaworu wylaczyc na chwile ten caly bloczek z ta informacja o rozmowcy, bo to wedlug mnie od tego zalezy ten pasek bialy

(u mnie czarnawy bo wyedytowalem troche)

Offline luk47

  • Młodzież
  • **
Re: DarkSilk (aktualizacja)
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 28, 2010, 15:30:22 pm »
Oczywiście się zgadzam, ale mój post był odpowiedzią do ostatniego napisanego przez kolegę yangcy ;)

O do tego błędu:
Człowiek jest wolny całkowicie lub nie jest wolny wcale.

Offline sWirus

Re: DarkSilk (aktualizacja)
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 07, 2010, 09:30:33 am »
Proponuję wrzucić DarkSilk do podforum Kompozycje. Jako, że zawiera właściwie wszystko co da się zmienić w WTW raczej tam pasuje, a to chyba najlepsza kompozycja jaka jak  narazie powstała do WTW (moje osobiste zdanie ^^)
Oblałem test Turinga... damn ;/

Offline Malpa

  • Narybek
  • *
  • Bezzębny Zombie
    • moje smieci
Re: DarkSilk (aktualizacja)
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 09, 2010, 00:24:04 am »
Kłanianie się autorowi tego skina to za mało, mu trzeba położyć się na ziemi żeby oddać hołd za perfekcyjną paczkę jaką stworzył.
Ja w tym czasie zaczołem samodzielnie tuningować wybrane elementy żeby mi odpowiadały, po drodze było pare niedociągnięć autora (1px białego paska w logo.png oraz logo2.png, ) zamiast }), jeszcze tylko szybki zrzut tego co do tej pory wymajstrowałem i czas dalej kombinować, jak zrobić by nie zhańbić orginału.
Jeszcze raz gratuluję stworzenia pięknej prostoty.
Mimo że komunikatora używam od zaledwie 2 dni, to widzę przed nim cudną przyszłość.

zhvir: FFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU-

@luk47
On i jego załoga o tym wiedzą.
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2010, 12:35:29 pm wysłana przez Malpa »

Offline luk47

  • Młodzież
  • **
Re: DarkSilk (aktualizacja)
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 09, 2010, 06:39:31 am »
Kłanianie się autorowi tego skina to za mało, mu trzeba położyć się na ziemi żeby oddać hołd za perfekcyjną paczkę jaką stworzył.

I co, może jeszcze frytki do tego? :P 'Podziękujta' Kaworu za stworzenie WTW, a nie mnie za prosty styl.

Co do kompozycji, wrzucę, ale na czasie. Jakieś mini poprawki tam będą (np. tło pod górnym menu było ciut jaśniejsze od tła pod listą, również ten 1px zostanie poprawiony, ikon open/close meta chyba nie było dotąd w paczce, itp.), ogólnie to raczej ciężko będzie zauważyć różnicę :)
Człowiek jest wolny całkowicie lub nie jest wolny wcale.

Offline fwe

  • Narybek
  • *
Re: DarkSilk List (aktualizacja)
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 27, 2010, 17:45:05 pm »
Komunikator i styl świetny :D

może ktoś wrzucić/poprawić linki do Chata, najlepiej jakby ktoś podpiął to do pierwszego posta.

sry za odkopanie :|

linki w pierwszym poście są i były w porządku //zhvir
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2010, 18:17:12 pm wysłana przez zhvir »

Offline luk47

  • Młodzież
  • **
Re: DarkSilk List
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 27, 2010, 20:32:27 pm »
Dodałem do pierwszego postu link do całej kompozycji, łatwiej będzie niektórym znaleźć resztę.

Przy okazji, sesję zakończę to udostępnię listę (później chat, itp.) dla użytkowników jasnej strony mocy (na bazie stylu Silk dla Konnekta) ;P

Człowiek jest wolny całkowicie lub nie jest wolny wcale.

Offline TheArt

  • Narybek
  • *
Odp: DarkSilk List
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 19, 2016, 13:20:49 pm »
jak zrobic zeby to co pisze rozmowca bylo na innym tle niz to co my piszemy