Autor Wątek: Styl podobny do stylu z Konnekta  (Przeczytany 4767 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Firian

  • Narybek
  • *
  • Live long and prosper.
Styl podobny do stylu z Konnekta
« dnia: Listopada 02, 2010, 16:10:08 pm »
Przyzwyczaiłem się do stylu Konnekta i chciałem mieć taki na WTW. Oryginalny styl Konnekta ma nieco większą czcionkę, ale IMO taka jest ładniejsza.

Jeśli komuś się spodoba - zwykłe "dzięki" nie boli. :-) Przerzuciłem też emotki z konnekta: http://forum.k2t.eu/emotikony/emotki-z-konnekta/

« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2010, 17:38:22 pm wysłana przez zhvir »

Offline reset89

  • Młodzież
  • **
Odp: Styl z Konnekta
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 02, 2010, 16:20:41 pm »
Dzięki za wykonaną pracę. Ale ja 5 lat korzystałem z konnekta i trochę się różni...
Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo.

Offline zhvir

Odp: Styl z Konnekta
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 02, 2010, 16:42:39 pm »
a nie prościej było wrzucić css oryginalnego stylu przez template zimaka? mniej roboty a efekt identyczny z oryginałem :P
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Firian

  • Narybek
  • *
  • Live long and prosper.
Odp: Styl z Konnekta
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 02, 2010, 16:49:38 pm »
@reset89 - Ja też korzystam z Konnekta od 2005 - faktycznie nie korzystałem z domyślnego stylu, sprawdziłem przed chwilą. Jak się teraz nad tym zastanawiam - to nawet nie pamiętam jak wygląda :) No, ale nie będę już kasował tematu, zamieściłem podgląd, więc można podejrzeć przed ściągnięciem.

@zhvir - Nie mam pojęcia o co chodzi. Jaki template zimaka? :P Z resztą przy pisaniu stylu do css i tak nie ma aż tak dużo roboty.

Offline zhvir

Odp: Styl z Konnekta
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 02, 2010, 17:37:27 pm »
@Firian tzn że nawet nie przejrzałeś już dostępnych stylów udostępnionych na forum przez innych? to skąd wiesz czy już ktoś nie udostępnił tego samego co ty??

btw. poprawiłem temat wątku na bardziej odpowiedni ;P
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Firian

  • Narybek
  • *
  • Live long and prosper.
Odp: Styl podobny do stylu z Konnekta
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 02, 2010, 18:58:01 pm »
@zhvir - pobieżnie przejrzałem wszystkie tematy ze stylami na forum, nie było ich dużo. Dopiero później uznałem, ze najbardziej podoba mi się jednak domyśny - a po jakimś czasie uznałem, ze wolę mój stary styl chata z poprzedniego komunikatora :)

Patrzyłem na podglądy dostępnych na forum skórek, ale nie pamiętam nicków twórców. Tematów dot. dyskusji na temat styli nie przeglądałem, bo nie było nic, czego chciałem się dowiedzieć. Nadal nie wiem czym jest template zimaka, ale jakie to ma znaczenie? Mam skórkę, jaką chciałem, więcej robił nie będę, więc żadnych narzędzi już nie potrzebuję. Po prostu jak komuś się spodoba, to skorzysta, więc wrzuciłem na forum. Dzięki za poprawienie tematu :)

Offline zhvir

Odp: Styl podobny do stylu z Konnekta
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 02, 2010, 19:04:47 pm »
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...