Autor Wątek: rid-gradiental  (Przeczytany 6666 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zhvir

rid-gradiental
« dnia: Października 11, 2009, 17:02:13 pm »
rid-gradiental spassConcept edition
by zhvir  (IE + HL)

Konwersja konnektowego stylu stworzonego przez niedoścignionego riddle'a w wersji koncepcyjnej Spassa bez avatarów z dodanymi gdzieniegdzie przezroczystościami
link do oryginału: http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=5375&hl=gradiental

do pobrania osobne pliki dla obu wspieranych silników html: InternetExplorer (IE) oraz htmLayout (HL)
(silnik można zmienić w opcjach w ustawieniach zaawansowanych)
ponadto w pliku css w sekcji body można szybko, łatwo i przyjemnie zmienić tło na własne (zielone tło zawarte w stylu jest domyślnie wyłączone)

623-0  625-1 627-2

changelog:
Pokaż więcej...
25.11.2011
+ dodana wersja testowa dla htmLayout
+ wsparcie dla wyszukiwarki w archiwum (.highlight)
+ dodana klasa emPicture (zmniejszanie zbyt dużych obrazków); sprawdzić czy działa na tym silniku!
+ wygładzone zaokrąglenie bordera
+ zawijanie zbyt długich tekstów (text-wrap: unrestricted)
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2009, 20:51:19 pm wysłana przez zhvir »
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Majaque

  • Młodzież
  • **
rid-gradiental
« Odpowiedź #1 dnia: Października 11, 2009, 18:55:47 pm »
Trochę Cię zainspirowałem tym Twoim wcześniejszym błędem. :)
...a w pierwszym screenie to oczywiście literówka jest - miało być "pliczki". Jeszcze wyjdzie na to, że jakiś erotoman jestem xD
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2009, 19:01:48 pm wysłana przez Majaque »

Offline Masta

  • Narybek
  • *
Odp: rid-gradiental
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 22, 2011, 21:45:07 pm »
Czy ktoś mógłby mi pomóc z dostosowaniem dodatku z tematu do HTML Layout? Update'owałem do IE9 jakiś czas temu i strasznie mnie wkurza to wywijanie orła po klikaniu na linka...
Na HTML Layout wszystko wygląda całkiem spoko, poza grupowanymi wiadomościami (i jeszcze w nbsp brakowało średnika na końcu, ale to dodałem sam).
Dokładnie do używam nieco przerobionej wersji stylu (z innymi grafikami, w kodzie chyba nic nie zmieniałem), którą zamieszczam w załączniku...

Z góry przepraszam za odgrzewanie bardzo starego wątku...

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: rid-gradiental
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 22, 2011, 23:46:09 pm »
to styl zhvira, a ten powiedział, że z czasem całe swoje potomstwo poprawi tak, aby działało na html layout, więc wystarczy trochę cierpliwości ;) (acz chyba już wie, które mniej więcej style mają jaki priorytet do poprawek ;p)

Offline Masta

  • Narybek
  • *
Odp: rid-gradiental
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 24, 2011, 20:33:15 pm »
Oki, uzbrajam się w cierpliwość. Mam nadzieję, że nawet tak stary styl nie zostanie zapomniany/pominięty...

Offline zhvir

Odp: rid-gradiental
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 24, 2011, 22:01:34 pm »
wersja dla htmLayout do testowania... uwaga może strzelać fochy bez powodu ;)

do pobrania w pierwszym poście
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline zhvir

Odp: rid-gradiental
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 25, 2011, 20:38:18 pm »
i kolejna wersja dla silnika htmLayout
do pobrania i changelog w pierwszym poście

jeżeli nie będzie obiekcji co do działania tej wersji uznam że jest stabilna
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Masta

  • Narybek
  • *
Odp: rid-gradiental
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 29, 2011, 21:53:18 pm »
Dziękuję ślicznie!! Po drobnych przeróbkach działa znakomicie z używanymi przeze mnie grafikami.
W ramach wdzięczności dodaję używaną przeze mnie wersje (z tłami headerów w kolorze zielonym i czerwonym - tzw. wersja XMAS stylu Spassa).

Nareszcie koniec z wywijaniem orła, YEAH!