Autor Wątek: Refreshed  (Przeczytany 18233 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafit

  • Młodzież
  • **
Re: Refreshed (styl chata)
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 28, 2009, 19:52:39 pm »
Ja z tego ciemnego korzystałem. Tylko emoty GG paskudnie na tym wyglądają. Z tym się dobrze prezentują ikony Gregora.

Offline Forrest

  • Młodzież
  • **
    • http://www.trancetraffic.com/
Re: Refreshed (styl chata)
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 28, 2009, 19:55:17 pm »
bardzo średnie te "ciemne" jeśli mam być szczery ;P

Odp: Refreshed (styl chata)
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 12, 2009, 17:22:52 pm »
Przy najnowszej becie, kiedy się zescrolluje okno rozmowy w górę i na powrót w dół, to z części okna, która była scrollowana znika tekstura. Właściwie nawet nie wiem czy to w ogóle błąd WTW, tej wersji WTW (być może wcześniej nie zauważyłem), czy też stylu.
Przeglądałem innye style z forum, aby sprawdzić zachowanie, ale żaden nie używa gradientu. No chyba, że słabo szukałem. ;)
IE 8.0

Offline zhvir

Odp: Refreshed (styl chata)
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 12, 2009, 18:42:37 pm »
znikanie gradientu zauważyłem w tym stylu tylko pod ie8 (prawdopodobnie jest to wina tej wersji ie)
styl został niby przetestowany pod kątem tego błędu ale widać albo coś się zmieniło albo czegoś nie dopatrzyliśmy z alberhtem
w tej chwili sam mam zainstalowane ie8 więc w wolnej chwili sprawdzę co z tym da się zrobić
(btw. pod ie7 gradient nie znika)
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Odp: Refreshed (styl chata)
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 12, 2009, 19:04:35 pm »

Odp: Refreshed (styl chata)
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 12, 2009, 19:12:24 pm »
ale to raczej mało poważne rozwiązanie...
ogolnie to caly IE jest malo powazny, chociaz 8 jako tako wypada na tle innych :]
brak ogonków? alt mi wypadł

Offline zhvir

Odp: Refreshed (styl chata)
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 12, 2009, 19:42:40 pm »
ani tryby kompatybilności ani wymuszanie prehistorycznych standardów przez zmianę taga DOCTYPE nic nie dają
sprawdziłem jeszcze parę innych możliwych rozwiązań...

wniosek: w ie8 po prostu gradient znika :<
rozwiązanie: powrót do ie7 (zresztą i tak używam ff a ie8 powodował mi jeden wkurzający błąd windowsa )
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Odp: Refreshed (styl chata)
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 12, 2009, 19:50:10 pm »
Of coz też używam ff, do IE nawet ikonki nie mam w systemie. IE8 dlatego, bo mam zboczenie, że system musi być zawsze up-to-date. ;)
No nic, przeżyjemy jakoś ten gradient i czkamy kiedy Kaw zdecyduje się w końcu na zmianę silnika (gecko, webkit?). :P

Offline zhvir

Odp: Refreshed (styl chata)
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 12, 2009, 19:58:59 pm »
jeśli już to webkit
w gecko nie znalazłem możliwości użycia programowego gradientu
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline bziur

  • Młodzież
  • **
Odp: Refreshed (styl chata)
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 13, 2009, 17:30:44 pm »
Za webkitem! W gecko ostatnio straszny syf się zrobił. A taki webkit - lekki i funkcjonalny =)

Offline zhvir

Re: Refreshed (styl chata)
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 15, 2009, 09:10:24 am »
Błąd ze znikającym gradientem występuje zarówno w wersji dla WTW oraz w Mirandzie więc jest to ewidentnie wina samego IE8. Co ciekawe w wersji dla Konnekta (kDuoView) błąd nie występuje!
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Re: Refreshed (styl chata)
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 15, 2009, 10:22:25 am »
Sam już nie wiem ocb, na lapie z Vistą x64 z IE8 gradnient znika, na desktopie z XP Pro SP3 i IE8 znika, na świeżo postawionym XP Home SP3 i IE8 nie znika...
Będę szukał w czym dokładnie jest problem i postestuję jeszcze na Win7, bo nie mogę skojarzyć czy znikał czy nie.

Offline adrian_007

  • Master Developer
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: Refreshed (styl chata)
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 17, 2009, 21:14:42 pm »
bo kduoview uzywa kontrolki mozilli... wiec juz wiadomo, w czym problem :)
kaw - implementuj webkit'a ;P

Offline zhvir

Re: Refreshed (styl chata)
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 18, 2009, 14:38:18 pm »
kduoview używa zarówno kontrolki ie jak i mozilli
styl sprawdzany był oczywiście pod ie

webkit +1
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Re: Refreshed (styl chata)
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 18, 2009, 20:38:04 pm »
Hmm... pojawił się nowy problem... gradient przestał znikać. ;)

Nie wiem tylko czy swoje paluchy mieszał w tym Kaw zmieniając coś w WTW (raczej nie), czy też M$ ostatnimi wtorkowymi patchami do IE8.

Anyway i tak:
webkit +2

Offline zhvir

Re: Refreshed (styl chata)
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 19, 2009, 16:06:43 pm »
ja nie miałem żadnych updatów dla ie8 we wtorek... może dlatego że dla x64 jeszcze nie wyszły
więc nadal znika mi gradient
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Re: Refreshed (styl chata)
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 21, 2009, 06:56:43 am »
Gradient jednak czasami nadal znika, nie mogę tylko odtworzyć szczególnych warunków wystąpienia błędu. Używam WTW na XP Pro, XP Home, Vista x64 i Win7 x64 i błąd zadaje się występować całkowicie losowo... Dlatego właśnie IE sucks.

Offline Halo

  • Narybek
  • *
Re: Refreshed
« Odpowiedź #37 dnia: Września 10, 2010, 08:58:09 am »
bardzo fajny styl, fakt - że gradient znika czasami. Po wczorajszej aktualizacji  styl odmówił działania, nie wiem dlaczego... :(
Bo lepiej mieć parkinsona i trochę wylać niż alzhaimera i zapomnieć wypić :)

Offline wujek_bogdan

  • Młodzież
  • **
Odp: Refreshed
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 17, 2011, 08:48:41 am »
po aktualizacji do IE9 gradient poszedł się kochać.

Offline zhvir

Odp: Refreshed
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 17, 2011, 14:07:24 pm »
to ciekawe bo ponoć ktoś kiedyś pisał że na ie9 gradient działa jaktalala ;)

edit: sprawdzone, działa ;P nie dość że pod ie9 gradient jest to jeszcze nie znika
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2011, 14:21:33 pm wysłana przez zhvir »
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...