Autor Wątek: Talking Heads  (Przeczytany 4305 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mikunda

  • Narybek
  • *
Talking Heads
« dnia: Kwietnia 14, 2012, 17:24:48 pm »
Witam serdecznie, od niedawna używam WTW i z ciekawości zrobiłem styl chatu.

Jest to spora modyfikacja stylu BasicMini zhvir. Dodałem avatary i formę "dymków". Pobawiłem się też trochę kolorami i rozróżniłem kolorystycznie wiadomości info, warning i error (odpowiednio zielone, żółte i czerwone).



« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2012, 13:55:28 pm wysłana przez Mikunda »

Offline DrthKwas

  • Narybek
  • *
Odp: Talking Heads
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 16, 2012, 13:09:27 pm »
Bardzo fajny styl polecam sam go zacząłem używać. nieco przerobiłem i jest cacy :)
Jedyne co to mam problem taki, że jak zedytowałem tak żeby konwersacja też była tak wyświetlana, to jak pisze 2 razy pod rząd ta sama osoba to pokazuje jak by to była pierwsza wiadomość a nie jako kolejna... Ale może się jeszcze pomęcze z tym jak znajdę czas. Chyba że ktoś tu to zrobi.

Offline Mikunda

  • Narybek
  • *
Odp: Talking Heads
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 16, 2012, 15:42:25 pm »
Musiałeś skopiować zawartość <!-- CHAT-FULL-[...] --> do <!-- CHAT-PART-[...] --> różnią się zawartością.

I tak się zastanawiam, czy pisząc "konwersacja" miałeś na myśli "konferencja"? Jeśli tak to jezeli znajdę trochę czasu zrobię też styl dla konferencji.





Offline DrthKwas

  • Narybek
  • *
Odp: Talking Heads
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 16, 2012, 15:55:45 pm »
Tak tak srk moja pomyłka chodziło mi o konferencje.
Normalnie wszystko działa ale w konferencji właśnie jak 2 razy pod rząd sie pisze to są 2 razy tak jak bym pisał od nowa czyli właśnie z < !-- CHAT-FULL-[...] --> a nie z [/size] <!-- CHAT-PART-[...] --> mimo że kopiowałem to z [/color] [/size] <!-- CHAT-PART-[...] --> i nie wiem ocb :P[/color]