Autor Wątek: GG 6.1  (Przeczytany 7052 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GG 6.1
« dnia: Stycznia 21, 2011, 22:55:23 pm »
Witam, w wolnej chwili zrobiłem styl okna rozmowy wzorowany na gg6 :) Nie wiem czy coś jeszcze zmieniać czy zostawić tak jak jest, mówcie :)

screen:

Offline Wojtas

  • Narybek
  • *
Odp: GG 6.1
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 24, 2011, 16:28:07 pm »
Moje marzenie zostało spełnione, wielkie dzięki za okno chata i listę gg 6.1, wreszcie moge normlanie korzystać z WTW : )

Odnośnie zmian jakie możesz wprowadzić, to bardzo bym był wdzięczny za  poprawienia okna pisania wiadomości na tej jasno zolty kolor, oraz pomalowanie na pomarańcz tej tabelki gdzie jest "Wyślij" oraz "Menu" uzyskamy wtedy prawie idealnego klona : )

Offline zhvir

Odp: GG 6.1
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 24, 2011, 16:57:30 pm »
a tego to się nie da ;P
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Wojtas

  • Narybek
  • *
Odp: GG 6.1
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 24, 2011, 17:02:11 pm »
aha, no to szkoda troszke, to przynajmniej jak mozesz okno wpisywania wiadomości poprawić

Zhvir, a jak wygląda sprawa z zakładkami z gg 6.1, czy będzie można tak to rozwiązac w WTW ?
Chodzi mi o te boczne zakładki typu "Rodzina" "Uczelnia" "Znajomi"

Offline adrian_007

  • Master Developer
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: GG 6.1
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 24, 2011, 18:02:15 pm »
wtwListTabs chyba moze juz pokazywac zakladki z lewej strony listy kontaktow :P

Offline zhvir

Odp: GG 6.1
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 24, 2011, 19:40:07 pm »
to przynajmniej jak mozesz okno wpisywania wiadomości poprawić

tego też się nie da ;)
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline jebuem

  • Młodzież
  • **
Odp: GG 6.1
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 24, 2011, 20:32:25 pm »
to jest trochę jak pomalowanie citroena berlingo żółtą emalią bo się zrobiło przesiadkę z żółtej syreny bosto :f

Offline aikon

  • Narybek
  • *
Odp: GG 6.1
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 15, 2011, 10:40:05 am »
A nie da się wnętrza okna zrobić na biało? A wiadomości przychodzące z szarym tłem. Tak przynajmniej ja miałem ustawione w moim gg 6.1 ;)



Jak by okno rozmowy w WTW mogło wyglądać właśnie tak, no to normalnie bym ozłocił twórców. :D