Autor Wątek: GAIA  (Przeczytany 5064 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zimaq

GAIA
« dnia: Listopada 23, 2009, 21:49:39 pm »
Project GAIA


Styl okna rozmowy przeportowany z Adiuma do wtf.

Info w pliku css, readme tym razem nie ma, bo mnie ponaglają, prawda? :P

Generalnie nie jest idealny, brakuje shadowa przy nicku w customowym headerze, jakiegoś sensownego łączenia wiadomości w grupy, jak w oryginalne, zamiany linków na buttony i tooltipów, ale to już bajery wersji z js'em, którego za cholerę nie potrafię pogodzić z wtf :)

Także update'y pewnie będą, so stay tuned, jak to się mówi, czy tam kiedyś mówiło, a właściwie pisało ;-)

edit:
Dobra, widzę że się trzeba uściślić - to jest port, czyli jak najdokładniejsze odzwierciedlenie oryginalnego stylu z zachowaniem kolorów, wielkości, marginesów... bla bla bla. Dlatego status jest czarny, czas może się wydawać blady itp, ale to jest port, noooo ! ;p
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2009, 22:23:45 pm wysłana przez zimaq »

Offline zimaq

Re: GAIA
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 23, 2009, 22:12:06 pm »
Podjarce? Na blipie było raczej suszenie głowy kawowi o możliwość użycia zmiennych rozmówcy poza częścią szablonu odpowiadającą za rozmowę, co się stało faktem, więc styl ujrzał światło dzienne ;-)

A o gustach nie będziemy rozmawiać tutaj.

Offline szametu

  • Narybek
  • *
Re: GAIA
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 23, 2009, 22:19:11 pm »
odpycha na odleglosc (jesli to twoj twor) zmiana statusu. a i kolor czasu jakis taki blady
stop histerii wobec osob nie uzywajacych polskich znakow ... zdiagnozowawszy u siebie ADHD

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: GAIA
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 23, 2009, 22:52:53 pm »
zmieniłem wielkość czcionki i kolorowanie linków i mam to aktualnie w oknie rozmowy ;) (jednak dalej czekam aż ktoś zrobi pretty simple :P)

Offline sober

Re: GAIA
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 24, 2009, 06:29:40 am »
O kurna, zacny, nawet bardzo. Teraz brak czasu, ale po robocie sobie przetestuję. :)



Ignoruję posty napisane byle jak!

Re: GAIA
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 24, 2009, 08:20:40 am »
Podoba mi się bardzo koncepcja tego stylu, ale już sam dobór kolorowania raczej nie, zwłaszcza pasek statusu jest strasznie oczojebny, ale z tym sobie mogę poradzić już sam. ;)

EDYTA: Niestety w meta nie zmienia się nazwa kontaktu, przez to czasami można się zgubić prze które proto prowadzi się rozmowę.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2009, 11:10:38 am wysłana przez buttie »

Offline Helvete

  • Narybek
  • *
Re: GAIA
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 25, 2009, 14:01:05 pm »
Cos takiego byś naskubał, byłoby mocno zacne. Może nie identycznie, ale w ten "deseń", bo sam bym tam troche pozmieniał.



link do stylu do mirki:
http://naalo.deviantart.com/art/GAIA-2008-IEView-100185524

Offline szametu

  • Narybek
  • *
Re: GAIA
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 25, 2009, 15:10:59 pm »
zbyt jasne a w konsekwencji malo czytelne
stop histerii wobec osob nie uzywajacych polskich znakow ... zdiagnozowawszy u siebie ADHD