Autor Wątek: Facebook  (Przeczytany 39090 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rath

  • Gość
Odp: Facebook
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 09, 2011, 07:34:59 am »
na htmlayoucie zawija nazwy kontaktow ktore zawieraja w sobie spacje i troszke to brzydko wyglada :P

Offline zhvir

Odp: Facebook
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 09, 2011, 15:17:37 pm »
bo styl nie został stworzony dla htmlayout (HL)
jak będzie wersja dla HL poinformuję was w tym wątku

btw. niedługo aktualizacja avonlea light dla HL
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

rath

  • Gość
Odp: Facebook
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 09, 2011, 15:26:46 pm »
to tak przy okazji :P w opcjach mam zaznaczone ze o wyborze enginu decyduje styl no i gdy wkleje ten styl to nadal domyslnie mam ustawiony htmlayout zamiast ie (musze recznie zmieniac na ie), da sie jakos zrobic zeby styl rzeczywiscie korzystal z automatu z ie ?

Offline zhvir

Odp: Facebook
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 09, 2011, 15:55:39 pm »
można to załatwić pakując styl do wtwExtension wraz z xmlem odpowiedzialnym za wybór silnika
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

rath

  • Gość
Odp: Facebook
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 09, 2011, 16:01:52 pm »
oki :P to juz wszystko wyjasnione, obejdzie sie bez paczki :P

Offline pvm

  • Narybek
  • *
Odp: Facebook
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 06, 2012, 21:43:44 pm »
jak dodać to do wtwExtension ? można prosić tak spakowane by zainstalować a nie wrzucać do katalogu?:)

Offline Lotherad

  • Narybek
  • *
Odp: Facebook
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 15, 2012, 17:21:41 pm »
Autorze tego zacnego stylu chata! Chciałbym Ci zgłosić pewien błąd nie wiem, czy to tylko u mnie czy może innym użytkownikom też zdarzyło się to nieszczęście.   W twoim dziele nie działa automatyczne przewijanie treści! Mam nadzieję, że naprawisz ten błąd, ponieważ przez niego nie mogę używać ów dzieła! Na koniec dodam, że mój system to Windows XP Professional SP3.   Z góry dziękuję za zajęcie się moim problemem!

Offline zhvir

Odp: Facebook
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 15, 2012, 19:52:42 pm »
6 postów wyżej napisałem że styl nie jest przystosowany dla silnika HTMLayout w związku z czym należy używać z silnikiem IE

btw. http://pl.wiktionary.org/wiki/%C3%B3w

edit: jednakże można sprawdzić wersję w załączniku
- poprawka dla nazw kontaktów zawierających spację (rath)
- poprawka automatycznego przewijania tekstu (Lotherad)
wersja dla HTMLayout
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2012, 21:44:15 pm wysłana przez zhvir »
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Lotherad

  • Narybek
  • *
Odp: Facebook
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 16, 2012, 15:37:43 pm »
Dziękuję za rozwiązanie mojego problemu lecz pojawił się następny tym razem natury wizualnej.  Chciałbym, żeby wszystkie inne wiadomości wyświetlały się jak ta pierwsza czyli bez marginesu.  Próbowałem modyfikować ChatTheme lecz zmiana . first . msg i . next . msg nic nie dała.  Można prosić o wersję bez marginesów? Z góry dziękuję.

Offline zhvir

Odp: Facebook
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 16, 2012, 15:42:13 pm »
facebooka nie będę zmieniał, ale sprawdź avonlea light
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...