Autor Wątek: AntiPropaganda  (Przeczytany 8552 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zimaq

AntiPropaganda
« dnia: Listopada 25, 2009, 20:09:10 pm »
AntiPropaganda


Port stylu o tej samej nazwie stworzonego przez Oskara Krawczyka dla komunikatora Adium.
Tym razem port nieco zmodyfikowany w stosunku do oryginału (głównie rozchodzi się o mniejsze info o zmianie statusu).

Wymagane do prawidłowego działania: Internet Explorer 8, czcionka Lucida Grande oraz wersja wtf obsługująca rozszerzoną składnię zmiennej %time%.

Enjoy!

edit 16.09.10
Poprawiony błąd z złym pozycjonowaniem tekstu przy grupowanych wiadomościach, a także przy wyświetlaniu statusu (długie i tak się zapewne będą rozjeżdżać, acz coś z tym wymyślimy przy okazji apdejtu do wersji "dwa"). A no i max-width obrazka mamy od teraz, co by nam nie rozjeżdżać okienka rozmowy (czemu wcześniej tego nie było?!).

Wersja "dwa" przewidywana dość niedługo (mam nadzieję), a tam parę wariacji kolorystycznych i... a zobaczycie :)
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2010, 22:30:58 pm wysłana przez zimaq »

Offline wisniowy

Re: AntiPropaganda
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 25, 2009, 20:12:21 pm »
fantastycznie dobrane kolory ;)
:>

Offline szametu

  • Narybek
  • *
Re: AntiPropaganda
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 25, 2009, 20:32:07 pm »
tylko nie pasuje pole z informacja o zmianie statusu ... reszta jest f pyte
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2009, 20:43:01 pm wysłana przez zhvir »
stop histerii wobec osob nie uzywajacych polskich znakow ... zdiagnozowawszy u siebie ADHD

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: AntiPropaganda
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 26, 2009, 10:16:27 am »
odpaliłem, żeby sprawdzić, i nawet chyba przy nim zostanę, tylko pewne bugi mi się wydają, że są [patrz screen] - coś z formatowaniem info (gratisowa spacja pod tym?) i brak wyrównania do marginesu lewego przy dłuższej wiadomości.

edit - marginesy sobie naprawiłem w sposób, który mnie zadowala (wszystkie wiadomości wyrównywane do prawej strony czasu); wygląd info jest jak na skrinie (span i span after swoje backgroundy wrzucają na dół razem z zawartością między nimi, wyżej jest info o starych wiadomościach bez rounded corners, przestrzeń nad tym wszystkim pojęcia nie mam skąd pochodzi) jedynie przy wiadomości o historycznych wiadomościach, zmiana statusu działa dobrze, wtf?
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2009, 11:39:53 am wysłana przez refresh »

Offline zimaq

Re: AntiPropaganda
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 26, 2009, 12:07:37 pm »
Przyjrzę się temu, bo jak widać na moim skrinie, takie coś nie występuje, co do statusów - w sumie rounded corners można zrobić bez grafik, js'a  czy obsługi border-radius (proponuję się przyjrzeć guziolom w gmailu :) ), ale czy to będzie działać na parę linijek (zwłaszcza w IE) - się zobaczy ;-)

Re: AntiPropaganda
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 14, 2009, 16:33:46 pm »
no kolego super robota :) ale jest 1 problem zwiazany z opiami skladajacymi sie z kilku linijek. niestety nie wyswietla sie ladnie:( mozna przeczytac tylko ostatnia linijke

Offline Chochlik

  • Narybek
  • *
  • aka Haffus
Re: AntiPropaganda
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 01, 2010, 22:08:00 pm »
zimaq, jest już jakieś rozwiązanie problemu opisanego przez refresha ??
U mnie to samo występuje niestety...
Jeśli niebo zwali nam się na głowy, będziemy łapać skowronki :D


Offline Fokus_M*

  • Narybek
  • *
Re: AntiPropaganda
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 15, 2010, 03:43:20 am »
kurcze powie mi ktoś dokładnie jakie pliki z tej paczki i do jakich folderów trzeba wrzucić żeby było dobrze? bo z innymi stylami chatów nie mam problemów a ten jakiś niesforny:/

Offline kula

  • Narybek
  • *
Re: AntiPropaganda
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 21, 2010, 08:01:52 am »
Ja mam w ogóle problem z stylami czatów.. Jestem nowym użytkownikiem WTW i jestem zadowolony, wgranie stylu listy kontaktów udało mi się, ale ze stylami czatów mam problem.. gdzie konkretnie należy je wgrać?

Offline Faller

  • Live Chat Support
  • Młodzież
  • *
Re: AntiPropaganda
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 21, 2010, 08:22:12 am »
W zależności czy używasz userTheme w profilu lokalnym czy w lokalizacji WTW.

Jeśli masz utworzony userTheme to musisz mieć katalog htmlChat i tam wrzucasz.
Jeśli nie, to styl czatu wrzucasz tutaj: C:\Program Files\K2T\WTW\Components\Theme do katalogu htmlChat.


Offline kula

  • Narybek
  • *
Re: AntiPropaganda
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 21, 2010, 08:47:53 am »
już wszystko działa :) dziękuję. Brakowało mi folderu o nazwie htmlChat

Offline zimaq

Re: AntiPropaganda
« Odpowiedź #11 dnia: Września 15, 2010, 22:31:59 pm »
apdejt, jak ktokolwiek cares (:

Offline INWision

  • Narybek
  • *
Re: AntiPropaganda
« Odpowiedź #12 dnia: Września 16, 2010, 17:50:15 pm »
oto błąd który występuje jeśli ma się węższe okienko rozmowy.

jakbyś przeanalizował wcześniejszą dyskusję zauważyłbyś że błąd został już wcześniej zgłoszony
ponadto załączony obrazek jest niezgodny z regulaminem, polecam go przeczytać... obrazek usunięty //zhvir

« Ostatnia zmiana: Września 16, 2010, 18:16:13 pm wysłana przez zhvir »