Autor Wątek: [protoSkype] Kwestia konferencji dla Skype  (Przeczytany 6497 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[protoSkype] Kwestia konferencji dla Skype
« dnia: Grudnia 19, 2011, 10:54:51 am »
Co tam wideo... ważniejsza konferencja!^^

Global Moderator Comment Wydzielone z tematu o protoSkype proszę o kontynuowanie tutaj...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2011, 18:58:54 pm wysłana przez Vimes »

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 19, 2011, 11:37:02 am »
Kikor, z tego, co Kaw powtarza w kółko, to chyba nie da się zrobić konferencji, bo skypekit nie pozwala...

Offline empiryk

  • Narybek
  • *
Odp: Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 19, 2011, 11:57:12 am »
Co tam wideo... ważniejsza konferencja!^^
Święte słowa! :)

Offline jzaam

  • Narybek
  • *
    • Jzaam - opowiadania, wiersze... czekając na...
Odp: Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 19, 2011, 17:43:11 pm »
Kiedy będzie konferencja i lepsze powiadomienia o połączeniu?
Jak na razie notorycznie przegapiam moment gdy ktokolwiek do mnie dzwoni.
Można by np. dodać wyskakujące okienko przy próbie połączenia przychodzącego i gdy dzwoni? Można by np. w powiadomieniach umieścić informacje o próbie połączenia, nieodebranym połączeniu.
Po dłuższej chwili użytkowania wtyczki to bez wyraźnych powiadomień i konferencji wtyczka jest bezużyteczna, bynajmniej dla mnie. Wybacz Kaworu :(
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2011, 20:09:21 pm wysłana przez Vimes »

Offline Bananan

  • Narybek
  • *
Odp: Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 20, 2011, 12:58:42 pm »
Kikor, z tego, co Kaw powtarza w kółko, to chyba nie da się zrobić konferencji, bo skypekit nie pozwala...

SkypeKit tego na 100% nie blokuje, bo w Trillianie są konferencje w protokole Skype.

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

Offline kasper93

Odp: Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 20, 2011, 15:17:45 pm »
Ale coś się ruszyło bo:
Swoją drogą, muc bezie w okolicy lutego.końca stycznia, chyba;
Zapraszam na kanał #wtw na irc.quakenet.org.
Logi http://wtwirc.fgfg.pl/
Nightly RSS http://wtwirc.fgfg.pl/ntly.xml

Offline zhvir

Odp: Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 20, 2011, 16:03:46 pm »
muc to muc czyli xmpp a konferencja skype jak będzie to może korzystać z tego okna konferencji co jest
ogólnie nie należy mylić poprawek w oknie konferencji a obsługą konkretnej konferencji (czy to xmpp czy skype)
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline kasper93

Odp: [protoSkype] Kwestia konferencji dla Skype
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 20, 2011, 21:37:28 pm »
Ogólnie wątpię, żeby Kaworu zaimplementował konferencje na bazie starych rozwiązań, które jak wiemy nie są do końca zrobione tak jak powinny. Sama implementacja konferencji w Skype nie powinna być czymś kłopotliwym jeżeli będzie zrobione porządne okno konferencji i SkypeKit nie będzie powodował problemów, więc tak dla mnie te dwa fakty ściśle się łączą.
Zapraszam na kanał #wtw na irc.quakenet.org.
Logi http://wtwirc.fgfg.pl/
Nightly RSS http://wtwirc.fgfg.pl/ntly.xml

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Odp: [protoSkype] Kwestia konferencji dla Skype
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 20, 2011, 23:37:50 pm »
Przy okazji okna konferencji przydało by się jeszcze okno rozmowy w którym wyświetlały by się aktywne rozmowy bo z WTW można prowadzić co najmniej dwie rozmowy jednocześnie (więcej nie próbowałem jedna była rozmową druga była konferencją), a jak rozłączamy rozmowę rozłącza się zawsze ostatnio odebrana.
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

Offline pisii35

  • Narybek
  • *
Odp: [protoSkype] Kwestia konferencji dla Skype
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 17, 2012, 19:30:45 pm »
popieram vimesa - fajnie by było, żeby aktywne rozmowy się wyświetlały. Da się to jakoś załatwić?

Offline saif3r

  • Narybek
  • *
Odp: [protoSkype] Kwestia konferencji dla Skype
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 19, 2014, 14:39:23 pm »
Kilka dni temu, Raid0 na którym postawiony miałem system zaczął się sypać.  Czekało mnie nieuchronne przemapowanie obu dysków.  Skorzystałem z okazji i przeinstalowałem system, jednocześnie zastrzegając, że nie zainstaluje już tego lagującego ścierwa jakim jest skype.  Ku mej uciesze, przy instalacji WTW zauważyłem na liście wtyczek pozyjcę, na którą wcześniej nie zwróciłem uwagi.   Zainstalowałem i wygląda na to że plugin spełnia moje oczekiwania, poza jednym aspektem, mianowicie konferencję.  Z tego co zauważyłem, jeśli jestem dodany do jakiejś konferencji i ktoś na niej napisze, to zostaje o tym powiadomiony.  Aczkolwiek gdy ponownie uruchomie WTW i nikt się nie odezwie, sam nie będę w stanie nic napisać, gdyż konferencja nie znajdzie się na mojej liście kontaktów.

Moje pytanie brzmi, czy w planach jest poprawienie tej funkcjonalności, czy też pomysł ten został już porzucony? Fajnie by było, mieć możliwość zapisania konferencji jako kontakt, tak jak jest to w skype.

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [protoSkype] Kwestia konferencji dla Skype
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 19, 2014, 15:15:30 pm »
Ja to mam wrażenie, że cały projekt został porzucony... Od ponad roku na stronie jest napis "wkrótce". Bety wychodzą raz na ruski rok, skype to dla mnie totalna prowizorka bez video (a przynajmniej, jak ostatnio się nim bawiłem). Ogólnie jest mega zastój, od kiedy Kaw się sprzedał :)