Autor Wątek: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW  (Przeczytany 242043 razy)

0 Użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Offline zhvir

Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #400 dnia: Stycznia 30, 2012, 14:41:37 pm »
Ale to nie jest okno rozmowy gdzie musisz mieć wybrany protokół żeby to okno zobaczyć, tylko lista kontaktów. Tu nie musisz mieć wczesniej otwrartej rozmowy aby coś zrobić z kontaktem
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline AL|EN

  • Narybek
  • *
    • Quake.net.pl
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #401 dnia: Stycznia 30, 2012, 15:13:40 pm »
Rozumiem dlaczego tak się dzieje ale co to ma do rzeczy? Żeby nie można było wybrać "Archiwum" na metakontakcie to bardzo źle.

Pytanie dodatkowe:
Jako że posiadam tylko Skype w WTW, czy jak mamy Metakontakty to archiwum jest podzielone pomiędzy te dwa sub-kontakty ?
"Zawsze myślałem, że triki Defragowe z filmów są proste. Spróbowałem sam i zrozumiałem jak bardzo się myliłem."

| Co to jest Defrag ? | Instalacja Defraga |

Offline zhvir

Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #402 dnia: Stycznia 30, 2012, 18:47:13 pm »
dla archiwum nie istnieje pojęcie metakontaktu (chociaż dyskusje na ten temat były prowadzone i w sumie nie pamiętam czy kaworu propozycję przyjął czy nie)
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline AL|EN

  • Narybek
  • *
    • Quake.net.pl
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #403 dnia: Stycznia 30, 2012, 20:46:00 pm »
No nie mam dostępnej opcji "Archiwum" w metakontaktach a być powinna. Jak sobie dodam jakiś kontakt do metakontaktu to archiwum nadal mam rozdzielone na dwa/trzy sub-kontakty a nie jest to wszystko w jednym ?
"Zawsze myślałem, że triki Defragowe z filmów są proste. Spróbowałem sam i zrozumiałem jak bardzo się myliłem."

| Co to jest Defrag ? | Instalacja Defraga |

Offline zhvir

Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #404 dnia: Stycznia 30, 2012, 20:57:24 pm »
jw.
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline michau

  • Narybek
  • *
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #405 dnia: Lutego 02, 2012, 13:23:10 pm »
Jest możliwość edytowania nazwy użytkownika (skype) w oknie rozmowy na swoją własną?
konnekt > pidgin > tlen7 > wtw

Offline maras52

  • Narybek
  • *
  • Majster of cwajtakt
    • Maras-Tech Corporation
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #406 dnia: Lutego 07, 2012, 11:28:37 am »
A czy ktoś się może spotkał z takim czymś jak zblokowanie listy kontaktów gdy Skype jest dostępny ?

Chodzi mi o to ze jak połączę się ze serwerem to lista nie reaguje na nic a czasami robi się przeźroczysta nawet.
Pozdro =MRS=

Offline PiB

  • Narybek
  • *
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #407 dnia: Lutego 17, 2012, 20:58:45 pm »
Ponieważ moje pytania trochę odbiegają i od tego, co jest w wątku "powiadamianie głosowe Skype?a" - a z drugiej strony będąc tu nowym nie bardzo chcę od razu zakładać nowe wątki, gdy nie znam jeszcze dobrze "stylu" tu panującego, to zadaję pytania w wątku niniejszym. Niemniej jednak - zadaję sobie pytanie, czy nie warto byłoby oddzielić paru kwestii, jako że przy takiej długości wątku, nie dam już głowy, czy przy przeglądaniu nie przeoczyłem podobnych już wcześniej postawionych.
1) jaka byłaby możliwość użycia jednak przy komunikatorze adapterów, jakie służyły do obsługi Skype?a przez telefony stacjonarne?
2) czy jednak nie do ominięcia jest ograniczenie, że tylko jedno konto Skype?a jest do przypisania w danym profilu?
3) czy jest tak, że gdy wystartuję z profilem ustawionym wyjściowo we wszystkich sieciach jako niepodłączony/niedostępny w innych itp - to późniejsze ustawienie z WTW statusu w Skype?ie (względnie danym komunikatorze) jest już zależne od ustaleń Sdanego komunikatora (czyli przechodzi automatycznie w statusy "zaraz wracam") itp- czy też jest już tak ustawione "na sztywno" i aż dopiero własna moja zmiana zmienia status?
4) czy coś nie doczytałem przy instalacji, czy też rzeczywiście nie są przekazywane przez protoSkype informacje "kiedy ostatnio widziany, kiedy ostatnia aktywność"?

Offline ba2

  • Live Chat Support
  • Młodzież
  • *
  • #wtw Live Chat Resident
    • #wtw @ QuakeNet^IRC
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #408 dnia: Marca 02, 2012, 13:16:45 pm »
Czy to normalne, że gdy pisze do kogoś (kontakt skype) to mi pokazuje informacje że pisze? (cut)

1.) Nie, będzie poprawione w następnej wersji; (cut)

Zostało poprawione i nie mam czegoś zaktualizowanego, czy też nie zostało jeszcze poprawione?
#wtw Live Chat Resident

Offline jarek_gazik

  • Narybek
  • *
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #409 dnia: Marca 05, 2012, 10:23:29 am »
Cytat: shooter w Styczeń 14, 2012, 12:53:53 pm Druga sprawa - czy jest możliwe żeby wtyczka sounds działała podczas gdy ktoś do nas dzwoni (lub w jakiś inny sposób powiadomić o dzwonieniu dźwiękiem) ? Do tego pytania również dołączam się, ponieważ odpowiedzi nikt nie udzielił.. Pozdrawiam.

Dołączam się do pytania - kiedy i czy będzie jakiś dzwonek? Nie siedzę cały czas przy kompie i przydałoby się gdyby była informacja że ktoś dzwoni.

Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #410 dnia: Marca 05, 2012, 19:12:22 pm »
A ja mam taką może głupią sprawę, ale mam nadzieję że kawowy dasz radę zawrzeć cały zastęp opcji  od protokołu, mi szczególnie zależy na dźwiękach.
Bawię się w audycje radiowe i jak rozmawiam z ludźmi na antenie to są problemy, ponieważ rozmawiam przez coś w stylu mix stereo żeby nagrać siebie, gościa, muzykę w tle i to wszystko nadawać jednocześnie. Jak by dało się mieć większy wpływ na "urządzenie nagrywające". Bo tylko w tedy coś mi się dzieje, mikrofon mi się samoczynnie zcisza a na końcu mi się tak jakby wyłącza, u ludzi skype pokazuje że kiepska jakość połączenia itd. Tak samo przy samym połączeniu automatycznie skype przełącza mi się z tego niby miksera na sam mikrofon.


Pozdrawiam.

Offline fazi78

  • Narybek
  • *
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #411 dnia: Marca 05, 2012, 20:54:16 pm »
Witam.

Możecie mi pomóc z tym protokołem?

Po instalacji mam takie coś:

Cytuj
The specified procedure could not be found.

i ni jak nie uruchamia sie skype :(

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #412 dnia: Marca 05, 2012, 21:48:34 pm »
Właśnie też to zauważyłem.... Myślałem, że była aktualizacja wtyczki w pierwszym poście - ale jednak nie, skype zdechł....

Nazwa:   
Plik:    protoSkype.plug
Autor:     ()
WWW:   
Prawa:   
Wersja:    0.0.0 (Build: 0)
Opis:

Nie można odnaleźć określonej procedury.


Offline zhvir

Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #413 dnia: Marca 05, 2012, 21:50:18 pm »
ale czytaliście w wiadomości systemowej bety ze niektóre wtyczki wymagają najnowszych wersji ntly? ;P
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline fazi78

  • Narybek
  • *
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #414 dnia: Marca 05, 2012, 22:36:10 pm »
faktycznie z ostatnim nightly działą :D

dziękuje

Offline ahr175

  • Młodzież
  • **
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #415 dnia: Marca 06, 2012, 05:49:06 am »
Zasadniczo na nowej becie wystarczy zaktualizować wtyczkę do wersji wczorajszej i też działa.

Offline Miziak

  • Junior Developer
  • Narybek
  • *
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #416 dnia: Marca 06, 2012, 20:11:52 pm »
A ja mam takie pytanko, wybaczcie lenistwo ale nie chce mi się przegrzebywać tego jakże długiego tematu. Wracając do pytania ruszyło się coś z konferencjami(rozmowy tekstowej kilku osób na raz)??

Offline Cynthia

  • Narybek
  • *
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #417 dnia: Marca 06, 2012, 20:38:05 pm »
U mnie też skype nie działa. Instalowałam od nowa wtw, potem najnowszą nightly, najnowaszą wresję wtyczki i nie mam już pomysłu. W Log jest coś takiego
Cytuj
[223150::PLMG] WARNING: Plugin 'protoSkype.plug' has no valid GUID

Offline kasper93

Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #418 dnia: Marca 08, 2012, 14:23:08 pm »
Instalując wtw nightly wtyczkę również musisz mieć w wersji nightly.
Nie z pierwszego posta tylko z oczywistego adresu http://minefield.k2t.eu/wtf/
Zapraszam na kanał #wtw na irc.quakenet.org.
Logi http://wtwirc.fgfg.pl/
Nightly RSS http://wtwirc.fgfg.pl/ntly.xml

Offline morwsin

  • Narybek
  • *
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #419 dnia: Marca 13, 2012, 21:10:10 pm »
Mozna jakoś definiować swoje skróty do wtyczki? Generalnie zależy mi na jakims skrócie do wyciszania swojego mikrofonu, byłoby to bardzo przydatne. Dzięki