Autor Wątek: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW  (Przeczytany 241537 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #360 dnia: Grudnia 29, 2011, 19:29:59 pm »
Uprzejmie donoszę że chyba widziałem gdzieś ikonkę która pozwalała wybierać numer do dzwonienia i za 1 razem to znalazłem a teraz tego brakuje, albo jestem ślepy albo pod tym względem coś szwankuje. ;)

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #361 dnia: Grudnia 29, 2011, 19:34:27 pm »
Ona nie jest do wybierania numery tylko DTMFu i pojawia się podczas rozmowy.
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

Offline Rogal

  • Narybek
  • *
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #362 dnia: Grudnia 30, 2011, 13:13:29 pm »
Czy to przez mój syf w folderze WTW wrzucam w złe miejsce te pliki, czy po prostu nie wiem gdzie? :P
Może ktoś napisać co gdzie i jak? Mam nadzieję że to przez ten syf miesza mi się, aż głupio jest pytać o takie coś... ;s

Offline zhvir

Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #363 dnia: Grudnia 30, 2011, 15:20:47 pm »
wtyczka jest z rozszerzeniem wtwExtension więc instaluje się sama... porównaj z poradnikiem dot. instalowania wtyczek
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Rogal

  • Narybek
  • *
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #364 dnia: Grudnia 30, 2011, 15:29:04 pm »
Dobra dzięki wielkie, eh mój błąd. Ja głupi wypakowałem to...:S

Offline Darmus

  • Narybek
  • *
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #365 dnia: Stycznia 06, 2012, 09:42:36 am »
Witam, jestem nowym użytkownikiem wtw, i mam problem ze skype na wtw ponieważ raz na rok wyskoczy mi komunikat iż ktoś do mnie dzwoni ze skype, również nie mam dźwięku gdy ktoś do mnie dzwoni. I tu następuje moje pytanie jak to naprawić aby za każdym razem pojawiał mi się komunikat o próbie połączenia głosowego, i jak dodać ten dźwięk. Jeśli ktoś do mnie zadzwoni a ja to anuluję i ten ktoś spróbuje od razu się połączyć nie wyskauje mi komunikat..... jeżeli ktoś poczeka z 1 minutę to czasem wyskoczy... ma to znaczenie że jestem niewidoczny czy tam dostępny???

Offline Serekzolty

  • Narybek
  • *
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #366 dnia: Stycznia 07, 2012, 09:44:53 am »
To że jesteś niewidoczny może mieć znaczenie bo na Skype chyba nie da się wtedy dodzwonić do kogoś

Offline igor

  • Młodzież
  • **
  • ? ? ? ? ? ? ? ? ?
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #367 dnia: Stycznia 07, 2012, 14:08:59 pm »
Na oryginalnym kliencie, bedąć niewidocznym, moge zarówno odbierać jak i wykonywac połączenia ;) i jeżeli osoba po drugiej stronie jest online to mozna sobie gadać, wiem bo zawsze na oryginalnym kliencie skype siedze na niewidoku.

Offline AL|EN

  • Narybek
  • *
    • Quake.net.pl
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #368 dnia: Stycznia 11, 2012, 14:40:04 pm »
Dlaczego nie mogę przenieść kontaktów "Skype" do grupy innej niż kontakty ? Np do grupy "Placki" albo "oszołomy" albo "zawalili zlecenie" ?

Posiadam już kilkanaście kontaktów, które są da mnie całkowicie zbędne i zaśmiecają mi listę. Niestety jestem zmuszony trzymać takie kontakty aby mieć historię rozmów, która jest niezmiernie ważna w przypadku pokazania, ze "ten człowiek nie odzywa się od 4 dni więc zatrudniłem innego"

To jakiś specjalny ficzer Skype czy jak ?
"Zawsze myślałem, że triki Defragowe z filmów są proste. Spróbowałem sam i zrozumiałem jak bardzo się myliłem."

| Co to jest Defrag ? | Instalacja Defraga |

Offline Faller

  • Live Chat Support
  • Młodzież
  • *
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #369 dnia: Stycznia 11, 2012, 17:04:13 pm »
We właściwościach wtyczki jest możliwość przypisania kontaktów do grupy.

Offline shooter

  • Narybek
  • *
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #370 dnia: Stycznia 11, 2012, 17:10:14 pm »
Jeśli w opcjach wtw zazaczymy "wyłącz wyskakujące powiadomienia całkowicie" to gdy ktoś do nas dzwoni okno rozmowy samo się nię otworzy. Inaczej mówiąc program nie powiadomi nas w żaden sposób o tym fakcie. Nie wiem czy tak to ma działać, jak dla mnie jest to bug.

Offline zhvir

Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #371 dnia: Stycznia 11, 2012, 18:43:42 pm »
bug by był jakby robiło odwrotnie
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #372 dnia: Stycznia 11, 2012, 19:54:18 pm »
z jednej strony tak zhvir, ale powiadomienia o wiadomościach (tudzież zmianach statusów) powinny być rozdzielone z powiadomieniami o dzwonieniu imo.

Offline zhvir

Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #373 dnia: Stycznia 11, 2012, 20:12:26 pm »
zaproponujcie alternatywna metodę powiadamiania o nowym połączeniu które wpisuje się w aktualny stan funkcji wtw ;P
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #374 dnia: Stycznia 11, 2012, 21:43:06 pm »
Alternatywnie to może od razu okno rozmowy z tą osobą wyskoczyć i w części z wiadomościami jako info komunikat że ktoś próbuje się do nas dodzwonić, później prze opcje by się odebrało. Byłby przy okazji rozwiązany problem tego, że jak nie ma nas przy kompie to nie wiemy czy ktoś dzwonił, bo nie widzieliśmy powiadomienia.

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #375 dnia: Stycznia 11, 2012, 21:46:03 pm »
Proponuję dodanie nowej funkcji :P Program przecież się rozwija, więc WTW_SKPE_NOTIFY_ANSWER pożądane :)


Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #376 dnia: Stycznia 11, 2012, 21:53:12 pm »
Co i tak nie zmienia faktu, że jak tego nie zauważymy jak odejdziemy od kompa to i tak nie będziemy wiedzieć, że ktoś dzwonił.

Offline AL|EN

  • Narybek
  • *
    • Quake.net.pl
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #377 dnia: Stycznia 12, 2012, 07:53:35 am »
"We właściwościach wtyczki jest możliwość przypisania kontaktów do grupy."

Nie zrozumiałeś mnie. Chcę mieć możliwość przeniesienia dowolnych kontaktów do dowolnych grup a nie że jedno konto w jakiejś sieci ma tylko jedną grupę. Przecież to jest absolutnie podstawowa funkcja - po co mi grupy skoro nie mogę przenieść tam kontaktów?
"Zawsze myślałem, że triki Defragowe z filmów są proste. Spróbowałem sam i zrozumiałem jak bardzo się myliłem."

| Co to jest Defrag ? | Instalacja Defraga |

Offline igor

  • Młodzież
  • **
  • ? ? ? ? ? ? ? ? ?
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #378 dnia: Stycznia 12, 2012, 09:18:09 am »
Najlepszym rozwiązaniem byłoby stworzenie tzw. centrum powiadomień, jako osobny kafelek na panelu na dole... który to by się świecił i miał np. numerek z powiadomieniami, których nie przeczytaliśmy... wracamy do kompa i widzimy co nas omineło.

Kto rączka w góre?

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Odpowiedź #379 dnia: Stycznia 12, 2012, 09:22:37 am »
"We właściwościach wtyczki jest możliwość przypisania kontaktów do grupy."  Nie zrozumiałeś mnie. Chcę mieć możliwość przeniesienia dowolnych kontaktów do dowolnych grup a nie że jedno konto w jakiejś sieci ma tylko jedną grupę. Przecież to jest absolutnie podstawowa funkcja - po co mi grupy skoro nie mogę przenieść tam kontaktów?
Skype nie obsługuje grup. ;P