Autor Wątek: Nabór na stanowiska: Moderator Działu  (Przeczytany 4694 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zhvir

Nabór na stanowiska: Moderator Działu
« dnia: Kwietnia 17, 2010, 21:08:51 pm »
Forum szybko się rozwija. Coraz większa liczba postów i użytkowników powoduje że potrzebujemy większej ilości moderatorów, których zadaniem będzie między innymi utrzymywanie porządku w wyznaczonych działach.

Moderatorem może zostać każdy kto spełnia wymagania i administracja stwierdzi że nadaje się na to stanowisko.

Wymagania:
- Znajomość regulaminu
- Staż - minimum 2 miesiące na forum
- Systematyczność, komunikatywność, cierpliwość, umiejętność czytania za zrozumieniem
- Trochę wolnego czasu
- Aktywność na forum

W zgłoszeniach proszę uwzględnić następujące informacje:
- Co możesz wnieść jako moderator na nasze forum?
- Ile czasu dziennie jesteś poświęcić na prace nad forum?
- Jakie działy chciałbyś moderować?
- Masz doświadczenie w moderowaniu for? Jeżeli tak, to podaj adres(y) tych for i przez jaki czas byłeś/aś moderatorem.
- Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?
- Krótko o sobie.

Każdy może napisać jeden post.
Postów nie komentujemy.
Termin: do odwołania.

Zapraszam do zgłaszania się :)
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: Nabór na stanowiska: Moderator Działu
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 17, 2010, 21:43:39 pm »
Pierwszy! ;x

--------------------
-regulamin znam
-jestem tu od...lipca bodajze
-wiem co gdzie jest, zarzuce czasami sarkazmem, czasami madrze odpowiem, ludzie, nieludzie i polludzie mnie kochaja :D
-mam sporo wolnego czasu
-jestem aktywny na forum (ile tu juz postow na moim koncie? :>)

-wniose na forum szybsze kasowanie zbednych tematow/postow lub ich przenoszenie i bede mial ladne gwiazdki przy avatarze (prawda, ze beda pasowaly do mnie? :D). poza tym o dziwo juz wiele osob do mnie per priv o cos sie pytalo, wiec teraz beda mialy jeszcze latwiej mnie znalezc :P no i zniknie mi ten smieszny link "zglos do moderatora" (chyba ;P)
-moge moderowac wszystko co bedzie ode mnie wymagane, nie ma zadnych przeciwskazan (bo nie ma do mnie ulotki. przed uzyciem mozna sie jedynie skonsultowac z lekarzem psychologiem lub farmaceuta)
-o boziu, przez kilka lat moderowalem (a potem administrowalem, chociaz to nie to samo, modzi sprawuja porzadek, admin tylko "posiada" przybytek :P) forum akademii medycznej w gdansku, poza tym kasumi.pl rowniez od 2006 jakos chyba ;]
-bo jestem najlepszy? ;p
-ohayo, mateusz desu, dozo yoroshiku.

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Re: Nabór na stanowiska: Moderator Działu
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 17, 2010, 23:28:33 pm »
-regulamin znam.
-na forum jestem od stycznia  ale chyba nie tego roku.
-myślę że w to że dużo czasu spędzam na wpływa na to że je jakoś ogarnia i wiem jak je przeszukiwać żeby szybko znaleźć co mnie interesuję
-czas wolny niby go mam mało ale jakoś wychodzi tak że na forum jestem często ;)
-trochę chyba jest

-Myślę że jestem człowiekiem zorganizowanym wiem co do czego pasuje także mogę wnieść pewien ład. Przyda się to zwłaszcza przy przenoszeniu postów po działach.
- statystyki forum wspominają o 29d 11h 53m spędzonych na forum co daje mi trzecie miejsce ;)
-Mam doświadczenie w stawianiu forów administrowałem dwoma forami(które nie istnieją) obecnie jestem tylko moderatorem na forum bumerangowym http://www.rangs.pl/
-myślę, że pierwsze trzy znaczy Propozycje... Pomoc i Wtyczki to z uwagi na to że w tych trzech często nowi wrzucają tematy jak by grali w pchełki a nie jak by sugerowali się tym gdzie co powinno się znaleźć. Jeśli miał by być tylko jeden dział to pomoc.
-bo się do tego nadaję! Aha i też dlatego że jest to jest mój 256 post ;)
-Prywatnie mam na imię Adam studiuję fizykę, jestem niepoprawnym fotografem, uczę się obecnie PHP i QT, w wolnych chwilach jeżdżę na rowerze.

EDIT: Przypomniało mi się że jeszcze administruję kanałem wrocławskim na DeviantArcie http://wroclawda.deviantart.com/ jakoś wcześniej nie skojarzyłem że mogę to ty wpisać

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2010, 19:56:59 pm wysłana przez Vimes »
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

Offline alberht

  • WTW evangelist
  • Global Moderator
  • Młodzież
  • *
    • http://forum.k2t.eu/
Re: Nabór na stanowiska: Moderator Działu
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 18, 2010, 19:05:44 pm »
@refresh:
'Zgłoś do moderatora' wyświetla się nawet moderatorom...;) jesteś z Gdańska?;>

//przepraszam, ale musiałem...;)
Regards,
alberht
WTW evangelist

Offline Czarny

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
  • .easy!
Re: Nabór na stanowiska: Moderator Działu
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 20, 2010, 20:03:26 pm »
Wymagania:
- regulamin znam,
- na forum jestem od września,
- no z tym raczej nie mam problemów,
- ogólnie czasu wolnego to za dużo nigdy nie ma, ale jakieś pare godzinek da się wyskrobać w ciągu dnia,
- może za dużo postów nie mam, ale w sumie codziennie zaglądam na forum i śledzę nowe wątki,

W zgłoszeniach proszę uwzględnić następujące informacje:
- Jako moderator mogę pomóc w uporządkowaniu forum, zwłaszcza, że teraz dużo ludzi ciągle pytań o to samo.
- Praktycznie w każdej wolnej chwili mogę wbić na forum.
- To już nie ma znaczenia bowiem potrafię się dostosować :)
- Prowadziłem kiedyś jedno forum poświęcone grze GuildWars, no ale niestety konkurencja była zbyt silna więc zaprzestałem.
- Bo jestem dorosłym i odpowiedzialnym człowiekiem, który lubi pomagać ludziom :)
- Mam na imię Łukasz, skończyłem technikum informatyczne. Aktualnie jestem studentem a w wolnych chwilach kocham śmigać na rowerku :)

Offline zhvir

Re: Nabór na stanowiska: Moderator Działu
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 08, 2010, 21:15:58 pm »
I tura naboru zakończona
wątek zostaje tymczasowo zamknięty... do czasu ogłoszenia drugiego draftu ;)
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...