Autor Wątek: Etykieta forum - 11. 'polskie znaki'  (Przeczytany 11606 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zhvir

Re: Etykieta forum - 11. 'polskie znaki'
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 05, 2009, 22:52:17 pm »
ad 1 ja piszę wolniej nie używając polskich znaków więc Twój argument odpada
ad 2 ja rozumiem ale spróbuj przekonać dyslektyków
ad 3 no comments... samobój
ad 4 j/w
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Re: Etykieta forum - 11. 'polskie znaki'
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 05, 2009, 22:58:45 pm »
ad 1. i tu wychodzi Twoja ignorancja, gdyz ja nie pisalem o sobie tylko ogolnie. To ze Ty piszesz wolniej nie znaczy ze inni robia to samo, wiec Twoj argument odpada. Samoboj po calosci.
ad 2. ilu jest prawdziwych dyslektykow a ile tych co sobie zalatwili papier?
ad 3. jaki samoboj?
ad 4. j/w

odnosnie mojego jeszcze wczesniejszego posta. Podaj mi z 5 popularnych for na ktorych jest nakaz pisania z polskimi znakami. Ja Tobie moge podac tysiace, ale zamiast wklejac je wszystkie do tego posta prosze Ciebie o wpisanie w google prostej frazy "forum" lub "board" i przeczytanie regulaminow/netykiet.

pozdrawiam i prosze o opamietanie sie.
brak ogonków? alt mi wypadł

Offline zhvir

Re: Etykieta forum - 11. 'polskie znaki'
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 05, 2009, 23:08:51 pm »
ad 2 mimo wszystko istnieją dyslektycy, którym utrudniacie zrozumienie tekstu

na popularnych (komercyjnych) forach nie opłaca się strofować użytkowników żeby przypadkiem ich nie urazić, co mogłoby się wiązać ze spadkiem dochodów, stąd też ludzie odpowiedzialni za porządek na forum olewają zasady w całym ich spaktrum vide onet na którym piszą już chyba tylko małolaty i fetyszyści

Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline adrian_007

  • Master Developer
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: Etykieta forum - 11. 'polskie znaki'
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 06, 2009, 00:24:50 am »
matka nie probowala uczyc, polonistka probowala ale nie wyszlo wiec i wy nie probujcie nauczyc mnie uzywania polskich znakow na forach bo to bez sensu... i tak sorry, ale to jest jedno widzimisie moderatorow... a w piaskownicy bawi sie wiecej osob...

no i bez polskich znakow pisze sie szybciej, juz nawet biorac to na zdrowy rozsadek...
na forach nie siedze po to, zeby mnie wychowywaly badz tez zmienialy moje przyzwyczajenia...

lepiej skonczyc juz ta dziecinade... praktycznie rzecz biorac, to prawie nikt sie nie spotkal z takim zapisem w regulaminie - z wiadomych powodow... ale coz, niektorzy sa na nie slepi... ^^

Offline zhvir

Re: Etykieta forum - 11. 'polskie znaki'
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 06, 2009, 09:30:14 am »
@adrian_007: nie wiem dlaczego przyjmujesz do siebie zapisy regulaminu Ciebie nie dotyczące
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline adrian_007

  • Master Developer
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: Etykieta forum - 11. 'polskie znaki'
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 06, 2009, 12:14:41 pm »
hehe to szkoda, ze nie rozumiesz. powod prosty - dla zasady. skoro bylem przeciwny takiem zapisowi i nagle przestal mnie on dotyczyc, to nie znaczy, ze mam siedziec cicho [:

Offline zhvir

Re: Etykieta forum - 11. 'polskie znaki'
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 06, 2009, 12:22:47 pm »
W takim razie sądzę, że temat został wyczerpany. Zamykam.
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...