Autor Wątek: Dalsze losy WTW  (Przeczytany 6720 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Dalsze losy WTW
« dnia: Marca 12, 2013, 17:51:12 pm »
Trzeba zapytać o to co chodzi po głowach wielu użytkowników i chyba oczekujemy jasnej i szczerej odpowiedzi:
Co się dzieje z WTW? Jak komercjalizacja wpłynęła na jego rozwój? Kiedy na stronie pojawią się w końcu wtyczki do instalacji? Dlaczego adrian "olał" wszystko i rzekomo się obraził? Dlaczego forum nadal wygląda jak wygląda pomimo propozycji zmiany szaty graficznej pod www za darmo przez użytkowników? Czy WTW stało się zabawką, którą dziecko nie chce się podzielić? Jeżeli adrian skończył z WTW to czy planowane są wtyczki o podobnych działaniach (imo najważniejsze) Kiedy WTW na inne systemy?

Offline stan

  • Live Chat Support
  • Młodzież
  • *
  • aka ^jozhua
Odp: Dalsze losy WTW
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 12, 2013, 19:16:48 pm »
Panie Piotrze-chyba trochę przesadzasz. Adrian się nie obraził, tylko ostatnio ma mniej czasu. Nadal interesuje się tym co się z WTW dzieje. Mrg też uaktualnia swoje wtyki. Ostatnia nightly była wczoraj wieczorem. Wczoraj dwie nightly, dzisiaj też. WTW na Androida idzie pełną parą. Jak dla mnie to projekt nie stoi w miejscu.

A komentarz i zdanie samego autora, choć już napisane jakiś czas temu wygląda na nadal aktualne: http://forum.k2t.eu/rozne/dalsze-losy-wtw/msg32985/#msg32985

Przy okazji zapraszam wszystkich zainteresowanych na kanał #wtw na irc.quakenet.org - tam wszyscy od czasu do czasu się pojawiają i można zgłaszać swoje prośby i uwagi. Zachęcam też do przeglądania logów z naszego kanału. Na modliszcze też są zgłaszane błędy i prośby-w takim tempie jak kaworu daje radę to wszystko jest poprawiane i uaktualniane.
Początek roku i przełom styczeń/luty/marzec to czas sesji, zaliczeń i gorący dla każdego z Nas-niezależnie czy jest się studentem, freelancerem czy właścicielem firmy.
W tej chwili kanał irc jest głównym źródłem o nowościach i możliwością stania się betatesterem poszczególnych wtyczek. Nnawet Adrian w ciągu ostatnich tygodni uaktualnił protoIRC(PRIVMSG się pojawiło! wsparcie dla skryptów LUA też!). A przez blipa też kontakt z kaworu jest na bieżąco. Więc bez niepotrzebnego negatywnego nastawienia proszę :)

A jak się uda to niedługo ruszy zintegrowane miejsce gdzie będzie można ściągać style/wtyczki/dodatki. Pojawią się też newsy. Bot ircowy w najbliższych dniach dostanie opcję ściągania dodatków wszystkich twórców-więc póki strony www autorów będą niedostępne to wtyki będą do pobrania.
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2013, 19:49:50 pm wysłana przez stan »
Kanał #wtw na irc.quakenet.org oraz na irc.freenode.net @st4n

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: Dalsze losy WTW
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 13, 2013, 07:06:16 am »
adrian też totalnie na laurach nie siedzi: http://blip.pl/s/1655009695

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: Dalsze losy WTW
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 13, 2013, 15:13:42 pm »
Cytuj
A jak się uda to niedługo ruszy zintegrowane miejsce gdzie będzie można ściągać style/wtyczki/dodatki. Pojawią się też newsy. Bot ircowy w najbliższych dniach dostanie opcję ściągania dodatków wszystkich twórców-więc póki strony www autorów będą niedostępne to wtyki będą do pobrania.

Tego na forum się nie pisze i nie odpisuje się ludziom, którzy od miesięcy dwóch czy trzech proszą o udostępnienie wtyczek i dostają odpowiedź "autor nie zezwolił", a tenże nie uruchamia strony pomimo zapowiedzi "na przełomie stycznia i lutego", więc spodziewamy się ewentualnie wtyczek na WTW.im. Owa strona powstała w ekspresowym tempie, więc dziwi fakt, że "tutaj pojawi się niedługo coś wypaśnego" czy podobnie brzmiąca treść wisi już od pół roku? Nie pytam czy WTW umiera, bo wiem że nie i nie musisz mi pisać, że nightly powstaje bo to widzę, ale zamieszanie które powstało w związku ze spółką na V niczego nie zmieniło, a projekt zamiast przyspieszyć spowolnił. Pryiorytetem zapewne stał się Android, ale mnie on nie obchodzi (pytałem w imieniu innych, poza tym "wkrótce" to wkrótce). Pytam o kontakt wtyczki-main program, który po prostu zniknął, a mrg to inna sprawa. Jest pracowity i tworzy tyle ile może, ale Adrian też taki był. Skoro wszystko jest takie kolorowe jak piszesz dlaczego nie odpisze się tym wszystkim postom na tematach wtyczek Adriana, że za X czasu wszystko wróci do normy i powstanie zintegrowana strona? Może Ty wypowiadasz sie w imieniu autorów i właścicieli co sugeruje powyższy post i to napiszesz? Brak odpowiedzi traktowany jest zwykle jak negatywna odpowiedź, więc zrozum o co pytam. Ktoś w końcu musi przerwać milczenie...

btw. nawet copywrite pozostał ze starą datą.

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: Dalsze losy WTW
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 14, 2013, 11:53:05 am »
btw. nawet copywrite pozostał ze starą datą.
"copyRIGHT" ;p

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: Dalsze losy WTW
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 14, 2013, 17:26:45 pm »
jasne ;p

Offline emilio

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Odp: Dalsze losy WTW
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 06, 2013, 18:53:52 pm »
Witam ostatnio rzadko tu bywam ;/
podpisuję się pod słowami autora wątku. Ostatnio coś cicho tutaj w 15 minut przeczytałem wszystkie posty na forum od ostatniej mojej wizyty bodajże od dwóch miesięcy...Czekam na stabilną WTW itd ale coś nie mogę się doczekać. Podobnie konferencji i wideo rozmów w protokole skype :P. Ciekawy jestem wersji na androida która miała już być bodaj w marcu? a tu cisza jak makiem zasiał
________________________________________________________________________________

Offline Tomplus

  • Młodzież
  • **
    • Polish SWOS Center
Odp: Dalsze losy WTW
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 07, 2013, 16:37:15 pm »
Witam,

Co jakiś czas pojawia się jakaś łatka, ale dlaczego brakuje tych humorystycznych wstawek Kaworu opisujących co się zmieniło w komunikatorze? Może warto wrzucić gdzieś nad czym teraz trwają prace i planowane deadliny tych projektów :)

W każdym razie na tą chwilę i tak długo nie zmienię komunikatora nawet jak projekt Kaworu zamknie :p



Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: Dalsze losy WTW
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 10, 2013, 11:32:22 am »
Właśnie wyszła nowa beta. Nowa stabilna będzie za około tydzień. Jeśli coś po drodze będzie się bardzo psuło, będzie jeszcze jedna beta. A reszta informacji w swoim czasie. ;P

Offline nocturnus

  • Narybek
  • *
Re: Dalsze losy WTW
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 10, 2013, 12:43:21 pm »
Ale to jakaś tajemnica, nie chcecie zapeszać czy po prostu nie obiecujecie jak coś ma jeszcze szansę nie wyjść?

Tapatalk'd


Offline stream

  • Narybek
  • *
Odp: Dalsze losy WTW
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 15, 2013, 09:26:03 am »
Dzisiaj wyskoczył update po włączeniu WTW.  Szczerze mówiąc - aż się wystraszyłem widząc ten komunikat :).

Pozdrawiam!