K2T.eu :: Forum

K2T => Organizacyjne => Wątek zaczęty przez: mucha w Maj 11, 2014, 19:17:55 pm

Tytuł: Centralka - nabór
Wiadomość wysłana przez: mucha w Maj 11, 2014, 19:17:55 pm
Cześć,
Konkrety na dole ;) Wstęp: temat przewijał się już od jakiegoś czasu, jakieś 14 miesięcy temu padła propozycja stworzenia czegoś na wzór centralek z komunikatora Konnekt. Dla niemających styczności z tym komunikatorem, centralka zajmuje się automatyczną dystrybucją i składowaniem dodatków. Przez dodatki rozumie się wtyczki, style czata, emotikony, dźwięki, zestawy ikon itd. Centralek może być wiele.

(http://i.imgur.com/LpwjwsU.png)
Od strony użytkownika jest to wtyczka (patrz wyżej), która ma:Od strony twórcy dodatku:--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do rzeczy, wtyczka została napisana (no, w większości), ale nie mogę wszystkiego zrobić sam. Potrzebne są:

Zainteresowanych/oferujących pomoc proszę o kontakt na priv.
Tytuł: Odp: Centralka - nabór
Wiadomość wysłana przez: Kaworu w Maj 11, 2014, 19:34:41 pm
Czy Wy mnie ignorujecie jakoś, czy coś? ;P
Tytuł: Odp: Centralka - nabór
Wiadomość wysłana przez: blad3master w Styczeń 03, 2015, 01:04:12 am
Cześć.     

Ostatnio upubliczniłem moją wtyczkę do szyfrowania rozmów (wtwOTRmessaging) i w związku z tym chciałbym aby więcej osób zainteresowanych taką funkcjonalnością mogło dowiedzieć się o jej istnieniu.       W tym momencie jedyne źródło to forum, ale pewnie tylko niewielki procent użytkowników komunikatora tu zagląda.     

Pomysł centralki ma swoje zalety przede wszystkim dla osób którego nie mają swojego serwera.     Jednak w komunikatorze jest już system wyszukiwania pluginów (WTW->Rozszerzenia->Katalog) i to on chyba jest najbardziej naturalnych rozwiązaniem.     

Czy jest jakaś procedura aby dodać tam kolejny plugin -  (pewnie poprzez umieszczenie tego w service. k2t. eu/wtwAddons. json)?
Tytuł: Odp: Centralka - nabór
Wiadomość wysłana przez: Kaworu w Styczeń 05, 2015, 14:09:11 pm
W sumie mozna ladnie poprosic, ale ten plugin to sie akurat sypie z leksza. ;P