Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Katalog Wtyczek / Odp: [protoDiscord] - Obsługa protokołu Discord
« Ostatnia wiadomość wysłana przez VuYeK dnia Maj 11, 2018, 10:32:35 am »
Okej, dzięki wielkie za spostrzeżenia, na koncie które używałem do testów nie miałem za dużo tego dodanego dlatego nie wyłapałem ;D
Dam znać jak to poprawię

EDIT:
Nowa wersja na AutoUpdate. Dziwnie niektóre rzeczy ma Discord rozwiązane ;d. Pkt2 poprawiłem na 99%, pkt1 raczej też (raczej bo tylko raz udało mi się uzyskać nieznajomego na liście), zmieniłem sposób sprawdzania znajomych na pewniejszy, powinno być ok ;) + doszły jakieśtam małe rzeczy/poprawki np. teraz przy wysłaniu wiadomości za pomocą natywnego Discorda również i w oknie wtw z daną osobą powinna się ona pojawić.
22
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ba2 dnia Maj 11, 2018, 10:22:24 am »
Po pierwsze to ŁAŁ! Klawo, że Ci się chce. Dzięki VuYeK.

Garść spostrzeżeń na szybko:

1. Na liście kontaktów są użytkownicy, które nie są znajomymi, a z którymi jedynie prowadziliśmy kiedyś konwersację;
2. W oknie chatu otrzymujemy absolutnie każdą wiadomość, którą te kontakt (nie znajomi) napiszą na dowolnym wspólnym kanale Discord:

Nie dało się pracować, gdy rozgadała się reszta tych kontaktów i musiałem wyłączyć wtyczkę.
23
Katalog Wtyczek / Odp: [protoSteamV] - Poprawiona obsługa protokołu Steam
« Ostatnia wiadomość wysłana przez VuYeK dnia Maj 11, 2018, 08:27:55 am »
Hm, nie rozumie do końca, imo jest wyświetlana gra w opisie ;o
24
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SubZero dnia Maj 11, 2018, 06:17:34 am »
Widzę, że się rozkręcasz :)
25
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SubZero dnia Maj 11, 2018, 06:16:10 am »
Spoko, bez presji :)
Jeszcze tylko jedna mała prośba: czy dało by radę wyświetlać grę, w którą gra dany kontakt w opisie? Wtedy od razu widać kto i co a nie trzeba na każdy kontakt najeżdżać myszką i czekać na tooltipa. A już idealnie by było, gdyby można to było skonfigurować w samej wtyczce ;)
Ogólnie świetna robota :)
26
Katalog Wtyczek / [protoDiscord] - Obsługa protokołu Discord
« Ostatnia wiadomość wysłana przez VuYeK dnia Maj 10, 2018, 21:25:36 pm »
Jak w tytule, Discord w WTW. W pierwszej wersji obsługuje w pełni wszystko co związane z prywatnymi wiadomościami znajomych, czyli rozmowa, opisy, dodawanie, usuwanie, akceptowanie zaproszeń, katalog publiczny, powiadomienie o przeczytaniu wiadomości etc. W przyszłości pewnie dojdzie obsługa czatów grupowych, ale to za jakiś czas jak coś ;D

(mogą zdarzyć się jakieś wysypki, aczkolwiek nie powinny ;d)

Download (skasować spacje): wtw.vuyek.pl/discord
27
« Ostatnia wiadomość wysłana przez VuYeK dnia Maj 10, 2018, 21:24:27 pm »
@SubZero generalnie samo przenoszenie to nie problem, ale jako że wtyczka nie przetrzymuje kontaktów po wyłączeniu komunikatora to również grupy by uciekły. W związku z tym potrzebowałbym zrzucać te kontakty i inicjować je z dysku a takiego modułu obecnie nie mam :P Ale bardzo prawdopodobne jest to że przy wtyczce do Discorda będę tego potrzebował (za jakiś czas), to wtedy przeniósłbym tutaj gotowca.

Natomiast zdecydowanie szybciej mógłbym dodać (jeżeli takie coś jest ok) obsługę grup utworzonych na samym Steamie tworząc analogiczne grupy, np "SteamV [grupaZeSteam1]" i zawierających odpowiednich znajomych.
28
Komunikator / Odp: WTW umarł?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oscyp dnia Maj 10, 2018, 10:16:00 am »
Ciekawe bo u mnie fejsbukowe obrazki nie idą a i ostatnio są problemy z dostarczaniem wiadomości (duże lagi, a potem nagle leci 10 wiadomości jedna po drugiej) - jaką masz wersję wtyczki?
29
Komunikator / Odp: WTW umarł?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kpc21 dnia Maj 10, 2018, 10:09:28 am »
Od przejścia na Linuksa używam Pidgina (a gdy przeszedłem na Linuksa, używałem jeszcze AQQ, to było gdzieś w 2011 czy 2012 roku - mimo wszystko jednak rozwój WTW śledziłem praktycznie rzecz biorąc od samego początku, niemalże od pojawienia się wątku "nowa zabawka Kawika" na forum ekipa.tlen.pl). I jako multikomunikator jest on jak najbardziej używalny, wtyczka do Facebooka działa i jest w pełni funkcjonalna (przechodzą zdjęcia i te dziwne emotki - naklejki to się chyba nazywa, czy jakoś tak).

WhatsApp - da się go skonfigurować, ale on sam jako komunikator jest mocno nieprzyjazny zewnętrznym aplikacjom. Jedna rzecz - żeby wydobyć hasło do konta, trzeba było hakować telefon, druga rzecz - nie da się być jednocześnie zalogowanym z dwóch klientów (a mając go zainstalowanego na telefonie i będąc połączonym z Internetem, jest się automatycznie zalogowanym - więc dopóki nie wyłączy się w telefonie internetu, efekt jest taki, że jest się w kółko zalogowywanym i wylogowywanym), trzecia rzecz - rozmowy z Pidgina nie zapisują się w historii konwersacji na telefonie.

Skype - niby jest jakiś plugin do tego, więc może działać. Ale bez rozmów głosowych, które są kluczową funkcją tego komunikatora.
30
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SubZero dnia Maj 09, 2018, 07:01:00 am »
Super! Wersja x64 działa bez problemów. Pytanko: czy dużym problemem było by umożliwienie przenoszenia kontaktów steamowych do innych grup?
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10