Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Katalog Wtyczek / Odp: [protoFacebook] - Poprawione obsługa protokołu Facebook
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SmyQ dnia Styczeń 15, 2019, 08:26:09 am »
Odnośnie łączenia po uruchomieniu to poradziłem sobie. Nie jest to logiczne, ale to już zapewne wina komunikatora. Miałem wcześniej ustawioną opcje ustaw stan początkowy dla wszystkich sieci: zaraz wracam, więc sądziłem, że będzie działać. Jednak trzeba było jeszcze niżej kliknąć zmiana stanu globalnego działa na sieciach. IMO ta opcja jest od czego innego (np. jak sobie w trayu zmienie, to zmieni mi dla tych sieci), no ale zaczęło działać...
Jasne, że nie masz wpływu, to raczej nie żal do Ciebie, tylko, że ogólnie to marnie wygląda. Na naklejkach aż tak bardzo mi nie zależy, ale bardziej chodzi o to, że lubię mieć obsługę proto w aplikacji, a ich strony najchętniej bym w ogóle nie otwierał. Kiedyś to działało dobrze na wtyczce Kawa zdaje się, ale oni to milion razy pewnie po drodze zmieniali.
22
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SmyQ dnia Styczeń 15, 2019, 07:34:51 am »
Odnośnie łączenia po uruchomieniu to poradziłem sobie. Nie jest to logiczne, ale to już zapewne wina komunikatora. Miałem wcześniej ustawioną opcje ustaw stan początkowy dla wszystkich sieci: zaraz wracam, więc sądziłem, że będzie działać. Jednak trzeba było jeszcze niżej kliknąć zmiana stanu globalnego działa na sieciach. IMO ta opcja jest od czego innego (np. jak sobie w trayu zmienie, to zmieni mi dla tych sieci), no ale zaczęło działać...
23
« Ostatnia wiadomość wysłana przez VuYeK dnia Styczeń 14, 2019, 20:29:48 pm »
Czepiasz się :P Nie wiem czemu ten podgląd jest taki kulawy, nie mam nad nim kontroli - niektóre naklejki wyglądają lepiej, inne gorzej. Natomiast jestem pewien że mając taki podgląd i nazwę naklejki każdy wie co to jest, a jak nie wie to se kliknie ;d. Pisałem że mógłbym to ręcznie wyświetlić ładniej ale wtedy będę miał podwójnie wyświetlane obrazki a tego nie chcę. Dla mnie całe te naklejki to zbędna rzecz no ale cóż.
A co do stanów i oryginalnej wtyczki - możliwe że korzystała z tego samego (bo nie ma innego ;x) "api-bleeeeeeee" i dlatego podobnie reagowała :D
24
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SmyQ dnia Styczeń 14, 2019, 20:12:40 pm »
Zobacze, moze to u mnie cos ustawione.
 W kazdym razie na tym podgladzie calym tez marnie to wyglada. Rozjechany ten lajk.
Odnosnie tych szalwjacyxh stanow to i oryginalna wtyczka miala taka przypadlosc z tego co pamietam.
25
« Ostatnia wiadomość wysłana przez VuYeK dnia Styczeń 14, 2019, 20:02:38 pm »
Wersja 1.1.1 na AutoUpdate
Poprawione 2FA (i prawdopodobnie jakieś inne błędy logowania)

@SmyQ
To że forum nie działa czy jest mało wersji to pół biedy, byleby w razie jakiegoś wybryku Microsoftu w Win10 psującego WTW bądź czegokolwiek innego krytycznego zostało naprawione i tak naprawdę to już jest spoko. A jakiś czas temu właśnie taki fix widziałem co ucieszyło. Poza tym bez informacji / pomocy od Kaw'a przy mojej pierwszej wtyczce / pierwszym proto prawdopodobnie nigdy by te wtyczki nie powstały :)

A w kwestii lajka - szczerze nie wiem skąd mam ten podgląd - może gdzieś w WTW się to ustawia - nie pamiętam, nie zmieniałem ustawień X lat ;p
Ale u mnie wygląda to tak:

Może ktoś inny wie skąd to jest.
26
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SmyQ dnia Styczeń 14, 2019, 18:48:04 pm »
Co do olania projektu, to nawet widac po ilosci nowych wersji, zagladaniu tutaj, dzialaniu forum itd. Niestety jest jak jest, ale ja nadal wole miec appke na pulpicie niz rozmawiac z innymi przez strone, wiec dzieki Tobie wielkie, ze chociaz Ty to ogarniasz. U mnie podglad tego lajka sie chyba nie wyswietlil. Musialem kliknac link, aby otworzyc go na FB. Gdyby wklejalo naklejke i link do niej do celow archiwalnych to ok, ale obawiam sie, ze tak nie jest.
27
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SmyQ dnia Styczeń 14, 2019, 18:43:41 pm »
Czytalem posta nawet kilka razy, ale jakos o tym freezie nie dotarlo do mnie. Jakos zinterpretowalem, ze wtyczka moze przyblomowac konto, w sensie, ze wylapiemy bana.
 W kazdym razie dziala, lepiej niz oryginalna.
Co do statusu, to jasne, tylko z tego co pamietam to mialem zbiorcze zaraz wracam dla wszystkich sieci przy starcie. Jutro jeszcze zajrze tam dla pewnosci.
Co do naklejek, to jasne, pozostale moga byc w tej formie, ale lajk jest akurat na tyle popularny, ze mozna go przerobic.
28
« Ostatnia wiadomość wysłana przez VuYeK dnia Styczeń 14, 2019, 17:08:02 pm »
@SmyQ Ty chyba nie przeczytałeś pierwszego posta :p
Ad pierwsze uruchomienie i freez - pisałem o tym :p należy cierpliwie czekać aż avatary się pobiorą
Ad konferencje - j.w. Patrz 1 post - kiedyś może będą, narazie średnio z czasem +  nie chce mi się, rzygam tym "api" fb.
Ad połączenie przy włączeniu komunikatora - przecież to kwestia ustawień wtw a nie wtyczki ;p ustaw se żeby początkowy stan działał też dla tej sieci i będzie śmigać
Ad liczba znajomych online w zależności od statusu - tutaj wyświetlam to co dostaję od fb więc reklamację proszę do nich ;p na to wygląda że fb uznał że skoro jesteś away to nie potrzebujesz takich informacji. Będąc niewidocznym (wyłączony czat) w ogóle nie dostaniesz informacji o statusach
Ad like - like jest zwykłą naklejka i są one wyświetlane wszystkie w ten sam sposób (i tak zostanie). Natomiast co do sposobu wyświetlania to jeszcze się zastanowię. Obecnie i tak pod linkiem automatycznie wyświetla się pogląd obrazka więc można zobaczyć co to jest. Mógłbym je tam ręcznie wyświetlić ładniej ale wtedy będą podwójnie. Linka zaś nie chce usuwać bo obrazki nie zapisują się do archiwum, a ja czasem z niego korzystam ;p i nie chce mieć pustych wiadomości.

Odnośnie forum to fakt, napisanie tu czegokolwiek czy chociażby zalogowanie to takie wyzwanie trochę, szkoda - brak rejestracji uniemożliwia dołączenie ewentualnym nowym.

Odnośnie Kaworu to mam nadzieję że projektu nie olał bo byłoby szkoda ;) a XMPP na k2t.eu ostatnio nie działało i nie dochodziły wiadomości, nie wiem czy coś się zmieniło :P

@Faller
Postaram się zobaczyć co mogę zrobić w tej kwestii tylko ja za bardzo nie mam jak tego testować, ale postaram się coś spojrzeć.
29
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SmyQ dnia Styczeń 14, 2019, 13:31:06 pm »
Przy lajku jeszcze coś takiego w oknie rozmowy mam:
[NAKLEJKA | Like, thumbs up | URL: https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.1997-6/39178562_1505197616293642_5411344281094848512_n.png?_nc_cat=1&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&oh=63841a4120770a6d44673f1227a0dd4b&oe=5CB76075]

Ten link chyba niepotrzebny. Może da się wyświetlić jakoś tego lajka?
30
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Faller dnia Styczeń 14, 2019, 12:59:14 pm »
Ja od siebie bym dodał, że wtyczka nie działa (albo nie do końca działa) z dwuskładnikowym uwierzytelnieniem.
Okno do wpisania kodu wyskakuje, ale za każdym dostaję komunikat, że kod jest niepoprawny. W końcu wypluwa komunikat, że ilość wpisanych kodów jest zbyt duża.
Po kilku chwilach wyskakuje taki komunikat:
https://imgur.com/a/mG6Hz8D

Po wyłączeniu dwuskładnikowego, wszystko działa.
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10