Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Hydepark / Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mieczswietlny dnia Dzisiaj o 08:41:48 »
Hej! Witam was serdecznie. 
2
Komunikator / Odp: WTW umarł?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gilban dnia Styczeń 18, 2018, 19:23:43 pm »
Mnie z gg nie wywala. Ja z WTW tylko do GG korzystam, jednak mam zaznaczone aby program przy starcie Windows się nie uruchamiał, ale i tak się uruchamia.
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Infi dnia Styczeń 17, 2018, 20:13:49 pm »
Nie ma i nigdy nie było w WTW czegoś takiego jak synchronizacja z archiwum online GG. Archiwum WTW jest lokalne i odrębne od tego, które jest w chmurze GG.

A aktualizacja niestety nic nie dała, WTW ciągle wywala z GG i FB i nawet o tym nie informuje. Są jakieś alternatywy w ogóle?
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tOmki dnia Styczeń 13, 2018, 19:25:29 pm »
Ja czekam na naprawę synchronizacji archiwum GG.
Bo na chwilę obecną powoli, rezygnuję z GG w związku z brakiem działania tej funkcji.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Infi dnia Styczeń 13, 2018, 19:15:16 pm »
Super, może przestanie randomowo wywalać z FB i nie pozwalać na zalogowanie.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gilban dnia Styczeń 13, 2018, 17:13:48 pm »
Dziś stało się coś dziwnego - zaktualizował mi się WTW do wersji 4852 (1.26.0.4852) Nightly datowany na 13 stycznia 2018 roku.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pn4265 dnia Grudzień 23, 2017, 18:22:20 pm »
Stwierdzam, że WTW jednak umarł (wielka szkoda). Klątwa Konnekt-a? p*******, przechodzę na Mirandę NG, choć trza się tam najebać przy konfiguracji, ale da się w miarę ogarnąć.

RIP:
[*]Konnekt[*]
[*]WTW[*]
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tOmki dnia Grudzień 04, 2017, 04:59:51 am »
Ja tylko proszę o naprawę GG archiwum online.
9
Poradniki / Odp: Jak zainstalować emotikony w WTW?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robin dnia Listopad 14, 2017, 16:58:59 pm »
Nieco wyjaśnię, bo poradnik nie jest do końca precyzyjny.   
Moja wersja wtyczki Emots 0.   7.   5.   0.    Aby włączyć zestaw emotikon należy plik xml zawierający listę emotikon oraz folder z ikonami zestawu umieścić bezpośrednio w folderze Emoticons.    (tak jak jest an screenie w tym wątku).    Wtedy w menu WTW - Narzędzia -> Opcje -> Wtyczki -> Emotikony w zakładce "aktualne zestawy" można wybrać odpowiedni plik xml i dopiero to aktywuje zestaw emotikon, przynajmniej u mnie tak było.   Przeglądanie katalogu z poziomu wtyczki nic mi nie daje poza podglądem folderu.
10
Pomoc / Odp: Wiadomości nie dochodzą na skype
« Ostatnia wiadomość wysłana przez DaNsOuNd dnia Listopad 09, 2017, 18:27:06 pm »
nikt tego nie ogarnął? Nie działa Proto_skype :( Użytkownik widnieje jako NIEPODŁĄCZONY na Skypie.
Strony: [1] 2 3 ... 10